Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na rok 2020: Váhy nebudou mít čas na lásku, Blížencům se rozroste rodina

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
astro
Přinášíme vám velký horoskop na rok 2020 pro všechna znamení. Příští rok přináší klidné období, které budete s chutí užívat, ale i odvážné činy, které mohou vést k nezdarům. Bude potřeba si moudře vytvořit finanční rezervu. Úspěch vám dá za pravdu. Na některá znamení se usměje milostné štěstí a v lásce je čeká hodně něhy. Jak na tom bude právě vaše znamení?

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, rok 2020 bude na změny bohatý. S vůlí půjdete vpřed a lecčeho se zmocníte. Skáčete od úspěchu k úspěchu, jen si dejte pozor, abyste nepřehlédli jámu, do níž byste mohli spadnout. Díky vašemu temperamentu můžete v lásce tropit hlouposti. Singles by se měli mít neustále na pozoru. Čeho se musíte rozhodně zbavit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, na začátku roku vás čeká napjatá atmosféra, která se časem uvolní. Hvězdy vás osvobodí. Čekají vás drobné srážky v soukromém životě. Měli byste být vstřícnější. Mezilidské vztahy vám dají zabrat. Nadcházející rok bude bohatý na práci. Právě v tomto roce máte možnost sklízet plody své práce. A co se bude dít v milostné sféře? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, budete mít pocuchané nervy a často bude docházet k výbuchům vzteku. V polovině roku se rýsuje obrat a štěstí se vás bude držet. Rodinný život bude jedna radost a některé Blížence čeká i miminko. V profesní sféře buďte opatrní a nevrhejte se do nebezpečí. Na co máte naději? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v novém roce budete mít sklon ke zbrklosti. Abyste udrželi rovnováhu, budete se muset hodně snažit. V lásce budete také muset překonat nejednu překážku. V rodinném kruhu se cítíte nejlépe. U singles se láska zatím odsouvá do pozadí. Proč to tak bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v roce 2020 dostanete důvody být se sebou spokojení. V profesní sféře i v lásce máte zelenou. Najdete něco, co zahřeje vaše srdce. V rodinném kruhu se obloha trochu zatáhne a své blízké můžete dráždit. Chcete si užívat blahobytu a nehodláte se omezovat. Ale co musíte rozhodně v novém roce udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto roce na vás čeká lecjaká výhoda. Ale pozor, špatným rozhodnutím se může vše změnit a můžete se dostat do kotrmelců. V novém roce se u vašeho znamení střídají hloubky a výšky. Své těžce vydělané peníze si bezpečně uložte. Ve vztahu dojde k lehké krizi, kterou na jaře snadno překonáte. A co nezadaní? Potkají svou lásku? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v nadcházejícím roce můžete dělat vše, co vám působí radost. Rok 2020 přinese i mnoho práce. Vaše příjmy budou nadstandardní, a tak budete spokojenější než doposud. Láska však nebude mít mnoho prostoru, jelikož se stále kocháte vlastním blahobytem. A co se v novém roce vyplatí nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, protože nebudete příliš důvěřovat, bude se to odrážet i ve vašem milostném životě. V profesní sféře bude důležitá tvrdá práce, která přinese to, po čem jste dlouho toužili. Bez práce totiž nejsou koláče. Ve vašem případě se dočkáte vlastního bydlení. Budete se pohybovat volněji a zařídíte si život podle svého. A singles? Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vaším kapitálem bude energie. K čemu se rozhodnete, to se vám podaří. Na své nápadníky budete působit svou velkorysostí a sex-appealem. Své soupeře snadno vyštvete z arény. V profesní sféře budete mít slabé nervy. Někdo vám zatarasí cestu vzhůru. A jak se budete projevovat v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v lásce budete mít pocit, že jste na řetězu. V milostném životě tak může dojít ke zvratům. Je třeba překonat překážky. V práci slavíte jeden úspěch za druhým. Svou rodinu berte takovou, jaká je. Snesou vám modré z nebe. A co udělají nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v novém roce vás rozzlobí neupřímnost vašich blízkých. Pravdu vylákáte jen stěží. V lásce se pevně držíte svého vyvoleného. Své přátele budete využívat ve svůj prospěch. Nespoutaná touha po penězích se vám vymkne z rukou. A jaký rok budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, často přeháníte, a proto se s vámi žije poněkud obtížně. Váš partner se bude v tomto roce rád izolovat. To, že nedovedete říct ne, povede většinou ke konfliktům. Můžete být proto uzavření do sebe. Ale je na vás spoleh, což vaše láska ocení. V zaměstnání vás souží stres. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články