Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velký horoskop na prosinec: Býky překvapí nedostatek financí, Lvi aspirují na povýšení

láska, horoskop, Vánoce
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Je tu poslední měsíční horoskop roku 2021! Podívejte se, co pro vás hvězdy nachystaly na poslední měsíc v roce a co vás tentokrát rozhodně nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Poslední měsíc roku vás rozhodně nenechá chladnými. Zažijete mírné otřesy, a to zejména v pracovní oblasti. Nakonec však budete mile překvapeni, jak celá věc dopadne. Nezapomeňte si užít vánoční atmosféru! V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor, jak jednáte na poli vztahů. Můžete totiž ohrožovat své pracovní místo. Ať už jste se spustili s jakýmkoli z kolegů, tohle už je vážně přes čáru. Vzpamatujte se! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tak dlouho jste po této věci toužili, že když přišla, ani vás nenapadlo ocenit sebe sama. Vždyť vy jste ti dobří, vy jste to zvládli. Občas zapomínáte, jak důležití jste pro sebe právě vy sami. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Během vánočního shonu by vás mohl zastihnout nedostatek financí. Máte opět pocit, že musíte každému koupit příšerné drahý dárek, abyste se ukázali. A k čemu to je? Nechcete dát raději do pořádku svou finanční situaci? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nálady se vám budou střídat jako na běžícím páse. Zřejmě jste v posledních dnech sklouzli k tomu, že ukazujete na sociálních sítích svůj perfektní život. Pravda je však jinde, že? Zkuste si Vánoce užít bez telefonu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vánoce jsou pro vás vždy stres a nakupování dárků přímo nenávidíte? Tento rok to zkuste trochu jinak. Užívejte si svařák, cukroví a pohodu naplno. Není žádná hanba zalézt na začátku adventu pod deku a vyhrabat se z ní až po Vánocích. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Většina kolem vás už zpomaluje a chystá se trávit čas se svou rodinou, vy jste paradoxně v tomto období zabrali v práci nejvíce. Možná aspirujete na povýšení, které by mohlo přijít začátkem příštího roku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Už to nemáte na kdy odložit, je třeba vyřešit s partnerem vaše finance. Zkuste před koncem roku uzavřít nesmyslné hádky a mít ve vztahu čistý stůl. Kdo by stál o tichou domácnost během Vánoc? V galerii najdete, na co nezapomenout.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Oči vám budou padat únavou a vy máte stejně pocit, že několik druhů cukroví napečete? Zkuste přemýšlet nad tím, kde můžete ubrat a zpomalit. Pokud k tomu nedojde, hrozí vám syndrom vyhoření. V galerii najdete, co vás v prosinci překvapí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Práci budete zvládat levou zadní, nic vás tentokrát nemůže rozházet. Dejte si jen pozor na dárky, s vámi je to vždy těžké! Nemusíte nikomu nakoupit drahé věci, a pak se trápit, že nezbylo nic pro vás. Není to vaše povinnost. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V prosinci máte poslední měsíc před velkou změnou, o které hvězdy hovoří již několik týdnů. Pravděpodobně bude ve vašem životě představovat velký zlom. Život snů už není daleko! V galerii najdete váš tip na Vánoce.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud sami sebe nepřestanete tlačit do situací, ve kterých vůbec nechcete být, budete se cítit pořád stejně. Není nic, co byste nezvládli. Nebojte se však říci si o pomoc nebo delegovat své úkoly na někoho jiného. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy