Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na červenec: Panna prožije krizi, Lev si vychutná extatické stavy

Co vám říkají hvězdy?
Zdroj: profimedia.cz
Na léto se každý těší, že potká svou osudovou lásku. Nebo alespoň prožije nějaký ten horký flirt. Budou vám v červenci nakloněné hvězdy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Červenec to není měsíc pro berany. Budou se trápit, budou řešit blbosti a nepoznají lásku. Možná zažijí nějaký ten lehký letní flirt, ale budou z toho jen slzy. Berani by měli raději celý červenec někde prospat.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk si naplno vychutná extatické stavy. Pokud žena v tomto znamení plánuje cestu do zahraničí, čeká ji hodně sexu s orientálními typy mužů. Pozor ale na nežádoucí otěhotnění. Dámy, nezapomínejte na antikoncepci.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Přelétaví blíženci se neustálí ani v letním čase. Budou flirtovat, budou si užívat, ale lásku nepoznají. Hlavně muži v tomto znamení nebudou přes léto tušit, co vlastně chtějí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je romantik. A raci si budou užívat platonické vztahy. Nebude to nic vážného, ale vyvolá to chvění na rtech i v bříšku. Raky čeká moc příjemný červenec.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Do letošního léta jste vstoupili jako vládci džungle. Budete se milovat každý den a budete zažívat záplavy orgasmů. Nehlídejte se. Naopak si vychutnávejte horké okamžiky léta, protože podzim bude stát za nic.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna miluje klid a stálost. Jenže červenec bude panny bolet. Toto nebude dobrý měsíc. Krize bude střídat krizi. Přijdou rozchody a pozor! Hrozí i to, že vám partner zemře na služební cestě. Nikam ho raději nepouštějte. Je to opravdu děs.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V červenci prožijete nudné, ale klidné období. A musíte za to být rádi. Mohlo být i daleko hůře.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je jedovatý tvor. Ale v červenci na chvíli schová své žihadlo a bude se tvářit jako normální bytost. A díky tomu si najde partnera. Nebude to sice na celý život, ale bude to opravdu krásné.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec vždy střílí na více terčů najednou. V červenci ale nic netrefí. Bude to slabý měsíc. Vyčkejte na srpen. To bude jiné, to budou úplné sexuální orgie.

KOZOROH (22.12. – 19.1.)

Kozoroh dá na rodinné prostředí a do ničeho se nehrne. Může ho jen vykolejit kolega z práce, který to na něj zkusí ve firemní kuchyňce. Pokud takové pokušení ustojí, bude vše v klidu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

S vodnářem je dobře. Je to kliďas. Nepouští se do velkých akcí, ale neumí žhavě milovat. Červenec se mu vydaří. Ženy v tomto znamení, které mají chladnou krev, mohou zažít své první skutečné vaginální orgasmy. A to vypadá fakt moc dobře.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pro rybu červen není tím pravým měsícem. Je na ni prostě horko. Ryba potřebuje vodu. Vlhkost. Takže vhodnou praktikou pro ryby je hodně vlhké líbání. Ideálně s vodnářem.

Související články

Další články