Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Velký horoskop na listopad: Lvi přijdou o přátele, Váhy se nevyhnou zlým pomluvám

Velký horoskop na listopad 2021: Lvi přijdou o přátele, Váhy se nevyhnou zlým pomluvám
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
měsíční horoskop

Pomalu se blížíme k závěru roku a je tu listopad! Naše duše se připravují na adventní čas, který následuje další měsíc, a energie kolem znamení zvěrokruhu se uklidňují. Podívejte se, co vás čeká v listopadu 2021, ať vás nic nepřekvapí!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V listopadu vás čeká tolik dobrého! Budete pociťovat vděčnost a mnoho lásky. To, jakým způsobem se měníte, je pozoruhodné. Hvězdy vám budou nápomocny. V pracovních záležitostech zažijete doslova zázraky, skutečně se vám bude dařit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vyjádřete lásku té osobě, které už dlouho patří. Nakonec z toho bude epický příběh, který bude chtít slyšet každý. Přeje vám velmi silná energie životního pouta. V pracovních vztazích si dejte pozor na nepřejícného kolegu, který touží po vašem místě. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Položte sami sobě otázku, zda tahle cesta je pro vás skutečně ta pravá. Čeho tím chcete dosáhnout, proč jste udělali takové kroky? Možná vás předchozí rozhodnutí budou stát v listopadu psychickou pohodu. Nezapomeňte, že vždy můžete změnit svou cestu a směr. V tomto momentě by byl nejlepší směr úplně opačný. V galerii najdete váš tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čeká vás velká změna, která by mohla být ve všech ohledech pozitivní. Pravděpodobně jde o něco, o co jste vesmír dlouho prosili, a teď nastává váš čas. V partnerském vztahu budete řešit drobné karamboly. Do vašeho vztahu by mohl zasáhnout někdo třetí. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Cokoli chcete, řekněte si o to. Ať už je to zvýšení mzdy nebo změna fungování v partnerském vztahu. Budete mít vynikající komunikační schopnosti. Čekejte úspěch! V blízké rodině by se mohla projevit dlouhodobá křivda, o které jste se domnívali, že už se o ní nikdo nezmíní. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento měsíc vás z veškerých chmur spolehlivě vyléčí hudba. Bude pro vás balzámem na duši a ukáže vám směr. Ve slovech písně můžete totiž najít odpověď na svou otázku. V pracovní sféře se vám bude naopak velmi dařit. Je vhodný čas pro hledání nové práce. Dejte prostor změně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud cítíte, že si s vašim blízkým přítelem už nemáte co říci, nelámejte to přes koleno. Občas se cesty lidí rozdělí, aby se jednou zase mohly spojit. V listopadu to pro vás bude aktuální téma. V partnerském vztahu zažijete naopak vášeň a intimitu, která vám už tak dlouho chybí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na rychlou jízdu! Dbejte na to, abyste jezdili opravdu bezpečně, a nepodceňujte přezutí kol na svém autě. Stejně tak byste měli v listopadu věnovat zvýšenou pozornost svému zdraví. Tento měsíc vás nebude lákat nevěra ani flirt. Naopak budete toužit po stabilitě a klidu. Ten zatím ale nečekejte. V galerii najdete, co vás potěší.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V tomto měsíci byste mohli zjistit, že vás někdo blízký ošklivě pomlouvá. Nebojte se takovému člověku postavit. Doma budete mít tvořivou náladu, přestavíte nábytek nebo zahájíte rekonstrukci vnitřních prostor. Už to bylo opravdu potřeba! Nebojte se tentokrát oslovit odborníky, ať je to jednou podle vašich představ. V galerii najdete, co vás může v listopadu překvapit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nespěchejte na nového partnera, objeví se ve správný čas. Pokud budete zbrklí, můžete si do života přitáhnout člověka, který pro vás bude více lekcí než požehnáním. Štíři rodiče budou mít problém s respektem. Ve škole budou vaše děti trochu divočejší, mohl by si vás tak pozvat ředitel na vážný rozhovor. V galerii najdete, co vás bude tento měsíc rozčilovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy vám přejí. Doslova vše, na co sáhnete, se vám podaří. Zejména úspěšní budete v pracovních záležitostech, kde vás nadřízený konečně začne respektovat. Pokud jste dlouho hledali přivýdělek, naskytne se vám perfektní příležitost. I ve vztahu se vám konečně daří, váš sexuální apetit bude na maximu. Tentokrát jsou tu pro vás samá superaltiva! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V listopadu vás potrápí podzimní chmury, na některé už ale přijde vánoční nálada! Nebraňte se dekoracím, kterým si nadcházející období zpříjemníte. V práci pozor na konflikt! Někdo z kolegů se snaží upozornit na vaši chybu. Předejděte nepříjemné situaci pečlivou kontrolou své práce. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy