Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA DUBEN: Panna vyhraje boj o lásku, Berana čeká rozpad vztahu

+ Dalších 9 fotografií
HOROSKOP NA DUBEN
Aprílový duben předpovídá spoustu změn, milostného dovádění, ale i zvratů ve vztazích. Hvězdy vás naopak podpoří při budování nových cílů a nakopnou vás k dosažení úspěchů. V tomto měsíci budete potřebovat více odpočinku a sluníčka, což některým bude dopřáno. Buďte odhodláni definovat své hodnoty a spojte své energie s těmi ve vašem okolí. Víte, co vás čeká v dubnu? Které znamení bude utlačované? Které oblíbené? A kterému hrozí rozchod? Přečtěte si VELKÝ DUBNOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, v dubnu budete v hektickém tempu, které bude provázet zmatek a stres. Hvězdy se postarají o vaše nové kariérní starty. Kolem 19. dubna vás však uvolní Venuše. Zavládne klid a harmonie, ale s láskou a postelovými radovánky nepočítejte. Čeká vás velké napětí ve vztazích a možná taky rozpad vztahu. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Nečekané změny, vzpoura a svoboda, to vše přinese Býkům duben! Vnitřní rozpoložení, ve kterém budete, přinese velké změny ve vašem životě. Vaše arogantní chování vám může zavařit v práci a vaše nedůvěra k partnerovi ve vztazích. Se svým miláčkem se emočně i sexuálně odcizíte. Singles to budou mít jednodušší. V čem? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, duben přinese vztahové konflikty, které ale musíte za každou cenu vyhrát. To jste prostě vy! Vaše agrese ve vztahu přinese naopak úspěchy ve sportu. V práci jste dobře naladěni a snáze ji zvládáte. Bohužel ani singles Blíženci si v dubnu nepřijdou na své. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, v práci vám to půjde excelentně. Vaše sebedůvěra a pozitivní přístup zlepší veškeré komunikační problémy se šéfem. Navíc si perfektně rozumíte s kolegy. V lásce nedělejte ukvapené závěry. Není vše, jak se na první pohled zdá. Zbytečné útoky si váš miláček nezaslouží. Začátkem dubna se budete cítit utlačováni. Kým a proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V dubnu nasadíte smrtelné pracovní tempo. Makáte, až se z vás kouří. To stejné požadujete i po svých spolupracovnících. Nezapomeňte! Jste rádi oblíbení. Takhle se vám to určitě nepodaří. Naopak, trocha vášně a dynamiky v lásce by neškodily. Ještě že váš nový idol není žádná stydlivka a dá vám jasně najevo, co chce a potřebuje. Zvládnete to vůbec? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, začátkem měsíce se budete cítit trochu vyčerpaně. Ale pak to nabere zcela jiné grády! Vyhrajete souboj o toho nejkrásnějšího samečka. Ano, vy! Praktická Panna. Budete trnem v oku mnoha žen a nejedna vám bude závidět. Je pravděpodobné, že jde o někoho, s kým budete chtít trávit budoucnost. Vaše sebevědomí roste a vy bodujete! A jak to bude v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy, máme pro vás špatnou zprávu! V dubnu vás čeká ledová sprcha. Proč? Vaše drahá polovička vás začne podceňovat a dá vám to najevo dost nepříjemným způsobem. Hvězdy vám radí, abyste s ní přestali na chvíli komunikovat a dlouhé diskuze nechali na později. V práci se moc nepředřete. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

V dubnu se ukážete v lepším světle. Uran přináší potenciál pro velké změny ve vašem životě. Jste otevření a flexibilní. Vychutnávejte si zvýšenou citlivost v sexuálních vztazích, především se svým partnerem, a můžete objevit nápadité způsoby, jak zvýšit své erotické potěšení. Na co je nyní vhodná doba? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v dubnu to bude v práci vypadat jako na bitevním poli. Svými argumenty dráždíte nadřízeného. Hvězdy radí: Vykašlete se na to. Vaše výkony nejsou zcela stoprocentní. Měli byste se vydat na společenskou akci nebo večírek. Tam totiž mezi vámi a tím hezounkem či kočičkou přeskočí jiskra. Do čeho byste měli investovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, budete efektivnější a produktivnější. Tvrdě si jdete za svým cílem. Vesmír vás otestuje, kolik toho zvládnete. S extra kouzlem Venuše potkáte někoho jedinečného. Máte z čeho vybírat, ale tohle stvoření je okouzlující. Co vás zaskočí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, v dubnu budete vymetat jeden večírek za druhým. Neubráníte se ani nezávazným flirtům. Ale pozor, může se stát, že se jedna vaše známost dostane dál, než byste chtěli. Jednejte iniciativně. Hvězdy radí, sledujte své instinkty k pracovním úspěchům. A co dál? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, duben pro vás bude měsícem přehánění a zkreslených představ. Zkuste ubrat a nebuďte tak vztahovačné. Nebo se může stát, že i vaše milovaná polovička vybouchne. Nezaobírejte se prostě maličkostmi a reagujte přiměřeně, pomůže vám to a ubere vám to spoustu stresu. A jak se vám bude dařit v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články