Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velký horoskop na prosinec: Býci, Berani i Raci to budou mít na poli lásky velmi těžké

Velký horoskop na prosinec: Býci, Berani i Raci to budou mít na poli lásky velmi těžké
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
ASTRO
Rok Aeonu se s námi rozloučí velice zásadním postavením, které se hned tak neuvidí. Nic překvapujícího to není. Celý tento rok, jak jsme si už řekli v prosinci 2019, byl astrologicky a energeticky jiný, zásadní a mezní, a to se vyplnilo. Prakticky proto není překvapením, že jsme do něho za zvláštních a neobvyklých aspektů vstoupili a v podobně velkém stylu se s námi také rozloučí.

Čeká nás takzvaná královská konjunkce. Je vzácná a další se dožijí nejčastěji jen naše děti a jejich děti. Přijde 2080. Dovolte mi se zastavit u toho, jak neskutečně významné to po rovině astrologie je. Snad vás to zaujme.

Rok 2020 nás přivítal vzácnou konjunkcí mezi Jupiterem a Plutem. Věnovala jsem se tomu v prosinci ve velké předpovědi na celý rok 2020 hodně obsáhle, protože to bylo zásadní. Zmínila jsem rok, který jsme nikdy nezažili. Zmínila jsem, že tím, že je to současně rok Aeonu, což znamená linii DNA, rodiny a podobně, že "snad vynalezneme lék na rakovinu a že se strašně změníme, že je to rok poznání a nových situací v rámci celé společnosti a rodin ve smyslu genetiky". No přiznám se, napadlo mě při pohledu na ty kombinace leccos, ale ne covid.

Celý tento zvláštní rok, který byl ve své náročnosti i velmi průlomový, jak po rovině našich vlastních hranic, morálních kvalit, duchovní vyspělosti jedinců, tak i po rovině hranic lékařských... (sáhli jsme si na dno, to každopádně) se s námi rozloučí ve stejně velkém stylu, jakým začal. A to konjunkcí mezi Jupiterem a Saturnem 21. 12. 2020. Králem a korunním princem.

Dalo by se říci, abych to nějak nasadila na realitu, že začátek roku 2020 skutečně začal obrovské změny snad ve všem, co jsme pokládali za dané, stabilní, za zákon, dogma, zaběhnutý systém, vzorec myšlení, model – tedy paradigma. O tom je Saturn. A konec roku 2020 tento začátek ukončí. Určitě se k tomu podrobně vrátím po Vánocích ve velké předpovědi na rok 2021. Na každý pád... představte si, že společnost je tak nějak zvyklá stavět domy střechou nahoru... pak přijde cosi, cosi zásadního, a tento zdánlivě neměnný model se začne tak nějak sypat, aby se na konci této fáze stavěly domy ne naležato, ale střechou dolů.

Dojde k přeskupení světa

To jsem dala příklad, abyste si dokázali představit, jak zásadní změny paradigmat, tedy dosud obecně platných vzorců myšlení a schémat, přijmeme za svá. Očekávám také pády vlád, prezidentů, politických stran, přeskupení světa a hlavně přeskupení hodnot. Ať se podíváte, kam se podíváte, nic postupně nebude tak, jak jsme to znali. Aktuálně se hodí ono okřídlené "i pád na hubu je pohyb kupředu". Jde o duchovní i intelektuální posun. Vyspějeme.

Od roku 2021 se přestanou zásadní planety potkávat v zemi, ale začnou se potkávat ve vzduchu. To je obrovská změna energetická. Důraz na hmotu, praktickou oblast, to zemité, vystřídá důraz na myšlení, vzdělání, komunikaci, komunikační techniku, intelekt, duchovní hodnoty ... růst hmoty vystřídá růst ducha. Bude to rozhodně zajímavé. Vezměte si popcorn, pohodlně se posaďte a dívejte se. Nudit se nebudeme. Bude to akční biják.

Novoluní nás čeká 14. 12. a bude ve Střelci coby nov akční a s ohledem na postavení planet také šťastné. Co můžete začít, to začněte. Úplněk přijde 30. 12., bude v Raku a přeje mnohem víc lásce než jakýmkoli zkrášlujícím zákrokům. Ona zmíněná zásadní konjunkce Jupitera a Saturna se odehraje v den slunovratu, tedy v den pohanských Vánoc. V tento den, a že to bude sakra silný slunovrat, se nám rovněž přesouvá Merkur do Kozoroha, kde vystřídá konečně Saturna, který se tři dny před tím přesune do Vodnáře a přinese s sebou uvolnění, povolení pout, pozitivnější pohled na svět... jakoby z nás spadnou okovy a to se může projevit i na opatřeních ze strany vlády, která v roce 2021 kvůli zmíněným změnám zaznamená převrat, který nemůžeme minout. A netýká se to jen vlády naší. Je to jev celosvětový.

Pozor si dejte pouze 13. 12. a 30. 12., kdy se vyvarujte alkoholu, dávejte si pozor na podvodníky, na věci, na majetek a vodní živel (v krajním případě přijde první sněhová kalamita a "u Muzea 4").

Jinak je obecným astropohledem prosinec snad prvním měsícem roku 2020, o kterém mohu říci, že bude energeticky a pocitově spíše příjemný. A teď už na vaše jednotlivá znamení, kde to bude konkrétnější.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Toužíte teď spíše po objetí a pochopení nežli po pracovních úspěších. Vaše pozornost je díky vaší Venuši a Marsu spíše obrácena k urovnání a posunutí citových vztahů, lásky, zázemí a prostě mít někoho vedle sebe. Vlastně by se to mezi 10. a 13. prosincem a pak i přes úplněk mohlo povést. Jsou pro to nejlepší aspekty. Všechno půjde stranou, i práce a finance, aby se uvolnilo místo pro lásku a citový vztah. Práce se k vám vrátí po novu, ale jenom na chvíli. I ta chvíle mezi 15. a 17. prosincem by ale měla Skopcům přinést dobré zprávy z oblasti práce a peněz a také nějaké úřední písemnosti a řešení. Od 18. 12. byste se měli připravit na dořešení starých věcí, i těch, do kterých se vám nechtělo, protože vám prostě přistanou u dveří a nepůjde to jinak. Bacha, v případě Skopců může u těch dveří přistát i někdo. S kufrem. Z minulosti. Uvidíte, zda to chcete. O slunovratu ještě ne, to je období velice klidové, ale po něm už budete asi přesně vědět, co z minulosti chcete do budoucna a co ne. Štědrý den bude sice akční, ale také v kruhu rodiny víceméně klidný. Poslední dny v roce vyřešíte definitivně minulost. Donutí vás Saturn. Můžete být nebývale rozhodní a neoblomní. Málo toho namluvíte, zato bude mít vaše slovo váhu olova. Úplněk je u vás o lásce, o partnerovi, o pomoci o sebeobětování v tom dobrém slova smyslu...

Nový rok začne unaveně. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Rodina a děti se vás, co se týče úhlu pohledu a intervence, budou držet až do novu a je možné, že zařídíte tolik věcí, že toho stihnete tak hodně, že od 15. 12. nebudete mít do čeho píchnout.

Jste hnáni Saturnem, který končí v Kozorohu, a pocitem, že teď nebo nikdy. Týká se to také práce, kde navíc, kolem 16. 12., může přijít nějaká nová nabídka, kterou bude potřeba promyslet.

Neuspěcháte to, protože teď je v popředí rodina. Ale když počkáte na dobu od 19. 12., je pravděpodobné, že se doberete rozhodnutí, které nebude chybné. Hlavně proto, že díky pohybu Merkura to ve vašem případě bude o rozmyslu s ohledem na minulé zkušenosti a také o tom, že byste se kolem 20. 12. mohli dozvědět něco, co jste nevěděli a co vám pomůže. Také úřední věci by se měly pohnout. Láska a vztahy si vás najdou okolo slunovratu a potom ještě mezi 23. a úplňkem. Dalo by se říci, že u Býků, proběhne láskyplný Štědrý den a po něm i nějaké novinky ve vztazích. Dokonce i pro jiné problematické prosincové dny budou asi pro Býky plné dobrých rozhodnutí a nového úhlu pohledu (možná jsou i rozhodnutí soudní). Pozor jen kolem 30. a 31. na úrazy spojené se zemí a vodou v jakémkoli skupenství. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Máte teď takový komunikační útlum a spíše byste mlčky něco dělali, než si povídali, sepisovali a podobně. Do toho je asi díky vašemu Merkuru možné, že máte dojem, že musíte usilovně přemýšlet a nebýt u toho rušeni. Můžete díky téhle koncentraci skutečně hodně promyslet a uvnitř sebe připravit. Mezi 11. a 13. 12. by se to mohlo týkat i lásky, která přinese nějakou novinku nebo zprávu. Novoluní 14. 12. bude ve znamení komunikace v oblasti vztahů. A Blíženci se rozjedou. Od novu do 19. 12. zřejmě čeká Blížence nějaká společenská událost a také úřední řešení, ale nemělo by to být negativní. Retrográdní Uran vám na jedné straně pomůže s těmi úředními věcmi, kde by se mohla objevit zpráva, která přinese rozuzlení, a také byste mohli obdržet nabídku v oblasti bydlení či práce. Podepisovat smlouvy ale doporučuji až po slunovratu, a to ideálně mezi 26. a 27. prosincem. Od 28. 12. přes úplněk až do konce roku už odpočívejte. Pokud se objeví konfliktní situace, přinese ji voda včetně vodních znamení nebo starší generace, nebo všechno dohromady. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Raci asi mají teď napilno v oblasti lásky a vztahů a také rodiny, partnera a jeho zdravotního stavu. Jste takoví starostliví Ráčci, co zapomínají na sebe a usilovně řeší druhé. Vydrží vám to i přes novoluní, které znásobí vaši citlivou podstatu a dodá jí akceschopnost. Možná adoptujete dítě z Afriky. Možná víc dětí. Po novu cca do 16. 12. si dejte dobrý pozor na cestách a při úkonech, které byste dělali rychle. 18. 12. očekávejte nějakou zprávu z oblasti financí (+- 48 hodin). Od 19. 12. bude od vás vracející se Uran vyžadovat řešení rodinných vztahů, ale s ohledem na vaši docela dobře naladěnou Venuši očekávala bych spíš věci, které se vám budou líbit nebo na které jste čekali. Sem patří všechny zprávy, SMS i verbální komunikace. Slunovrat prohloubí vaše vnímání druhých a mohli byste v tuhle dobu učinit rozhodnutí. Štědrý den bude pro Raky emočně náročný a trochu moc přecitlivělý, ale jenom na chvíli, protože cca od 28. 12. z vás bude pěkně tvrdý Rak. Zato Rak rozhodnutý a i radikální. Úplněk je pro vás velice rozněžnělý. Možná se rozpustíte, ideálně v něčí náruči. Aspekty tu na to byly. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Momentálně vás asi zaměstnává rodina a mladší generace a také se snažíte dostát všem závazkům z oblasti přátel. Budete mít do novu hodně moc telefonátů a patrně mezi nimi budou i nové nabídky z oblasti podnikání. Čím blíže k novu, tím víc. Po novoluní se uklidníte a přijde i něco pěkného v oblasti milostných vztahů. Pak navíc i dobrá zpráva z oblasti peněz a práce. Vracející se Uran bude pro Lvy předně o mimopracovních vztazích a také o setkání se situacemi a modely, které tu nějakou dobu nebyly. To víte... nejen Uran, ale i Saturn, který po sobě uklízí v Kozorohu, chce mít čistý stůl. Můžete se touto dobou také o někom dozvědět něco, co jste nevěděli. Může to být zásadní. Kolem 20. 12. by mohla přijít nabídka, která už tu byla, ale nějak vyšuměla. Měla by být příjemná a tentokrát se dořeší. Slunovrat na vás převalí jednak ekonomickou oblast, což nebude špatné, a jednak rodinné starosti, což už je horší. Od 22. 12. budete velice výkonní, přeje vám Uran i Mars, ale také přináší náročné situace v rodině a nutnost zaujmout nějaký postoj. Na Štědrý den by se ale situace měla uklidnit a večer by měl přinést spíše velice milou atmosféru a uvolnění. Mezi 28. 12. a koncem roku budou Lvi velmi uvážliví, rozhodní a je možné, že ještě v posledních dnech zařídíte něco velice zásadního. Úplněk vás v tom podpoří, protože přinese i schopnost vhledu a empatie. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S největší pravděpodobností leží nyní Panenky v rozpočtu a plánování. S ohledem na hezky postavenou Venuši nejspíše dumají spíše o radosti nežli užitečnosti darů. U Panen neobvyklé, ale možná tentokrát najdou vaši blízcí pod stromečkem více medvídků než bačkor a gola klíčů. No, příjemná změna. Starost o blaho druhých vám vydrží zhruba do 13. 12., potom přijde na řadu práce a ekonomická oblast, ale moc se jí věnovat nestihnete, protože s novoluním je to zase hodně o citech a lásce. Kolem 15. 12. by mohly Panny obdržet nějakou písemnost, která se týká čehosi praktického, možná i finančního, a spíše by vám měla udělat radost. Od 19. 12. pocítíte asi potřebu vyřešit nějakou starou věc, se kterou se vám najednou nebude chtít do dalšího roku vstupovat, a protože Merkur je vaše planeta, budete v tomhle velice urputné a vynaložíte velké úsilí. Pokud by to s sebou vzalo vztahy, což nevypadá, pak Bůh suď, možná se i s někým rozloučíte. Slunovrat přinese Panenkám pocit, že to, co udělaly, udělaly dobře. Mezi 22. a 23. prosincem asi budete cestovat a asi ne sama. Může to být pozvání, ale spíše s ohledem na vaše planety může jít o pracovní cestu. Dávejte pozor. Štědrý den by měly mít Panny s ohledem na Saturn velice dobře zorganizovaný a budou připraveny na všechno. Budou velice pečlivé a zaměřené na detaily, ale díky saturnskému přechodu udělají možná i něco, co bude úplně nové. Změna barvy stromečku, že by? Od 28. 12. by měly být Panny uvážlivé, protože jsou zemité a země je plná vody. Respektive planety jsou o vodě a vzduchu a s tím si Panny moc netykají. Alespoň ne astrologicky. Poslední dva dny v roce pozor na Ryby! Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Takové nějaké smutnější období a pocit, že Váhy nemají, co chtěly, vás přejde. Ale musíte počkat po novu. Máte ve svém znamení teď aspekty, které vás činí přecitlivělými a může tu být i pocit, že ať děláte, co děláte… vždyť to znáte. Novoluní to trochu znásobí tím, že budete mít asi potřebu o tom s někým i mluvit, možná mu něco vyčíst a pak už bude pohoda. Váhy to mají tentokrát maličko odlišné od jiných znamení, a to hlavně díky Jupiteru a Neptunu. Po novu se rozjedete a dostaví se pozitivní náhled na svět, potřebný entuziasmus a elán budovat cosi nového.

Dostanete podporu Venuše, která vám kolem 16. 12. vnukne nápad cosi na sobě změnit, a následuje nejspíš nevídaný zájem o vaši osobu, zejména u vodního živlu. U toho zůstanu a upozorním, abyste to, Váhy, nepřeháněly s emocemi a nezřízeností kolem 19. 12. a dál vlastně až do konce měsíce. Slunovrat přinese možná nabídku spolupráce nebo nový nápad na podnikání, nápady na nějaké změny nebo všechno dohromady a to vás asi vyčerpá. Na skutečnou práci se očkem Váhy podívají zřejmě těsně před Vánocemi a potom 27. 12., abyste ihned 28. 12. zjistily, že jste moc unavené na to, abyste teď něco řešily, a všechno přesunete na další rok. Dobře uděláte. Úplněk prožijete asi v duchu umění. Něco vymodelujte nebo poslouchejte hudbu. Váhám dělá hudba dobře. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V zásadě nelze říci, že by se Štírům teď nedařilo, ačkoli mohou mít dojem, že to všechno je vydřené, zatímco jiným to jde snadno. Jste rovněž zaměření na citové vztahy, kde máte dojem, že vám druzí něco dluží. Takový lehký pocit nespravedlnosti vás opustí po novu, kdy ještě můžete s někým konverzovat v duchu lehkého stěžování a vysvětlování. Pracovní oblast se ozve kolem 16. a 17. 12., kdy sice bude náročno, ale přijde i odměna v podobě dobrých zpráv a nějaké nabídky i drobného obnosu. Couvající Uran přinese Štírům nějakou zprávu o nějakém člověku a jeho jednání, o kterém nevěděli. Může vás to překvapit. A může to být nepříjemné. Slunovrat zastihne Štíry nejspíš omotané kolem nějakého jedince opačného, možná i stejného pohlaví, protože je to den pro Štíry velice láskyplný, ale také novátorský, a tak bych nevyloučila ani nové seznámení. Po něm následuje trochu útlum a pozor i na sníženou imunitu a pocit únavy. Nebude se vám už nic chtít. Štědrý den bude tak jako u všech i u Štírů příjemný, plný pochopení a milé atmosféry. Někdo se fakt strefí s darem. Úplněk může být u Štírů lehce depresivní. Ne, fakt nepijte... nebo si to pak vysvětlete s Neptunem, který by vás poslal do limbu. Už jste byli na záchytce? Ne? A víte, že se přesunul Saturn a přináší nepoznané kontakty se zákonem?

Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Postavení planet Střelců v tomhle období by mohlo být klidně o nové pracovní nabídce a velkém přemýšlení, zda ji přijmout či ne. Je možné, že do 14. 12. učiníte rozhodnutí, a protože je ve vašem horoskopu silný Uran, asi to vezmete, jestli to není úplný šit. Po novoluní vás to od práce odkloní směrem k rodině a k vašim blízkým a začne vás moc zajímat váš citový život. Jasně, když ten pracovní už je v pohodě. 17. 12. a 18. 12. byste se měli připravit na nějaké nesrovnalosti a komplikace v rodině, ale jak rychle to přijde, tak rychle to odejde. Od 19. 12. byste mohli řešit minulost ve smyslu urovnání starých závazků, ale zároveň budete dodržení starých slibů a dokončení nějakých věcí a vleklých záležitostí také sami vyžadovat. Pokud uděláte v téhle době rozhodnutí, že už někoho nechcete vidět nebo už nechcete někam chodit, bude to rozhodnutí konečné. Vysvětlením je, že to uklidil přesunuvší se Saturn. Slunovrat je pro Střelce požehnaný na pozvání a milou atmosféru s rodinou. Na Štědrý den budou Střelci nejen k zulíbání, ale i kontakt s nimi bude velice příjemný. Zvláště pro ohnivá a vzdušná znamení. Od 28. 12. se všeho pusťte, udělali jste toho dost a odpočívejte. Hrozily by vám karamboly z vyčerpání a také neuvážené reakce na okolí v souvislosti s celkovou únavou. A jestli chcete, v souvislosti s Neptunem, Saturnem a Marsem. Poslední dva dny v roce pozor na vodu a rychlé pohyby, ale co do vztahů a lásky si nemůžete přát hezčí úplněk. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Kozoroh (22. 12. – 21. 1.)

V tuhle dobu by Kozorozi měli být velice pracovití a v zásadě i plní pochopení. Pohled se otáčí k rodině a hlavně potřebám těch nejbližších. Práci byste měli začít řešit až v době od novoluní 14. prosince a bude to okrajové. Můžete se v téhle souvislosti dostat do nedorozumění s nějakým vodním znamením. Ekonomicky by to ale měla být dobrá doba. V době po novu by se mohl ozvat někdo z minulosti, starý přítel a podobně, a dostanete nějaké pozvání. Nemáte právě aspekty, že by se vám chtělo, ale máte dost empatie na to, abyste se obětovali kvůli němu. V době od 19. 12. vás vaše planeta Saturn nenechá na pokoji a budete mít nutkání řešit staré věci a jako by po sobě v tomto roce uklidit. Můžete s tím vzít i osoby. Slunovrat bude pro Kozorohy odpočinkový a příjemný den, který má ve znamení i nějakou příjemnou zprávu z oblasti podnikání a práce. Štědrý den bude ke Kozorohům milosrdný a nadělí hodně píle, přesnosti a elánu. Budete chtít všechno do puntíku správně a mělo by se to podařit. Nikdo nebude mít tak technicky všechno zajištěno, nikdo nebude tak přesný jako Kozorozi o Vánocích. Konec roku vás zastihne ani ne tak unavené jako přemýšlivé a poslední dva dny skutečně až neoblomné a tvrdé. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Vodnář (22. 1. – 18. 2.)

Zřejmě máte napilno kolem práce a podnikání a také to vypadá na běhání po úřadech. Nic moc, když chce člověk věnovat pozornost spíše domácnosti a stráví sto let ve zkrácené pracovní době někde na radnici. Cele se zavrtáte do rodiny patrně od 10. 12. Kolem novu asi budete řešit mladší generaci, ale nemělo by to být nic tragického. Jen bude nějaký potomek zřejmě potřebovat vaši pomoc, intervenci a nasazení. Po novu je pro Vodnáře trochu hektické období, a to zvláště v oblasti financí a práce. Může to odstartovat nějaká zpráva nebo písemnost kolem 15. 12. Od 19. 12. to může být pro Vodnáře na jedné straně trochu únavné, protože Vodnář je pokrokový a nerad se zabývá minulostí, ale na druhé straně se vám vyčistí prostor a vy budete po Novém roce moci nabrat ještě větší tempo, bez nějaké koule na noze. Budete také odpovědnost sama, protože do vašeho znamení se právě přesunul Saturn a pobude tam hodně dlouho. Slunovrat nejspíš prožijete ve společnosti. Zhruba od 23. prosince se přihlásí láska a citové vztahy, a to v míře příjemně pozitivní. Obdržíte nabídku, pozvání a mnozí Vodnáři i vyznání. Štědrý den bude u Vodnářů asi něčím netradiční, což zařídí neposedný Uran. Jste ale velice flexibilní lidé, takže vás nečekané situace málokdy vykolejí. Zvolněte pro jistotu už 27. 12. a vydržte přes úplněk až do konce roku spíše v odpočinkovém režimu. Nevystavujte se konfrontacím se zemitými znameními. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Máte takové rozněžnělé období, kombinované s pracovním vytížením. Na jedné straně asi zaznamenáte nebývalý zájem o svou osobu ze strany opačného pohlaví, na straně druhé můžete mít pocit, že na to teď nemáte čas. To přijde asi kolem novu, který by mohl být něčím zásadní pro Ryby v oblasti milostných vztahů (+- 48 hodin). Po novu je to velice emotivní období a mohlo by to zasáhnout i nejbližší rodinu, kde by se mohl vyskytnout problém, který bude vyžadovat vás, vaši empatii a vaše pochopení. V nejlepším případě se ujmete zatoulaného psa, který se stane členem rodiny. Trochu náročné to budou mít Rybky od 19. 12., protože Merkur by mohl z minulosti vyštrachat nějakého expartnera, na kterého dolehly svátky a vypadá to, že ne každá Ryba bude ráda za takovou situaci. Slunovrat prožijí Rybky nejspíš v kruhu nejbližších a vcelku v pohodě. Po slunovratu, cca od 23. 12. přes Štědrý den až do úplňku mají Rybky slíbeno od Venuše a Neptuna velice milé a láskyplné období, bohaté na příjemné zážitky a i zprávy. Od 29. prosince se pouze snažte nereagovat příliš emotivně na každou blbinu. Znáte se! Pozor na alkohol a léky. Úplněk by pak mohl být pro Ryby sentimentální, ale Rybky umělci budou tvořit jako smyslů zbavené a možná nám tu po nich z tohoto období zůstane pro generace budoucí nějaké veledílo. Jak na tom budete zdravotně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Chcete znát svůj osud? Výklad z karet vám prozradí budoucnost! Napište SMS kartářce na číslo 904 30 46, kód EXT34 a vaši otázku a zjistíte, co vás čeká a nemine!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy