Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Velký horoskop na červenec: Vodnáře čekají pracovní úspěchy, Berany konflikty

Horoskop na měsíc červenec: Vodnáře čekají pracovní úspěchy
Zdroj: pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Červenec je tu! A s ním i velký měsíční horoskop, ve kterém se dozvíte, co vás během tohoto měsíce čeká a nemine. Už víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vaše znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V červenci se těšte na pracovní úspěchy, které budou zúročením vaší snahy z minulých týdnů. Pokud však spolupracujete s někým, kdo vám zkrátka nesedí, nebojte se takové vztahy utnout. V galerii najdete, čeho se tento měsíc vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na zdraví! Potrápit by vás mohla především přemíra alkoholu, kterou budete během července konzumovat. Nezapomínejte, co jste si nedávno nastavili, a stále sportujte. V galerii najdete tip na červenec.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V červenci budete extrémně výbušní! To překvapí vaše okolí, protože na to od vás nejsou zvyklí. Uvědomte si, z čeho to pramení a jak na tom můžete pracovat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud vás cokoliv trápí, nebojte se o tom mluvit. Sdílená starost je poloviční starost. Jistě najdete kolem sebe někoho, kdo vám dobře poradí a rozšíří obzory. V galerii najdete, co vám udělá tento měsíc radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaše pracovní úspěchy dosáhly již svého maxima, neděste se proto, pokud červenec nebude tak skvělý, jak jste si ho vysnili. Pokud se však pustíte do dalšího projektu, vaše hvězda bude zářit. V galerii najdete tip na tento měsíc.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zaměřte se na úklid ve svém životě. Zorganizujte si věci, ve kterých máte momentálně chaos, a dbejte na to, abyste sami sobě nastolili opět řád. Hvězdy vědí, že už ho potřebujete! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udělejte si z července měsíc restů a vše dožeňte. I váš šéf si všimne, pokud nakupená práce začne ze stolu najednou mizet. Uděláte si tak prostor na srpnovou dovolenou a pojedete na ni s čistou hlavou. Co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly? Najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Extrémní únava se vás nepustí ani v červenci. Pořádně se zamyslete nad tím, jakou máte stravu, kolik hodin denně spíte nebo zda se vůbec hýbete. Může jít jen o chybně nastavený režim. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V červenci si lépe zorganizujte váš pracovní den tak, abyste měli volné večery. Copak nechcete vyrazit na skleničku večer s přáteli? Poslední dobou doděláváte práci po nocích, což se i odráží na její kvalitě. Červencový tip najdete v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Jak rychle se pro něco umíte nadchnout, tak rychle vás elán opouští. Jinak tomu nebylo ani s vašimi projekty, které jste v posledních dnech připravovali. Věnujte jim potřebnou pozornost! V galerii najdete, co vás tento měsíc potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům se blýská na lepší časy, a to zejména pracovně. Mohlo by přijít povýšení nebo nabídka lepších pracovních podmínek. Neváhejte, bude to pro vás skutečně přínosné. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud dostanete možnost si v červenci ulehčit práci moderními technologiemi, absolutně neváhejte! Občas jste odpůrci všeho neznámého, ale tohle by mohlo vážně stát za to. V galerii najdete, co vám v červenci pomůže.


Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy