Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Velký horoskop na prosinec 2022: Vodnářům se život změní závratnou rychlostí, Štíři vyřeší své závazky

měsíční horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na konec roku? Mohlo by se zdát, že všichni už budou naladěni na předvánoční čas a velká rozhodnutí nebudou v kurzu. Je tomu ale přesně naopak. Přicházející nový rok některé přesvědčí, že je ten pravý čas na změnu a pořádnou dávku odvahy. Na co se můžete těšit právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V prosinci vás čeká velká pracovní příležitost, na kterou si vesmír dělal prostor už dávno. Možná i proto jste mohli v předchozích týdnech zažít nepříjemná ukončení, která jste sice nečekali, už teď ale víte, k čemu byla prospěšná. Přichází vaše velká šance, tak ji chytněte za pačesy a běžte do toho. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ještě před Vánoci dostanete novou pracovní nabídku, může se jednat rovněž i o povýšení ve vaší současné práci. To bude zdrojem financí a jistot pro příští rok, neměli byste váhat. Nakonec se ale budete muset stejně spolehnout na vaši intuici, která vám dobře poradí. Nákup vánočních dárků vás donutí přemýšlet, že financí máte teď opravdu nedostatek. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebojte se svého šéfa a na rovinu řekněte, co si myslíte. Ačkoliv to tak nevypadá, skutečně na váš názor čeká. Konečně ukážete, že v týmu nejste jen do počtu a umíte se postavit za to, čemu věříte. Uvědomte si, kolik času v práci trávíte a jak velká část vašeho života to je. Opravdu chcete sami sebe držet pořád v takovém stresu? Je na čase se projevit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vypadá to, že znovu nevíte, kde vám hlava stojí. Pokud se ale teď do pracovních povinností pustíte naplno, Vánoce si užijete v klidu a pohodě. To bude celý prosinec váš primární cíl, protože vám partner už několikrát naznačil, že nejste tak docela doma duchem přítomni. Během prosince se ale vše urovná, tak si trochu věřte. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete mít chuť na všechno zanevřít a úplně změnit obor. Vaše povaha vám ale nedovolí, abyste svou práci odváděli na půl a poškodili si pověst. Ačkoliv tento rok stále upřednostňujete kariéru před láskou, hned začátkem roku 2023 by tomu mělo být přesně naopak. Lásku byste mohli potkat na pracovišti nebo novoročním večírku. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Netrapte se v prosinci tím, že nemůžete každému koupit dárek, který byste si přáli. Hned začátkem roku 2023 můžete očekávat velkou hojnost. Nakonec zjistíte, že láska ani Vánoce nejsou tak docela o dárcích, ale o vědomém čase, který jste si schopni s partnerem dát. Pracujte na společných aktivitách a v příštím roce se sobě navzájem věnujte zas o trochu více. Přinese to do vašeho života radost. V galerii najdete, čeho se naopak vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud získáte během prosince nabídku přivýdělku, měli byste do toho rozhodně jít. Už v první polovině roku 2023 by se totiž z této „zábavy“ mohl stát váš hlavní příjem. Zapomeňte na chyby, které jste v tomto roce udělali, už jsou za vámi. Máte naději začít úplně nový život, který vám bude přinášet daleko více radosti než teď. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že jste si tento rok moc neodpočinuli a máte spoustu nevybrané dovolené. Dovolte si zpomalit alespoň během Vánoc, které vám připomenou, jak moc důležitá je pro vás rodina. Některá z oblastí vašeho života se už brzy výrazně promění a přinese vám do života velký klid. Příští rok si užijete ve velké radosti. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ačkoliv máte už dlouhodobě pocit, že ve vašem vztahu něco nefunguje, tento měsíc byste neměli dělat rázná rozhodnutí. Ukončete to, pokud to tak cítíte. Nabádá-li vás k tomu ale někdo z vašeho okolí, mohli byste brzy litovat, že jste si nenechali prostor pro vlastní úvahy. Šance na záchranu ale je. A to platí jak pro pracovní vztahy, tak i pro ty partnerské. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyřešte závazky, které máte a dlouhodobě vás trápí. V prosinci pocítíte velkou potřebu splatit to, co vám významně zasahuje do rodinného rozpočtu. Svěřte se partnerovi, bude vám nápomocný. Během Vánoc se chovejte obezřetně a nenakupujte dárky, na které finance zkrátka nemáte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V práci vám to tenhle měsíc příliš od ruky nepůjde. Je to důkaz toho, že už potřebujete dovolenou a chvíli klidu. Zamyslete se také nad tím, zda práce, ve které jste teď od rána do večera, je skutečně tím, co naplňuje vaši duši. Pokud ne, najděte si alespoň koníček, co vám na konci roku přinese tu obyčejnou čistou radost. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Toužíte po změně, bojíte se ji ale udělat. Zkuste si promluvit s člověkem, který je přesně tam, kde byste si přáli být vy, a inspirujte se. Život je krátký na to, abyste byli stále nespokojení a zdrcení. Pokud už jste v neděli nervózní, že další den je pondělí, a celý den čekáte na konec pracovní doby, je čas se zamyslet na tím, jak dlouho budete ve svém životě tohle tolerovat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy