Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN: Ryby čeká úspěch v práci, Štíry zhroucení

Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
VELKÝ HOROSKOP NA LEDEN
Leden jako měsíc dvou tváří, dívající se vpřed a vzad. Kam se budete v tomto měsíci dívat vy? Tento ledový měsíc každopádně přináší do našich životů změny, posuny, ale i bilancování. Berani prorazí zeď, Lvi poruší dohody a Panny budou vítězové. Co dalšího vás čeká? To se dozvíte jedině v našem VELKÉM HOROSKOPU NA LEDEN!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, nic vás nerozzlobí víc než neupřímnost. Budete vyhledávat rovnováhu ve všech životních situacích. Vaše nespoutaná touha po penězích vám ale nedopřává klidu. Vaším lednovým cílem je touha po zisku. Budete úspěšní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v pracovní oblasti si umíte zjednat respekt a chcete nahoru bez ohledu na ztráty. Budete hledat přímou cestu. Tvrdošíjné lpění na tom, co považujete za správné, vám v okruhu kolegů může udělat nejednoho nepřítele. A jak na tom budete se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, přinášíte domů neklid. Váš temperament půjde vašim blízkým na nervy. Měli byste couvnout a jít do sebe. V práci jste přístupnější revolučním myšlenkám a nenecháte se ochočit. Tím si však šéfovo uznání nezískáte. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, v lednu budete bytostně potřebovat jistoty. Bez těch se neobejdete. Myslíte na zadní kolečka, shromažďujete zásoby na horší časy, hlavně v práci. Objeví se situace, kdy vytáhnete to, co jste si schovali na horší časy. A co vaše zdraví? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v práci dojde z vaší strany k porušení dohody. Jste přesvědčeni, že můžete kdykoliv zrušit výhody vašich společníků. Jejich neposlušnost vás rozpálí doběla. Svou vyvinutou energií však dokážete hory přenášet. A co dalšího se v lednu přihodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v tomto měsíci si ponecháte určitou volnost a váš přítel vám bude skvělým parťákem a pomocníkem. Jste duchaplné, hlavně v práci, a nakonec budete i rozzářenými vítězi. Nechcete slyšet, že vaše rozhodnutí jsou správná, prostě máte vždycky pravdu. A jak to bude vypadat se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, pracovně jste o poschodí výš než ostatní. Ve skutečnosti se ale vznášíte v oblacích. Navíc v lednu poznáte, jak ošidné dokáže štěstí být. Štěstí pro vás nebude prostředkem k postupu na životní dráze. A co dalšího se přihodí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, potřebujete mnoho lásky, je však možné, že ji neoplácíte. Nehodláte nic předstírat a s rozumem děláte kariéru. Pracovní úspěch vás bude podněcovat k ještě větším činům. Po rušných pracovních dnech budete toužit po klidu. Ve vztahu tak musíte dojít k oboustrannému respektu. A co vaše zdravíčko? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, je možné, že si ve své blízkosti hřejete hada na prsou. Mezi vašimi přáteli se najde někdo, kdo je falešný a lstivý. I když daná osoba ví, co si k vám může dovolit, zasáhne tam, kde to nejméně čekáte. Nenechte se touto situací svést k hříchu. A co dalšího se stane? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v pracovní oblasti máte ostrý úsudek a jste stále s něčím nespokojeni. Chcete stále víc a víc, a vnášíte tak neklid do života těch, které milujete. Buďte štědří vůči jistým životním hodnotám. Co byste si měli uvědomit? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, na svůj pracovní život kladete jisté požadavky. Nezapomínejte však, že váš nadřízený je nemusí nutně splňovat. Proto se ve vašem případě nedají pracovní konflikty vyloučit. Budete mít potřebu na sebe neustále upozorňovat. Dávejte si pozor na své zdraví! Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, i když nemáte rády neznámé věci, tak v pracovní oblasti se vrhnete do nového dobrodružství. Možná budete unavené, ale umíte být k dispozici. Ženete se za lákavými cíli. Ale pozor, v této společnosti se nemusíte cítit dobře. Co rozhodně nechcete? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články