Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na říjen: Berani budou před krachem vztahu, Pannám se splní přání

Horoskop na říjen 2021: Berani doplatí na své chyby, Střelci musí prokázat odvahu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro

Podzim se už ukázal v celé své síle a přichází říjen. Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily a co znamení zvěrokruhu nemine na podzim 2021. Splní se vám sny, nebo to bude přesně naopak?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V říjnu očekávejte velké změny. Nemusí se zdát zpočátku snadné, ale nakonec povedou k vašemu vytouženému štěstí. Bude však potřeba, abyste se začali pořádně snažit. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvědomíte si, že nemůžete každému mluvit do života. Za vaším úmyslem se bude mnohdy skrývat závist. Pokud nejste s něčím spokojeni, změňte to. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud už teď cítíte, že jste udělali chybu, pracujte na tom, abyste to změnili. V partnerském vztahu budete potřebovat mnoho odvahy, abyste ho neposlali úplně ke dnu. V galerii najdete tip na říjen.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Podzim je pro vás období, kdy máte největší energii dosahovat svých cílů. Víte, že v takovém případě je třeba zabrat a zasloužit se o to, co chcete ve svém životě mít. V galerii najdete, co vás potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V lásce si dejte pozor na nevěru. Nevážíte si toho, co jste si vybudovali, a hrajete si s ohněm. V říjnu byste se mohli popálit tak, že jizvy zůstanou, metaforicky řečeno. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Všímejte si toho, co se děje kolem vás. Dejte na znamení a symboly, vesmír vám posílá jasnou odpověď na vaši otázku. Máte velkou šanci mnohé změnit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vaše intuice vám bude dobře napovídat. Zaměřte se na své pocity, zejména v procesu meditace. Co vám říkají, co cítíte? Pokud je něco špatně, budete to vědět. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Říjen je pro vás měsíc splněných přání! Začněte se více zajímat o lidi kolem sebe, vyplatí se vám to. O cokoli požádáte, k vám teď přichází. Nebojte se být odvážní. V galerii najdete, co vás může překvapit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Stereotyp vám tento měsíc bude vyhovovat, nechcete nic měnit. Ačkoli cítíte, že váš život není ideální, je vám v tom vlastně dobře. Tohle je vaše rozhodnutí. Stůjte si za tím. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento měsíc se nepřeceňujte! Vaše tělo potřebuje péči a pozornost. Pokud budete naslouchat svému vnitřnímu hlasu, nic vás z cesty nesvede. Jezte dostatek vitamínů. V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebojte se myslet odvážně. Ačkoli se vám něco nezdá jako nejlepší nápad, věci nejdou vždy podle plánu. Vyřešíte je, pokud budete myslet mimo svou sociální bublinu. V galerii najdete, čeho se tento měsíc vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Otevřete svou mysl novým možnostem a hledejte cesty. Nezneužívejte ostatní, abyste cestu ke svému cíli měli snazší. Tento měsíc vám ukáže, kde je vaše síla. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Související články

Další články