Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký horoskop na květen: Vodnáře čeká láska, Berany nové příležitosti

Horoskop na květen 2021: Vodnáře čeká láska, Berany nové příležitosti
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
měsíční horoskop

Přichází měsíc lásky! V květnu bývá tradičně energie vztahů a mileneckých příběhů nejsilnější. Čeká nás mnoho nesnází v pracovních vztazích, otřásat se budou i stabilní základy financí. Pojďte se s námi podívat, co si pro vás hvězdy připravily a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V květnu vás čeká úžasný měsíc plný lásky, pochopení a harmonie. Váš vztah se ubírá přesně tím směrem, jaký jste si vždy přáli. Užívejte si tenhle pocit a odpusťte si přemýšlení nad tím, co by se mohlo pokazit. V práci se vám bude dařit, dokončíte konečně svůj velký projekt. V galerii se podívejte, čeho se v květnu vyvarovat!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby čeká úspěšný měsíc v práci, dokonce je ve vzduchu možné povýšení. Nepřestávejte pracovat na tom, co v posledních týdnech nosíte v hlavě, úspěch se dostaví. V rodině si dejte pozor na konflikty, a to zejména partnerské. Neuzavírejte v květnu žádné velké smlouvy, nebudete mít dobrý úsudek. V galerii najdete tip na květen!

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V květnu vás budou lákat nové výzvy a příležitosti, kterých se vám dostane opravdu hodně. Zajímat byste se měli hlavně o oblast sportu a více dbát na své zdraví. Potřebujete pohyb, za poslední dobu jste opravdu zlenivěli! V práci si dejte pozor na nepřejícné kolegy a nedotažené termíny. V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vypadá to, že vás v květnu čekají starosti, a to nejen v partnerských vztazích. Za poslední dobu jste ustrnuli v jednom bodě, kterému se věnujete pořád a pořád dokola. Nemá to však žádný výsledek, což vede pouze k vaší frustraci. Zkuste požádat někoho o názor, možná vám jeho pohled hodně pomůže. Tip na květen najdete v galerii!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, věnujte se v květnu především svým povinnostem a dokončení všeho, co už dlouho valíte před sebou. Nezapomínejte, že nedokončené věci jsou ty myšlenky, ke kterým se mozek pořád vrací a nedá vám prostor si odpočinout. Čekají vás ale i příjemné změny, které se budou týkat zejména oblasti financí. V galerii najdete, na co dalšího se můžete v květnu těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čekají vás nějaké změny v práci! Skoro to vypadá, že váš šéf bude mít touhu aplikovat mnoho nařízení, o kterých si budete myslet svoje. Rozhodně byste se k nim neměli vyjadřovat, mohlo by vás to přijít hodně draho. Naopak dbejte na svůj klid, pohodu a zkrátka dělejte, co se od vás čeká, pokud si tedy chcete udržet práci. V galerii najdete, na co se v květnu můžete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dejte si v květnu pozor na finance! Mohli byste přijít o velkou částku, případně o zdroj příjmu, který je pro vás naprosto zásadní. Zkuste se držet zkrátka a více šetřit, v budoucnu to určitě oceníte. Zhodnoťte také, zda vše, co kupujete, dává smysl a zda nemůžete v tom udělat nějaké změny. V galerii najdete, co dalšího vás v květnu čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Květen vám přeje, a to nejen z hlediska práce! Šťastní budete na všech úrovních. Nejenže vás nabíjí energií to nádherné počasí, ale doma pociťujete klid a harmonii. Je to zřejmě důsledek toho, o co jste se dlouho snažili, jen si to nepokazte. Pohybujete se na tenkém ledě a rychle by mohlo být vše jinak. V galerii najdete, na co se můžete v květnu těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Konečně z vás nadřízený bude naprosto nadšený! Pomůžete mu v důležitém úkole, což si bude k vašemu dobru dlouho pamatovat. V půli měsíce budete pociťovat mírnou nervozitu ze všech změn, které se kolem vás budou dít. Zachovejte klid, zvládnete to! Jen musíte trochu zabrat. Podívejte se do galerie, co dalšího vás v květnu čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Během měsíce lásky budete uvažovat o všem, co si ve svém životě chcete ponechat a co už vám více neslouží. Nebude vám dobře tam, kde nejsou dobří lidé. To by se mohlo promítnout i do vašich pracovních vztahů. Pokud uvažujete o změně pracovního místa, zkuste to ještě chvíli odložit. Přijde k tomu lepší čas. V galerii najdete květnový tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Květen bude pro vás zajímavý měsíc, dokonce to vypadá na dalekou cestu, při které si konečně odpočinete. Někdy dáváte práci přednost před svým partnerským vztahem, ale nezapomínejte, život vždycky ví. Proto by vám mohl rychle ukázat, že musíte zpomalit a chvíli dýchat. Ačkoli se vám bude v práci dařit, budete více unaveni než obvykle. V galerii najdete, co dalšího vás v květnu čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Obrňte se trpělivostí, tohle bude vážně něco! Bude se toho na vás valit tolik, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Bude to důsledek toho, jak jste vše odsouvali v posledních týdnech. Po pracovní stránce vás žádné výkyvy nečekají, dejte si ale pozor na výbuchy emocí, které budou eskalovat do hádek. V galerii najdete, čeho se v květnu vyvarovat!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy