Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký horoskop na rok 2022: Býky čeká úspěch v podnikání, pro Kozorohy to bude rok vážných rozhodnutí

tarot, karty, věštba
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
roční horoskop

Opakující se dvojky nás v roce 2022 budou nabádat hlavně k upevňování partnerských i rodinných vztahů. Nejintenzivnější bude taková potřeba právě v únoru. Podívejte se, co dalšího pro vás hvězdy na rok 2022 mají a čeho byste se měli případně vyvarovat!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V roce 2022 vás čeká mnoho změn, které vám život obrátí vzhůru nohama. Nakonec zjistíte, že o vše z toho jste stáli. Dokonce jste znali i možná rizika. Nečekejte, že budete mít na růžích ustláno. Příležitosti k vám však budou přicházet jedna za druhou a vy konečně začnete žít svůj sen. V tomto roce nebude nic, co by se vám nesplnilo. V galerii najdete, co dalšího vás v tomto roce čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento rok byste se měli naučit odpočívat a zároveň nastavit své pracovní limity. Je dost možné, že v práci narazíte na člověka, který vám zejména na jaře bude život pěkně znepříjemňovat. Dokud se nenaučíte postavit sami za sebe, nikdy nevystoupíte ze začarovaného kruhu. Pochopíte, co je pro vás v životě opravdu důležité, a tomu dáte prioritu. Někteří budou na podzim měnit pracovní místo. V galerii najdete, na co se tento rok zaměřit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V roce 2022 budete obnovovat sociální vazby, které se rok minulý přerušily. Opakující se dvojka značí potřebu blízkosti a cílí na pevná přátelství i partnerství. To bude vaše hlavní téma po celý rok. Zároveň v práci byste mohli převzít agendu po kolegovi, který vám dlouhodobě škodil, čehož si konečně všiml i nadřízený. Tím opadne stres, který jste si z práce nosili domů, a zlepší se vám i partnerský vztah. Na podzim vás čeká změna bydlení. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Konečně si uvědomíte, že nikomu nic nedlužíte, a posunete se dál. Pro ty z vás, kteří loni započali své vlastní projekty nebo touží podnikat, je tento rok tím pravým. Nepřemýšlejte nad tím, co se vše může pokazit a co můžete ztratit. Kdo nic neriskuje, nic nezíská. Dlouho si vizualizujete finanční hojnost, která by vám dala možnost se v životě posunout dál a najít jistotu. Tentokrát máte velkou šanci na úspěch. Řešit budete také koupi vlastního bydlení či jiné velké životní kroky. Možná je svatba na spadnutí! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Už od začátku roku vás čeká velká práce na sobě, někteří z vás využijí služeb kouče či psychoterapeuta. To bude pro vás znamenat velký posun, který ocení zejména vaše okolí. Urovnáte si priority a zaměříte se na rodinu. Některé z vás čekají také velké kroky, které by mohly mít zásadní dopad na pracovní sféru. Narazíte na člověka, který vám poskytne obrovskou příležitost, a to zejména někdy kolem května. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zkuste se v novém roce zaměřit více na sebe, ostatním dáváte přednost již příliš dlouho. Pečovat budete o své zdraví a někteří z vás se zhlédnou ve zdravém životním stylu. Čeká vás rok plný sportu, dobrého jídla, přátel a cestování. Najdete odvahu navštívit destinaci, o které jste doteď jenom snili. V rodině se urovná dlouhodobý konflikt, který jste nevyvolali vy, ale intenzivně se vás týkal. Nakonec se všichni setkáte příští Vánoce v dobrém rozpoložení. V galerii najdete, co vás může překvapit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Někdo vám v tomto roce intenzivně nastaví zrcadlo, které vás upozorní na vaše chování. Kroky, které vás loni zavedly do situace, ve které momentálně jste, šťastné příliš nebyly. Musíte si však uvědomit, že vše se vždy stane přesně tak, jak se stát má, a i tohle byla pro vás dobrá lekce. Hned od února se začnete intenzivně měnit a pracovat sami na sobě. Někteří z vás opustí svou starou práci a vydají se úplně na jinou cestu, někteří odcestují až na několik měsíců. Tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hojnost, která vás loni až překvapila, se vás bude držet i tento rok. Urovnáte také staré partnerské spory a přistoupíte k mnoha změnám. Někteří z vás si konečně pořídí vysněné bydlení, někteří budou rekonstruovat. Můžete také očekávat příchod nového člena do vaší rodiny. A nemusel by to být ani člověk, možná konečně dětem povolíte domácího mazlíčka, o kterého tolik prosí. Udržte si dobrou náladu, tento rok bude vážně složité vás rozčílit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Měli byste se naučit řešit věci na rovinu a nevyčítat stále to samé. Čekáte, že si někdo druhý všimne vaší bolesti a ocení roli trpitele. To, jak na věci reagujete, si však vybíráte sami. V roce 2022 byste měli změnit, co se vám nelíbí, a vydat se na cestu, která se možná ze začátku bude zdát riskantní. Opakující se dvojky vám však přinášejí přízeň osudu, kdy jsou vám hvězdy skutečně nakloněny. Splní se vám, po čem toužíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Možná vás v roce 2022 překvapí rychlost, s jakou se věci kolem vás začnou měnit, až budete i přemýšlet, zda je to něco, o co opravdu stojíte. Nemusíte mít však strach vydat se jiným směrem, bude to jen další příjemná zkušenost. V tomto roce byste měli především dořešit záležitosti, které dlouhodobě odkládáte. Čeká vás také obnovení starého přátelství a získání jistot i stabilit. Pokud budete na podzim řešit vztahová dilemata, udržíte si svůj zdravý nadhled. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V roce 2021 u vás probíhalo mnoho změn, následující rok nebude jiný. To je vám vnitřně nepohodlné, protože nejste zvyklí čelit takovému tlaku. Nestavte se k tomu zbaběle a otevřete se i tomu, co se vám může zpočátku zdát nemožné. Některé z vás čeká v tomto roce povýšení na opravdu vysokou funkci. Získáte tak nejen finanční hojnost, ale i velkou míru zodpovědnosti. Pokud je to něco, po čem jste dlouho toužili, měli byste do toho jít. Pokud si nejste jisti, požádejte vesmír o znamení. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V novém roce se vám podaří získat novou pracovní příležitost, kterou budete dlouho zvažovat. Váš blízký vás od takového kroku bude odrazovat, ale nakonec dáte hlavně na svou intuici. Navážete také důležité sociální vazby a možná odjedete na dovolenou s člověkem, do kterého byste to nikdy neřekli. Ženy v tomto znamení čeká v roce 2022 také rozhodování mezi dvěma muži. Nový rok bude pro Kozorohy tak zejména rokem vážných rozhodnutí, která nebude lehké učinit. Prostředí kolem vás se uklidní až kolem podzimu, kdy trochu zpomalíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás na tento rok hvězdy mají.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy