Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Velký horoskop na říjen: Vodnáři vnesou do svého života znovu řád, Býkům vyjde mistrný plán

velký horoskop na říjen
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na měsíc říjen? Podívejte se, kdo najde své vytoužené pracovní místo a kdo si bude muset obhájit svou mzdu před nadřízeným. Pokud už dlouho toužíte po vlastním projektu nebo právě rozjíždíte podnikání, říjen bude nesmírně plodný. Máme se na co těšit!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

To, co ve vašem životě dlouhodobě nefungovalo, získá znovu svůj řád. Lehce vám dojde, že jste momentálně činili kroky v rozporu s vaším vnitřním přesvědčením, a proto vám dal vesmír najevo, že musíte něco změnit. Velký projekt, do kterého jste doslova vepsali svou duši, už je na spadnutí. A dopadne nad vaše očekávání! V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Novinky na sebe nenechají dlouho čekat. Ačkoli víte, že jste si momentálně nastavili tempo, které budete dlouhodobě velmi těžko zvládat, nějak se vám nechce slevit ze svých nároků a pokračujete ve své snaze. Druzí vás budou velmi obdivovat za vše, co zvládáte, vy však budete na pokraji svých sil. Šetřete se. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Během října najdete zdroj, který vám doteď chyběl. Dejte si jen pozor na to, jak mluvíte se svými kolegy, mohlo by vám to přinést mnoho obtíží, které teď nejsou zrovna ve vašem zájmu. Zároveň ale tým lidí kolem vás bude perfektně fungovat, a tak je možné, že se ještě před koncem měsíce dočkáte vysněného povýšení. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Možná, že máte v hlavě plán, jak by mohlo něco fungovat mnohem lépe, než jak vám momentálně dovoluje vaše okolí. Ačkoli v sobě držíte strach, co by se všechno mohlo pokazit, bude to daleko lehčí, než si teď myslíte. Běžte vstříc svému snu a nenechte strach, aby vás přemohl. I tentokrát zvítězí kvalita nad kvantitou. V pracovní sféře se musíte přizpůsobit rychle měnícím se podmínkám. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hvězdy vás vedou k lepším zítřkům. Jestli byste ale něco měli opravdu zlepšit, je to komunikace. Šéf tentokrát s vaším výkonem nebude dostatečně spokojený a mohl by s vámi dokonce diskutovat o snížení mzdy. To vás sice vyděsí, na druhou stranu to možná bude prostor na to, aby se vám z agendy něco ubralo a fungovalo to všechno lépe. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tentokrát budete podávat skutečně unikátní výkony! Vaše mysl bude bystrá a každý od vás bude chtít radu. Zároveň budete však ponoření do svých plánů, které se vám zdají takřka nemožné. Nedělejte tento měsíc z komára velblouda a buďte trochu nad věcí. Nadhled se vám bude nesmírně hodit, od poloviny měsíce byste totiž v práci měli vést velký tým lidí nebo nový projekt. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebraňte se tento měsíc myšlence na změnu práce, možná ta současná opravdu není nic pro vás. Přiznat si to neznamená žádné selhání, naopak je to prostor k růstu. Kritika vás tentokrát bude extrémně zatěžovat, protože pro vás bude těžké se s ní vyrovnat. Bude vám ale šitá přímo na míru, a proto vás tak zasáhne. Přijde kruté vystřízlivění a zjistíte, že věci kolem vás potřebují trochu inovace. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Budete překvapeni změnou chování vašich kolegů, kteří vám tak trochu závidí vaše výsostné postavení, jež vám zaručuje mnoho výhod. Jen vy víte, že dostat se k takové pozici nebylo vůbec jednoduché a je za tím spousta práce. Oni to však vnímají úplně jinak, což ukazuje na tristní komunikaci uvnitř firmy. Jděte na to tentokrát jinak. Pokud tentokrát pomůžete méně zkušeným kolegům, mohlo by to pro vás být opravdu prospěšné. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Věci nejsou pořád tak ideální, jak byste si přáli. Zjistíte ale, že ačkoli se celou dobu nejvíce bojíte změny, možná právě ta je v současné chvíli absolutně nevyhnutelná. Rozhodit vás může hned na začátku měsíce úplněk, kvůli kterému se budete cítit unavení a také nejistí. Ve druhé polovině října by se vše ale mohlo otočit. Načerpáte nové síly a zvítězíte sami nad sebou. Ostatně ten největší boj teď vedete se svou hlavou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hned začátkem měsíce byste mohli obdržet velký finanční bonus, případně nabídku povýšení. Naskytne se vám velká příležitost, která ale bude vyžadovat veškerou vaši energii a čas, alespoň na pár týdnů. Balanc mezi rodinou a kariérou bude pro vás těžko k nalezení. Sami ale víte, že pokud se teď "kousnete" a dáte do toho všechno, už brzy budete slavit sladké vítězství. Snažte se v rámci možností udržet chladnou hlavu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud něco nezměníte, stále budete v divném vzduchoprázdnu, kdy podle vás nebude vůbec nic v pořádku. V zaměstnání budete sice podávat nadprůměrné výkony, brzdit vás ale bude dusná rodinná atmosféra. Dejte si pozor, aby vaše pracovní vztahy nenarušila náklonnost k jednomu z vašich kolegů. Mohl by to pro vás být začátek konce. Snadno přijdete na způsob, jak tohle celé vyřešit. Tenký led by se pod vámi v říjnu snadno propadl. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud vás čeká v říjnu podzimní teambuilding, snadno byste se mohli s někým zaplést. Pokud toužíte po perspektivnějším místě, v říjnu byste měli ještě vyčkat. Pokud teď něco nového přijmete, už v listopadu si budete rvát vlasy. Čekají vás totiž báječné nabídky, které budou skvěle finančně ohodnoceny, nikoli však v říjnu. Doma vám bude partner oporou a poskytne vám úplně nový pohled na věc. Dejte si chvíli na to, abyste o tom přemýšleli. Skutečně není kam spěchat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy