Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na říjen od astroložky eXtra.cz Kudláčkové: Hned několik znamení čeká vztahové peklo

Velký horoskop na říjen od astroložky eXtra.cz Kudláčkové: Hned několik znamení čeká vztahové peklo
Zdroj: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
astro s míšou kudláčkovou
Velký horoskop na měsíc říjen pro vás připravila astroložka, kartářka a vědma webu eXtra.cz Michaela Kudláčková, kterou možná znáte jako oblíbenou herečku ze seriálu My všichni školou povinní. Jaký bude říjen? Je to měsíc, který je ohraničen dvěma úplňky, což má vždy silný magický význam. Zajímá vás, co vás čeká a nemine? Jdeme na to.

Tak jsme přešli volně do října, který je pohledem astrologicky poměrně nabitého září spíše takovým snivým, neprůbojným ufňukánkem. K něčemu to ale dobré bude. V oblasti peněz, obchodů, soudů a rozhodnutí asi moc díru do světa neuděláme, zato si to vynahradíme v citech. V emocích se totiž budeme přímo rozpouštět. A to chvíli pozitivně, chvíli zase naopak. Celkově je říjen hodně ovlivněn Merkurem, který si tam courá chvíli v retrográdním, chvíli v přímém chodu a střídavě svou přítomností oblažuje Váhy a hned zase Štíra. To se pochopitelně bude odrážet i na nás.

Říjen nás také obdaří dvěma úplňky, což třeba pohledem našich předků je vždycky významný jev. 1. 10. nám Luna nabídne svou největší sílu ve Skopci, což je energie dynamická, bojovná a užijí si asi i migrenici. Pak nás 16. 10. čeká milé něžné novoluní ve Vahách. Dne 31. 10. se Luna v druhém říjnovém úplňku ocitne v Býku, což je doba pro hmotu, práci a domov. Souběžně nám tu ale v úplňkový den proběhne opozice mezi Sluncem a Uranem.

Obrovská síla Uranu

Zásadními prvky celého října jsou Uran a Merkur. Hned 7. 10. vystřihne například Merkur, toho času ve Štíru vůči Uranu, parádní opozici a to na sebe může vzít celou řadu podob, rozhodně ale žádnou pozitivní. Uran je prazvláštní vykonavatel karmických pozůstatků a odkrývá často zasunuté aspekty lidských povah, nehledě na to, že je to taková mašina, která má obrovskou valivou sílu směrem kupředu (je-li v přímém chodu).

Michaela Kudláčková

Michaelu Kudláčkovou si lidé nejvíc pamatují jako osmačku Barču Hrdinovou ze seriálu My všichni školou povinní. Po základní škole se přihlásila na konzervatoř, ale přes úspěšné přijímací zkoušky nebyla přijata. Nepodařilo se ani na druhý pokud o rok později. Tím její herecká kariéra skončila. Nakonec studovala sociálněprávní o­bor. Vystřídala mnohá zaměstnání: Pracovala jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice a knižní ilustrátorka. Vydala ale i své vlastní knihy: Jak se modlí čarodějky (2010) a Neslibujte Pannám hady (2012), která pojednává o tom, jak vychovávat dítě podle jeho znamení zvěrokruhu. Právě esoterika, astrologie a runové písmo se staly její velkou zálibou a poté i prací. Je vyhledávanou kartářkou a vyučuje výklad Thovtova Tarotu. Nyní bude věštit i pro web eXtra.cz

Taková opozice s planetou, která má na starosti intelekt, komunikaci, média, úřady (i vládu) tak může kupříkladu přinést nová omezení pohledem celku a třeba problém úřední, komunikační nebo intelektuální do našich životů soukromých.

Na tento den, pokud je to možné, bych neplánovala žádné testy nebo třeba zkoušky. V takové autoškole máme při této konstelaci šanci spíše než díru do světa udělat někde díru do zdi. Dále je to o komunikaci mezi námi a logicky tedy i v rodině, která by se týkala financí.

Jestli nás v říjnu vyhodí z práce nebo se nám povede zbrkle koupit nefunkční výrobek, bude to 7. nebo 31. 10., kdy nám podobné radosti přinese opozice mezi Uranem a Sluncem. Hele, já si to nevymyslela, to nebe. Zdravotně je lid oslabený a poněkud lenivý celý měsíc.

Že jsem si takovou předpověď mohla klidně vetknout za klobouk? No, ano, ale ani moje znamení na tom není nejlépe.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Skopci to budou mít v prvních dnech měsíce října poněkud složitější. Protože jste akční, budete se maximálně snažit něco dohnat po stránce pracovní. Dělejte si, co chcete, ale efekt přinese až konec příštího týdne. Až tehdy by mohly být vaše snaha a úsilí i ušoupané nohy korunovány jakýms takýms úspěchem. Hlavně nikam netlačte tu vaši marsovskou energii mezi 7. a 10. říjnem!

Celkem dařit, a to po všech stránkách, by se vám naopak mělo mezi 13. a 20. říjnem. Naopak ve dnech od 22. do 27. října se soustřeďte spíše na rodinu a domov než na vztahy. Stejně asi budete muset. Kolem 31. října navíc máte dost náročné postavení planet ohledně rodiny a mladší generace. Konec října vám ale také přinese něco důležitého ze strany úřadů a lékařů.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

První týden v říjnu asi nebude většina Býků pokládat za právě šťastný model. Více věcí se zkomplikuje, než vylepší. Doufejme, že před sebou nemáte žádná soudní jednání. Nedopadlo by to dobře. Hlavně zapomeňte na nějaké úřady a finance okolo 7. října. Po finanční rovině se snažte spíše přežít, i když nějaké drobné by být měly, ale milionářem snadno a rychle to nebude. Nejpravděpodobnější přísun by se mohl odehrát kolem 14. října a pak také 28. října. No vida, i Býci mají důvod se usmát. Po stránce vztahů a rodiny je vám nakloněno období mezi 11. a 20. říjnem. Konec měsíce ve vašem případě patří jednoznačně rozhodnutím, úřadům a také všem zprávám, které v tomto ohledu čekáte. Něco se rozlouskne buďto pracovně nebo úředně. A je to otázka z minula, takže pokud netrpělivě čekáte na nějaké dobrozdání nebo vyřízení různých žádostí, patrně se dočkáte.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pro Blížence bude začátek a konec října zajímavý po stránce vztahů. A to jak po rovině přátelské a rodinné, tak i po té milostné. Někdo by se mohl vyjádřit a nebude to zrovna negativní. Není to sice svatební termín, ale určitě to potěší. Patrně koncem týdne dostanete také pozvání na mejdan nebo pracovní sezení v nějaké nálevně. Pokud budete hrát nějaké hry, jste adept na věnec vavřínových listů, ale bacha, kolem 9. října by to mohl být věnec sádrový, tak si tento den a pro jistotu plus 24 hodin sporty odpusťte. Ve dnech kolem 20. 10. až téměř do 26. 10. sice nebudete konat žádné vítězné tažení po úřadech, zato se k vám došourají nějaké peníze, které jste už buďto nečekali, nebo o nich ani nevěděli. Možná si vsaďte. Bohužel s ohledem na přesun Lilith do Býka a její další tanečky kolem jiných planet utržený peníz nejspíš obratem nasoukáte do rodiny, konkrétně do mladší generace ve smyslu nějaké techniky či pomůcky. Konec října má pro Blížence na jedné straně dobré zprávy ohledně lásky, na straně druhé trochu náročnější dny hmotné a bytové. Pokud se ale budete s ohledem na postavení Pluta v tomto období povalovat po jiném lůžku než tom, které je poplatné oddacímu listu, dávejte pozor, abyste v listopadu neměnili adresu v občance. Bylo by to totiž patrně na delší dobu a nešlo by o flirt.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ale tak nebrečte, vždyť si přečtěte horoskopy jiných znamení. Možná vás neštěstí druhých trochu rozveselí. Začátek měsíce skutečně nelze u Raků pokládat za nějakou výhru. Když pominu 48 hodin v rámci prvního říjnového úplňku, který by mohl Ráčky vnést do nějaké náruče, kde by si hezky zavrněli, nestojí to vlastně až do nějakého 12. října ani za obnošenou roušku. Máte to náročné psychicky a patrně se přidružily potíže s rodinou a nezvedenými dětmi. Když si nehodíte mašli, což neuděláte, protože tak silný ten Uran a Mars u vás zase není, budete mít i vy důvod k úsměvu. A to hned z několika důvodů. Jednak se vám o něj postará nějaké opačné pohlaví a jednak také banka či jiný ústav, který má na starosti peníze. Mluvíme o období mezi 11. a 19. říjnem. Dostanete něco málo, ale potěší to. Také se kolem 19. 10. vyřeší nějaký problém s mladší osobou. Může to být stejně dobře dítě jako třeba sourozenec. Od 25. 10. si hlídejte věci, jezděte opatrně a neparkujte na modrých zónách. Ať vás ani nenapadne v návalu euforie cokoli v téhle době kupovat! Konec října je, na rozdíl od mnoha jiných znamení, pro Raky díky Venuši radostnější.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Krom toho, že zaznamenáte nějakou úlevu a cosi příjemného ve vztazích pro vás první týden v říjnu moc pozitiv nemá. Zvláště finančně si budete možná připadat jako v septiku. Nemám strach, že by se Lvi z toho pomátli, ale jednoduché to není. Příjemně by se na vás měla finanční stránka podívat od 10. října do 20. října a pak ještě koncem měsíce. Kolem 22. 10. raději neotevírejte dveře, protože až do 29. 10. vám z návštěv kynou jenom problémy. Hrozí hádky s příbuznými. Konec měsíce se vylepší finančně a pracovně. Sice se asi zapotíte, ale zase ne zbůhdarma, což potěší. Říjen je pro Lvy náročný nejvíc psychicky. Vy prostě toho Pluta v kombinaci s Uranem a Merkurem nedáváte.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Hned první dny v říjnu se asi připlíží Pannám do života nějaká finanční komplikace ve formě zdržení. Naštěstí pro Panny se všechno rychle urovná, ale umím si představit, jak zrovna tohle znamení bude z těchto věcí otrávené. Rozhodně nečekejte vylepšení do 8. října. Naopak druhý týden, respektive jeho konec, bude mnohem optimističtější alespoň po stránce hmotné, když tedy vymažeme 9. říjen, který by si to stejně zasloužil. Nedoporučuji Pannám v tento den nic, vyjma hlídání základních životních funkcí. Po stránce citové to bude co do chuti asi jako guláš v nemocnici, takže bez chuti. Co se citů a emocí týče, čeká na Panenky něco nebo spíše někdo příjemný až mezi 11. a 19. 10. Vyváženo to bude hmotně, takže se v této době opravdu věnujte lásce a zapomeňte na práci i podnikání. Poslední týden v říjnu má pro Panny dvě roviny. Jedna bude pozitivní úředně a druhá bude náročná stran rodinných věcí a vazeb. Prakticky by se mohlo stát, že něco utržíte z jedné strany a přijdete o to z nějaké jiné. Například si to umím představit na poště a ve škole. U jedné přepážky vyzvednete peníze, abyste u druhé zaplatili za školáka dardu na cokoli. Může to na sebe ale vzít hromadu jiných podob. Je to způsobeno Merkurem, Štírem, Uranem a Saturnem, kteří pojali potřebu otestovat váš nadhled. Nebo lépe… protože jste Panna, spíše vás ho naučit.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

První týden v říjnu bude u Vah ve znamení vcelku příjemných chvil ve vztazích, což vám zařídila Venuše. Díky Bohu nemáte sílu ani chuť řešit úřady, což je prima. Setrvejte v tomto módu minimálně do 10. října. Období od 11. 10. s sebou přinese uvolnění a také vaši lepší schopnost čelit stresu pracovnímu, úřednímu i jinému. Budiž vám útěchou, že stresů už moc nebude.

Klidně řešte pracovní věci, protože jako jedni z mála máte mnohem více pozitivních dnů, což je díky Venuši, courajícímu Merkuru a vcelku sympaticky se tvářícímu Jupiteru. Bude vám to dobře myslet strategicky. Nebudete mít problém si věci promyslet a neměli byste dělat ani moc chyb. Pokud máte narozeniny, pravděpodobně budete milí, příjemní, přitažliví, jenom vnitřně trošku unavení. Okolo 28. 10. byste také mohli obdržet sice menší, ale zato příjemný obnos peněz a nějaké pozvání. Zařídí to přechod Venuše do Vašeho znamení. Spíš ale půjde o nějakou plánovanou věc, kterou jste dobře vykomunikovali dříve. Tak a konec eldoráda! Od 29. 10. už od října nečekejte vůbec nic, co by stálo za řeč. 31. 10., tedy v den druhého úplňku, necestujte, nenakupujte a nemluvte. Vyhněte se všemu, co by vás mohlo ohrozit nebo rozhodit vaše tolik citlivé mističky.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tak slezte z té stoličky, ostatní také nemají první dny v říjnu zrovna na růžích ustláno. Pravda je, že pro Štíry je to tento týden náročné. Když je nepotrápí zdraví, tak to budou peníze a když ani to ne, tak práce a když ani práce... tak on Pluto ve spolupráci s Uranem najde něco jiného. Mnozí si užijí kombinaci všeho a možná i pěknou depku. Holt je to dost mizerně aspektovaný Štír a k tomu Uran, Merkur a ve vašem případě také Neptun. Pokud byste z té stoličky neslezli, byla by to škoda, protože hned v týdnu od 11. 10. to bude o mnoho lepší. Ne že by se vám rázem vyřešily všechny problémy, ale zaznamenáte na mnoha úrovních pozitivní zprávy a jakési uvolnění. Dokonce přijdou peníze a také v oblasti citů by to mohlo u některých Štírů být hezčí už o víkendu a po něm. (konkrétně u listopadových Štírů přijde úleva dřív). Pracovně je to stres celý měsíc, ale zaznamenáte i pochvalu nebo nějakou odměnu. Možná tedy spíš verbální než hmotnou, ale potěší. Konec října budete mít náročnější úředně. Nepřekračujte rychlost a podívejte se, jestli někde neleží nějaká složenka.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Tak vy tvoříte vzácnou výjimku mezi skoro všemi a ani za to nic nechci. Pro Střelce je začátek tohoto týdne celkem akční a vůbec ne špatný. Jediné, co by vám ho mohlo narušit, je vstup třetí osoby do již rozvinutého vztahu. Jednoduše byste se mohli zakoukat do někoho úplně jiného než toho, koho máte doma. Pokud nikoho doma nemáte, je všechno pořádku a hezky si to užijte. Peníze vás ale minou stejně jako ostatní a na lepší konstelaci si budete muset rovněž počkat. U vás to vypadá hmotně lépe zhruba od 12. 10. a vydrží to až zhruba do 20. 10. Konec října budete mít obdobně výkyvový jako ostatní znamení a hodně se budete muset točit kolem rodiny. Vy si jenom dávejte zvýšený pozor, co říkáte a jestli to tak myslíte, a to zvláště v době druhého úplňku 31. 10. a ještě raději i v listopadu. Pokud chcete cokoli měnit a s kýmkoli si cokoli vyříkat, napřed si to napište a dvakrát přečtěte. Abyste toho záhy nelitovali. Znáte se! A to netušíte, jak silný za vámi stojí žoldák. Ano, Mars. Ne s šavlí, ale coby sebevražedný atentátník! Pokud si dáte burčák, nepište SMS! Nikomu, ani operátorovi!

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Takový umrňaný budou mít Kozorozi začátek října. Na druhou stranu byste ale měli dělat minimum chyb. Ono ani nebude tak nějak kde. Po pracovní i finanční rovině je to vlastně u vás až do nějakého 17. 10. pořád stejné. Kolem tohoto data byste mohli obdržet nějaké důležité informace, které ve vašem případě budou patrně více pracovní a podnikatelské než vztahové. Na vztahy myslete mezi 10. a 19. říjnem, kdy by vám Venuše a Pluto mohl připravit zajímavé chvilky. Pozor na případné návaly emocí na obě strany. V každém případě až do konce měsíce budete řešit vztahy. Nemělo by to dopadnout do budoucna špatně. Bude vám to myslet intuitivně, takže chybu byste udělat neměli. Od 22. října už nic zásadního nerozjíždějte, a to zejména ne ekonomicky! Lilith by vás mohla svým přechodem do Býka 21.10. připravit o klid v rodině, zejména, tam, kde jde o mladší generaci.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

První čtyři dny v říjnu se patrně dost zapotíte ve snaze zařídit něco, co by mohlo být restem z minulého měsíce. Nevyřídíte pomalu nic. Veškerá snaha bude korunována spíše minusovými hodnotami než plusy, což kupříkladu Vodnář šéf řeší tím, že sprdne podřízené. Vynahradíte si to ve druhém týdnu, kdy by se vám mělo lépe dařit. Celkově ale nepočítejte s nějakou hitparádou. S ohledem na planety je to spíše dílčí úspěch. Až se dostaví, buďte vděční. Jiná znamení tolik štěstí v říjnu nemají. Pro Vodnáře zejména platí velký pozor mezi 7. a 10. říjnem. Uran je vaše planeta! Dělejte, že neexistujete, nenakupujte, nesportujte, nemluvte, nepište... dýchejte. Co se vztahů týče, nemělo by se s vámi dít nic zásadního až do posledních říjnových dnů. Pak by se mohl objevit někdo z minulosti, kdo ve vás, když ne něco víc, probudí určitě rozpaky a potřebu rekapitulace. Může to být cokoli, i staronová láska, nebo jen vyřešení minulosti a možnost vykročit do budoucna bez "baťohu".

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ani Rybičky se v prvních dnech v říjnu nepředřou. Na rozdíl od jiných se o to ale nebudou nijak výrazně snažit. Ryba má holt svou intuici a ta jí říká, že se nemá moc zprudka pohybovat. Nic neřešte, nebo ano, ale buďte si jisti, že jste všechno dobře promysleli. Budou vás ovládat více emoce a city než cokoli, co by mělo něco společného s rozumem. Kolem 19. 10. si dejte pozor na věci a hlídejte si v MHD peněženku. Z MHD nevyskakujte a nejezděte na voji tramvaje! Rovněž snědé prodavače hrnců u vrátek kulantně odešlete k sousedovi, kterého nemáte rádi. Hrozí vám krádeže a podvody a nehody. Okolo 26. 10. na vás čeká dobrá zpráva v oblasti financí, úřadů či soudů. Mohlo by se něco vyřešit na dlouho. Pak už nic... vůbec nic... naopak mezi 21. a 28. říjnem by si vás mohla vyžádat rodina v nějakém problému, který bude třeba šetrně řešit. V naslouchání a empatii není většího mistra, než je Ryba. Budete oceněni.

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii pod článkem.

Jak jste na tom? Co si o vás myslí? Jak vás vnímá? Ptejte se hvězd! Pište SMS na číslo 904 30 46, kód EXT41 a svůj text.

Související články

Další články