Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Velký horoskop na prosinec 2023: Lvy čeká nová láska, Berany skvělá příležitost

Koho čeká v zimě nová láska?
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
Horoskopy

Co přinesou hvězdy vašemu znamení v prosinci 2023? Podívejte se na váš aktuální měsíční horoskop. Během tohoto chladného měsíce vstoupí Slunce do znamení Kozoroha a dočkáme se zimního slunovratu i úplňku ve znamení Raka, který nese označení studený. Co vás kromě toho čeká a nemine? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, toužíte po změně, ale máte strach, co přinese. Hledejte inspiraci u někoho, kdo dosáhl svých cílů. Život je příliš krátký na věčnou nespokojenost a frustraci. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Milé Ryby, v prosinci už řeknete dost. Nastane čas na změnu kariéry. Vaše současná práce vás již totiž dávno nenaplňuje. Hledejte nové možnosti, které vám přinesou radost a uspokojení. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Drazí Berani, čeká vás vzrušující pracovní příležitost. Vesmír ji pro vás chystal již dlouhou dobu. Předchozí nepříjemné události, které vás zaskočily, se nakonec ukáží jako prospěšné. Tento měsíc se vám naskytne šance, na kterou jste dlouho čekali, proto se jí pevně chopte a moc o tom nepřemýšlejte. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, před Vánoci dostanete novou pracovní nabídku nebo povýšení. Tento krok vám zajistí stabilní finanční zázemí pro nadcházející rok. Důležitou roli bude hrát vaše intuice, která vás navede správným směrem. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Drazí Blíženci, nebraňte se říci šéfovi svůj názor, už na něj stejně čeká. Tímto krokem prokážete svou hodnotu v týmu a odvahu stát za svými zásadami. Vědomí, kolik času trávíte v práci, by vás mělo motivovat ke změně. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, v prosinci si budete připadat jako uprostřed chaosu, ale vaše snaha vám zajistí klidné Vánoce. Váš partner si všiml, že na na něj nemáte čas, ale situace se do svátků vyřeší. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která milují, když venku řádí živly

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, cítíte potřebu změnit kariéru. Tvrdě dřete a čekáte, co z toho bude. Přestože však nyní dáváte přednost kariéře před láskou, brzy to bude opačně. Nová láska by se mohla objevit v práci nebo na vánočním večírku. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny, v prosinci se nesoustřeďte jen na materiální dary. Zjistíte, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o společně stráveném čase. Věnujte se partnerovi a společným aktivitám. V nadcházejícím roce vás čeká hojnost. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, přijměte nabídku přivýdělku, která se dokonce může stát vaším hlavním příjmem v roce 2024. Odpusťte si minulé chyby a těšte se na nový začátek. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři, ve vztazích nepodléhejte impulsivním rozhodnutím. Váš vztah má šanci na záchranu, stačí se jen trochu zamyslet. Důležité bude naslouchat vlastní intuici. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, zaměřte se na plnění dlouhodobých závazků, které vás už hodně tíží. V prosinci budete mít hluboko do kapsy. Svěřte se partnerovi, který vám pomůže. Během Vánoc buďte finančně opatrní. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi, v práci se vám nedaří. Důvodem je vaše přepracovanost. Zkuste více odpočívat. Zamyslete se, jestli vás vaše práce skutečně naplňuje a hledejte koníčky, které vám přinesou radost. Podívejte se do fotogalerie, čeho byste se měli v prosinci vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš horoskop na rok 2023 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy