Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Velký horoskop na leden: Býci najdou oporu v rodině, Lvi budou inspirací pro své okolí

žena, zima,  sníh, brýle
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
měsíční horoskop

Se začátkem roku přináší hvězdy do životů jednotlivých znamení zvěrokruhu skvělé příležitosti! Podívejte se, co pro vás mají právě na leden v roce 2022. Začnete úspěšným měsícem, nebo na vás číhají starosti? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lednu se nenechte strhnout změnami, které do vašeho života hvězdy přináší. Vše se děje ku prospěchu vás i ostatních. Věřte ve vyšší dobro. Hvězdy vám otevírají dveře k úplně jinému životu. V galerii najdete váš měsíční tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud toužíte po nové pracovní příležitosti, mějte v lednu oči na stopkách. Vypadá to, že si váš nadřízený konečně všiml, že umíte za práci skutečně vzít, a podpoří vás ve vašem pracovním růstu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lednu dosáhnete velkého úspěchu, nebude to však zadarmo. Hvězdy vyčkají, až prokážete dostatečnou iniciativu a vytrvalost, která bude záhy odměněna. Nebojte se svěřit svým blízkým se svými sny. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rodina pro vás bude zásadní oporou, čekají vás chvíle, které nebudou jednoduché. Nemusíte se však děsit dopředu. Změna nebývá lehká, ale stojí za to. U vás tomu v lednu nebude jinak. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na úrazy dolních končetin. Pokud se v lednu chystáte vyrazit na hory, měli byste být více obezřetní. Vhodná doba je však na to, abyste se věnovali sami sobě a trochu zpomalili, zejména v pracovním tempu. V galerii najdete, co vám pomůže.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud si myslíte, že někdo z vašich blízkých opravdu potřebuje vaši pomoc, neváhejte se na rovinu zeptat. Uvidíte, jak bude okolí překvapeno vaší iniciativou. V lednu si dejte pozor na partnerské hádky. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V lednu budete skutečným inspirátorem! Nebojte se projevit své názory a ukázat ostatním, jaké cesty by je v životě mohly čekat. Ačkoliv máte sami teď život trochu komplikovaný, jiným umíte poradit dokonale. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je na čase v práci opět pořádně zabrat a ukázat všem ostatním, že jste kvalitním kolegou. Na konci roku jste trochu polevili a věnovali jste se spíše sami sobě. Nový rok však znamená nový začátek. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud budete věřit, že vše se děje ve vašem nejvyšším zájmu, tak i leden zvládnete s úsměvem na rtech. I překážky se dají brát jako příležitost, pokud se naučíte dívat na svět s nadhledem. Zbytečně si život nekomplikujte. V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že v lednu obdržíte nečekanou pracovní nabídku, ta však nemusí být tolik perspektivní, jak se na první pohled jeví. Vezměte si čas na rozmyšlenou a do ničeho se nehrňte po hlavě. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V lednu toho na vás bude trochu moc, budete se cítit zahlceni a i přítomnost partnera pro vás bude mnohdy obtěžující. Problém bude však úplně někde jinde, vaším úkolem je přijít na to, co vaše duše skutečně žádá. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V lednu je ideální doba na zhodnocení rodinných financí! Pokud chcete dětem založit spořicí účet nebo uvažujete nad jinými alternativami, řešte to právě tento měsíc. Hvězdy vám přejí, abyste vybrali tu nejlepší možnou variantu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy