Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velký horoskop na květen 2022: Střelce čeká štěstí, Panny vyřeší dlouhodobé problémy

žena, jaro, léto, klobouk
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
měsíční horoskop

Přichází měsíc lásky! A hvězdy přejí také kariéře. Podívejte se, kdo v květnu 2022 ve své práci povýší nebo může očekávat zvýšení své mzdy a stejně tak kdo si musí dát pozor na své jednání. Přáno bude také financím, mnohé vztahy se uzdraví. Nebojte se dělat odvážná rozhodnutí i velké kroky, budou žádoucí. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během května získáte vše, co jste si kdy přáli. Dařit se vám bude zkrátka neuvěřitelně, překvapivě se zlepší také vaše finanční situace. Zkuste si s partnerem promluvit, kam povedou vaše další kroky. Někteří z vás budou uvažovat o možném pořízení potomka, pokud ho zatím nemají. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci budete tento měsíc za hvězdu! Přesto pomýšlíte na změnu. Pokud jste toužili po novém pracovním místě, přijde vám do života nabídka, která se neodmítá. Budete muset však uvážit, zda cena, kterou zaplatíte za případný nový život, není až příliš vysoká. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mapování konkurence vám tentokrát nepomůže, buďte sami sebou. V práci buďte rázní a nenechte se rozhodit. Pokud nebudete stát za svým názorem, ztratíte respekt. Kolegové budou čekat na moment, kdy ustoupíte a oni získají šanci zazářit. Nedejte jim prostor, své místo si zasloužíte. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V květnu si dejte pozor na alkohol, kterého v posledních týdnech pijete až příliš. Neblaze by se taková záliba projevila na vašem zdraví, které je chatrné už teď. V práci budete muset přijmout fakt, že jsou zkrátka i tací kolegové, kteří jsou lepší než vy. Vás to nijak ohrožovat nebude. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Únava se vás bude držet celý měsíc. Málo posloucháte své tělo, pokořujete limity a potom se divíte, že vám hlava nefunguje tak, jak byste potřebovali. Dejte si pozor na syndrom vyhoření, budete k němu mít poměrně blízko. Pomůže vám více času s rodinou. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je vhodný čas začít se sportovní aktivitou! Udrží vás to v dobré náladě a zároveň pomůže s koncentrací v práci, která u vás teď není v nejlepší formě. Dlouhodobý tlak na výkon může způsobit, že vám úkoly trvají déle. Na konci měsíce můžete v práci ale nakonec povýšit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nedělejte si věci zbytečně složité, v květnu bude nejlepší řešení zároveň to nejjednodušší. Otevřete se novým cestám a nelpěte na tom, co vám do teď fungovalo. Věci kolem vás se mění a vy s nimi. Možností je spousta, jen je využít. V práci se budete snažit o prosazení vašeho názoru, což se vám možná nakonec ani nepodaří. Přijměte to, jak to je. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dlouhodobé problémy v práci by se mohly v květnu jako zázrakem vyřešit. Někteří z vás přesto budou řešit změnu práce, a to zejména v půli měsíce. Ve vzduchu je totiž pracovní nabídka, kde uplatníte své dlouhodobé zkušenosti. Doma je čas zahájit změny, díky kterým se vám bude lépe žít. V galerii najdete, co vás potěší.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Radujte se z maličkostí, jedině tak potom oceníte větší štěstí. Pokud se nenaučíte být spokojení tady a teď, nikdy nedosáhnete radosti, po které vnitřně toužíte. Klíčem k životu je soustředit se na budoucnost a zároveň umění žít tady a teď. Může to být však o něco těžší, než se zdá. Vaším květnovým úkolem je najít balanc. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor, ať ve svém životě neuděláte opravdu zásadní chybu. Lákat vás bude vše neznámé, ne vždy to ale bude dobrá volba. Raději dvakrát měřte, než budete jednou řezat. Tisíckrát se vám to vyplatí. V pracovních vztazích se vám bude ale velmi dařit a nemusíte se obávat žádných problémů. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V květnu budete mít neuvěřitelné štěstí! Vše, co jste chtěli, se vám podaří. Mohli byste si k sobě také přitáhnout velkou finanční hojnost a stabilitu. Buďte otevření síle vesmíru, má pro vás naprosto unikátní zážitky. V práci by mohl nadřízený odejít ze svého místa, které by následně připadlo vám. Bude to pro vás velká výzva. V galerii najdete, před čím vás hvězdy varují.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Může se stát, že některé partnerské vztahy se rozpadnou úplně na prach. V práci tomu ale bude přesně naopak, splníte každý úkol bez větších obtíží, čímž si získáte pozornost nadřízeného. S dalším náročným úkolem se přibližujete svému vysněnému povýšení. Mohlo by to pro vás také znamenat zvýšení mzdy, které by částečně vyřešilo vaše problémy. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy