Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VELKÝ HOROSKOP NA ŘÍJEN: Lvy čekají problémy v lásce, Kozorohy samé překážky

Víte, jaká jste žena?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
astro
Říjen je tady a hraje všemi barvami. V tomto měsíci pokračuje podzimní sklizeň a chystají se oslavy posvícení. Ale co tento podzimní měsíc přinese jednotlivým znamením zvěrokruhu? Co dokáže vykolejit Berany? A kdo tento měsíc překoná bez větších potíží? To se dozvíte v našem VELKÉM HOROSKOPU NA ŘÍJEN!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, singles se ocitnou v situaci, která je dokáže totálně vykolejit. V zaměstnání jedete na plné obrátky a svým kolegům dokážete poradit. Jen s utrácením hvězdy doporučují trochu přibrzdit. V tomto měsíci budete opravdu dost vytíženi. Na co si proto musíte dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, v partnerství vás čekají změny. Tyto změny berte pozitivně. Při plnění pracovních úkolů vaše energie výrazně klesá. Pokud s vámi někdo nesympatizuje, neznamená to, že chyba je na vaší straně. Při rodinných setkáních se chovejte raději zdrženlivě. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v tomto měsíci vám nebude chybět odvaha zkoušet nové věci. Samozřejmě to provedete jinak, než obvykle. V práci vás bude někdo dráždit, a tím bude brzdit vaše možnosti dotáhnout dané úkoly do konce. V lásce vám to pošlape! S čím se ale budete muset vypořádat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, říjen vám doslova přeje! Konečně se přestanete vymlouvat, a začnete se sebou něco dělat. Navíc dokážete perfektně setřít lidi s negativním přístupem. I v práci vám tato osobní transformace hodí plusové body. Přesvědčíte se, že vynaložená dřina za to skutečně stála! Co ale musíte rozhodně udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v tomto měsíci jste v nepřejícím postavení. V lásce se vyskytnou zcela jistě konflikty. A v zaměstnání snáze podléháte stresu. Není divu, váš šéf nemá daleko k urážkám. I při problémech, zvládáte dané věci dotáhnout do konce. A jak na tom budete se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v říjnu budete na roztrhání! Váš partner bude šťastný, když si na něj uděláte čas. Singles mají šanci potkat někoho, kdo je upoutá. Váš nadřízený nebude ve své kůži, ale jeho chování vás nemůže urazit. Dokážete brát věci s nadhledem. K čemu budete mít sklony? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v lásce budete muset zabojovat. Nakonec vše pochopíte. V říjnu plánujete navštívit různá místa. Budete vyhledávat nová místa k vaší vztahové transformaci. Na co si ale musíte dát pozor? Proč vám hrozí finanční trable? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vstupujete do měsíce plného lásky. Jen pozor, aby vaše spokojená láska neprokoukla i vaši zápornou stránku. Stačí, že vám to klape v posteli, a tak se vaše optimistické naladění projeví i v práci. Co budete muset řešit v tomto měsíci v klidu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v říjnu budete mít sklony, si nevhodně vybírat věci. I pro ostrá slovíčka nepůjdete zrovna daleko. V oblasti vztahů máte komplikovanější postavení. I ve vašem okolí se shromažďují typy, se kterými si příliš nerozumíte. A bude to stejně na nic i v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, narazíte na osobu, která vás zraní. Ale tuto životní zkušenost rozhodně potřebujete. Hádky ve vztahu vám ukazují na začarovaný kruh, ve kterém se stále točíte. V práci vás čekají prudké výkyvy nálad. Komu se budete vyhýbat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v říjnu se nebudete omezovat a své investice použijete na cestování a poznávání. Spousta věcí se začne obracet ve váš prospěch. V lásce si rozumíte a v práci se umíte otáčet. S čím tedy nebude mít váš nadřízený problém? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v lásce vás čeká ledová sprcha. Měli byste jednat s chladnou hlavou. Pozor si dejte na lákavé zboží, vaše úspory by tak mohly být nenávratně ztraceny. V práci se budete tak trochu ulívat. Umíte být pracovití, ale najdete si zajímavější činnost. Pro své nejbližší chystáte super akci, co na to řeknou? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy