Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Velký horoskop na duben: Vodnáře čekají nové výzvy a bouře ve vztahu, Lvy divoké vášně

Horoskop na duben: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
ASTRO
S nadcházejícím jarem čekají znamení zvěrokruhu změny, krásné příležitosti, ale i pochyby. Pojďte se s námi podívat, co si pro nás přichystal duben 2021 a vykročme do jara pravou nohou! Bude to stát za to. Nakonec přeci všechno vždycky dobře dopadne!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, duben pro vás bude měsíc nových příležitostí a začátků. Mějte oči otevřené, co se partnerského vztahu týče. Vypadá to, že jak se vám v minulých měsících dařilo, přestali jste si toho vážit a berete to jako samozřejmost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vypadá to, že v dubnu se naskytne možnost nové práce nebo spolupráce na novém projektu. Jděte do toho, Rybičky! Hvězdy vám přejí a bude se vám dařit ve všem, na co sáhnete. Je to pro vás velmi příznivé období, neváhejte toho využít.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tak jste – anebo budete – zas o rok starší, Berani. Dovolte si při této příležitosti poděkovat za vše, co ve svém životě máte. Možná to nevidíte, ale dostává se vám toho daleko víc, než dokážete ocenit. Je opravdu dar, aby při někom hvězdy takhle stály jako v dubnu při vás.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

I některé z vás čeká v dubnu oslava narozenin – byť možná jiná, než byste si přáli. Těšte se na vše, co přijde, protože to vážně bude stát za to. Karta, která vás provází po celý měsíc, je více než dobrá, a i přes počáteční starosti to bude úspěšný měsíc!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

U vás se zdá, že vám dochází dech. Naložili jste si toho moc, ale nikdo se nemusí být, že byste nezvládli, co potřebujete. Možná se budete muset párkrát kousnout a pořádně zabrat, ale konec to bude vážně stát za to. Užívejte si nadcházející jaro!

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zanechte snění a začněte žít – tady a teď! To vše, co máte, je svůj život. Zařiďte si ho tak nejlépe, jak jen můžete, a nikdy nepřestaňte věřit, že vás v životě čeká vše, co si přejete. Občas máte potřebu pochybovat, když věci nejdou podle vašich plánů.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Páni, Lvi, to bude měsíc! Čeká vás spousta energie, vášně a splněných tužeb. Ponořte se do všeho s chutí a nedejte prostor pro lenost – mnohonásobně se vám to vrátí. Zkuste čerpat energii z krásného počasí a doma buďte vstřícnější. Proč jste pořád takový diktátor?

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čeká vás nádherný měsíc. Budete akční a pravděpodobně se posunete ke splnění něčeho, po čem toužíte už velmi dlouho. Někdo z rodiny vám oznámí příjemnou novinku, která vám dá novou chuť do života. Co by to tak mohlo být, Panny?

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V poslední době vás rodina potřebuje více než obvykle, nezanedbávejte ji. Udržujete si vřelé přátelské vztahy, ale někdy zapomínáte i na lidi, kteří by vám měli být nejblíž. Zaslouží si vaši pozornost, lásku a péči. Duben by pro vás měl být tak ve znamení rodiny a utužování vztahů.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Možná se vám v dubnu bude zdát, že nic nejde podle plánu. Zkuste si vzpomenout, Štíři, na chvíle, kdy jste si přáli mít vše, co máte dnes. Uvědomte si svůj obrovský posun a buďte na sebe pyšní. Vážně máte na co. Oceňte sami sebe tak, jak oceňujete ostatní.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

I v dubnu budete prožívat vnitřní rozpor sami se sebou. Ačkoliv toužíte ve svém životě po změně, na druhou stranu je vám dobře tak, jak je to teď. Nebojte se, Střelci, i pozitivní změna může být nepříjemná. Vykročte pravou nohou a jděte do všeho po hlavě. Hvězdy vám přejí!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Během dubna můžete pociťovat únavu a napětí, především pro to, jak jste si momentálně svůj život uspořádali. Nebičujte se za kroky, které jste dělali v minulých týdnech. Vše v našem životě má svůj život a přirozený řád. A vše je v pořádku. I vy jste.

Na webu eXtra.cz najdete také každý den horoskop na aktuální den ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy