Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na červenec: Panna prožije krizi, Lev si vychutná extatické stavy

Co vám říkají hvězdy?
Na léto se každý těší, že potká svou osudovou lásku. Nebo alespoň prožije nějaký ten horký flirt. Budou vám v červenci nakloněné hvězdy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Červenec to není měsíc pro berany. Budou se trápit, budou řešit blbosti a nepoznají lásku. Možná zažijí nějaký ten lehký letní flirt, ale budou z toho jen slzy. Berani by měli raději celý červenec někde prospat.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk si naplno vychutná extatické stavy. Pokud žena v tomto znamení plánuje cestu do zahraničí, čeká ji hodně sexu s orientálními typy mužů. Pozor ale na nežádoucí otěhotnění. Dámy, nezapomínejte na antikoncepci.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Přelétaví blíženci se neustálí ani v letním čase. Budou flirtovat, budou si užívat, ale lásku nepoznají. Hlavně muži v tomto znamení nebudou přes léto tušit, co vlastně chtějí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak je romantik. A raci si budou užívat platonické vztahy. Nebude to nic vážného, ale vyvolá to chvění na rtech i v bříšku. Raky čeká moc příjemný červenec.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Do letošního léta jste vstoupili jako vládci džungle. Budete se milovat každý den a budete zažívat záplavy orgasmů. Nehlídejte se. Naopak si vychutnávejte horké okamžiky léta, protože podzim bude stát za nic.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna miluje klid a stálost. Jenže červenec bude panny bolet. Toto nebude dobrý měsíc. Krize bude střídat krizi. Přijdou rozchody a pozor! Hrozí i to, že vám partner zemře na služební cestě. Nikam ho raději nepouštějte. Je to opravdu děs.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V červenci prožijete nudné, ale klidné období. A musíte za to být rádi. Mohlo být i daleko hůře.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je jedovatý tvor. Ale v červenci na chvíli schová své žihadlo a bude se tvářit jako normální bytost. A díky tomu si najde partnera. Nebude to sice na celý život, ale bude to opravdu krásné.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelec vždy střílí na více terčů najednou. V červenci ale nic netrefí. Bude to slabý měsíc. Vyčkejte na srpen. To bude jiné, to budou úplné sexuální orgie.

KOZOROH (22.12. – 19.1.)

Kozoroh dá na rodinné prostředí a do ničeho se nehrne. Může ho jen vykolejit kolega z práce, který to na něj zkusí ve firemní kuchyňce. Pokud takové pokušení ustojí, bude vše v klidu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

S vodnářem je dobře. Je to kliďas. Nepouští se do velkých akcí, ale neumí žhavě milovat. Červenec se mu vydaří. Ženy v tomto znamení, které mají chladnou krev, mohou zažít své první skutečné vaginální orgasmy. A to vypadá fakt moc dobře.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pro rybu červen není tím pravým měsícem. Je na ni prostě horko. Ryba potřebuje vodu. Vlhkost. Takže vhodnou praktikou pro ryby je hodně vlhké líbání. Ideálně s vodnářem.

Mohlo by vás zajímat

Další články