Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA KVĚTEN: Lvi narazí na špatného milence, Býky čeká láska

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
astro
Květen je opravdu měsícem lásky. A to poznají i jednotlivá znamení zvěrokruhu. Pro singles vzniknou nové šance na setkání s fantastickým protějškem. V pracovní sféře se opravdu snažíte zamakat na svých cílech. Ale najdou se i jedinci, kteří vám budou házet klacky pod nohy. Jaký bude měsíc lásky pro vaše znamení? A co osudového vám hvězdy předurčily? To se dozvíte ve VELKÉM KVĚTNOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, v květnu vás zcela pohltí ochranitelské pudy. Budete se maximálně věnovat svým blízkým a přátelům. Máte potřebu si kolem sebe vytvořit stabilitu a pevné zázemí. Ani v zaměstnání na tom nebudete špatně. Máte dobré vyhlídky. Hlavně na začátku měsíce čekejte úspěchy. A jak to budete mít s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, čeká vás květen plný potěšení. Svého nadřízeného ohromíte svými praktickými stránkami a finančně na tom budete více než dobře. I v lásce zažijete pozitivní obrat. Hlavně nezadaní by se měli soustředit na období kolem prvního máje. Pokud potkáte protějšek, který vám vyrazí dech, co budete muset udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, co se financí týče, očekávejte trochu rizikovější období. Venuše vám hází klacky pod nohy. Musíte začít šetřit. Ale nezoufejte si, je to přechodný stav. V zamilovaném květnu se můžete i vy těšit na nový protějšek. Jen pozor, aby vám vaši novou známost nepokazil stres. Z čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, v květnu vám přijde do života složitější situace, se kterou se budete muset vypořádat. Někdo z vašich blízkých se vám bude snažit ublížit. Půjde o osobu, které důvěřujete a od které byste to nečekali. Hvězdy radí, abyste se nesvěřovali s důležitými informacemi. S láskou to budete mít také na štíru. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, snažíte se přijít výhodně k penězům. Podaří se vám to? Hvězdy slibují úspěch. Nemáte obavy, že něco nezvládnete. Býk pro vás není ideálním spojencem, a tak pro vás bude těžší najít vhodného partnera. Pokud na někoho narazíte, nebudete se umět shodnout. Co vám bude chybět? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, může se stát, že vás šéf nemile překvapí. Musíte přestat s tím nezdravým soutěžením. Zkuste přijímat své pracovní povinnosti pozitivně a přestaňte být urážliví. Ve vašem stávajícím vztahu žádné neshody neočekávejte. Spíše naopak, co se týče vašeho souznění, máte úplně jasno. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Na lásku prostě nyní nemáte štěstí. To se však ke konci května změní. Dejte na své vnitřní pocity, dovedou vás k té správné osobě. Hvězdy pomohou tomu, aby přeskočila jiskra. V práci z vás mají radost! Máte jeden skvělý nápad za druhým. Co můžete dokázat? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí štíři, v práci vám mohou dělat drobné naschvály. Vesmír vám radí, abyste se nepouštěli do hádek. Mohli byste z nich vyjít jako viníci. Navíc od šéfa žádné úlevy nečekejte. Budete muset zatnout zuby. Ve vztahu kontrolujte své emoce. Vaše žárlivost nepřináší nic dobrého. Proč se cítíte dotčeni? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nestačíte se divit, jak dokáže váš rodinný příbuzný argumentovat a oponovat. Protistrana dělá zbytečné dusno. Hvězdy vám radí, abyste se od těchto jedinců distancovali a vytvořili si okruh osob, na které se můžete opravdu spolehnout! V lásce vás bude silně přitahovat ten hezounek od vedle. Co vám dále radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Do života vám zasáhne nejedna osoba opačného pohlaví. Budete si muset vybrat, které dáte přednost. Hvězdy radí, že by to měla být ta s vlastnostmi podobnými vašim. Zaskočí vás drobný rodinný konflikt, ale nedělejte hned unáhlené závěry. A jak na tom budete finančně? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v květnu vás ovlivní stres, který může způsobit i zdravotní komplikace. Zkuste si nevšímat nevhodných poznámek od kolegů a držte se své drahé polovičky. Vaše spřízněná duše vám nyní ve všem porozumí. A co singles Vodnáři? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, měli byste ignorovat toho záškodníka, který v práci vytváří nepřátelskou atmosféru. Nesmíte se cítit utlačeni. Ve svém vztahu jste šťastni a je to znát. Smyslný Býk vám dodá pořádnou dávku sexuální energie. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články