Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA ČERVENEC: Lvi budou zaláskovaní, Ryby čeká neslušný návrh

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
astro
Červenec je tady! Těšíte se na horké letní dny plné lásky a zábavy? Co čeká v červenci jednotlivá znamení? Berani půjdou svému štěstí naproti, Váhy se setkají s inspirativními jedinci a Štíři budou malinko otrávení, ale za to snaživí. Jaké další překvapení vám červencové hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem ČERVENCOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, úspěch máte v červenci zajištěn. A to podporou lidí, které kolem sebe máte. Díky tvrdé práci, se dočkáte vysněných výsledků. Ve své drahé polovičce máte pocit jistoty. Singles sdílejí důvěrnosti se svou novou známostí. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, tento měsíc budete muset pracovat tvrději a odhodlaněji než kdy dřív. Nezapomeňte, že bez pomoci svých kolegů nic moc neuděláte. Hodně času budete trávit s rodinou. I když máte pocit, že se vám vaše láska vzdaluje, tak co si s ní užíváte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V červenci ukážete, že i vy umíte žít v klidném a harmonickém vztahu. Dokážete se ovládat, a i své rodině dokážete být emocionální podporou. Pokud se přeci jen rozhodnete pro sólo dráhu, dařit se vám nebude. Co potřebujete ke své realizaci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, váš životní pokrok může být brzděn ostatními. Jste podráždění argumenty vašeho partnera, ale nyní máte možnost si splnit velké věci. Singles budou vstupovat do nových vztahů bez překážek. Jak na tom budete se zdravím? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v červenci obohatíte své touhy. Vaše partnerství projde fantastickou proměnou a vaše sexuální fantazie bude na vrcholu. Podle hvězd máte dobře naplánovány i rodinné výdaje. Kdy se zvýší vaše finanční ohodnocení? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Potřebujete mít kolem sebe lidi se stejným zapálením. I když ukazujete, že se na vás mohou spolehnout. Potřebujete, aby byli soběstační. Zaměřujete se spíše na sebe, a tak váš vztah bude nyní nezávislý. Jen vy mu můžete znovu požehnat. A jaký červenec čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, procházíte osobní transformací, kterou ne každý chápe. Ani vaše drahá polovička. Zkuste svému miláčkovi věnovat více pozornosti. Později to ocení nejen on, ale i vy. Zkoumat aktivity, které vás baví můžete i spolu, ne? Co předpovídají hvězdy singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Do všeho se nyní musíte nutit, ale kvůli své lásce jste ochotni podstoupit cokoliv. I když to mezi vámi nebylo růžové. Blýská se vám na lepší časy. Singles si vystačí s přáteli. Co horlivě vyhledáváte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš miláček vás může nepříjemně zaskočit. Zvolte usmiřovací taktiku, která mezi vámi funguje. Před čím vás varují hvězdy? Pozor na drby. Dříve než něco řeknete, raději si to ověřte. Koho potkají singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v lásce jste trochu sobečtí. Navíc se pokukujete po té krásce na parketu, co umí vlnit boky. Zkuste svůj smysl pro humor věnovat i vaší drahé polovičce. Nebo potom: Kdo chce kam, pomozme mu tam? Včas zabrzděte! Co dostanou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, potřebujete vašemu drahému předvést vaše kreativní schopnosti. Možná zapojte i své přátelé. Čím víc vás bude, tím více zábavy. Ukažte své drahé polovičce, že se umíte o zábavu postarat. Singles, neseďte v koutě! Co můžete dát svému idolovi? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nyní ukážete, jak dobře umíte hospodařit. Můžete si dopřát něco luxusního. Zasloužíte si to. Překvapte i svého miláčka. Jen pozor: hvězdy varují, abyste se nechovali v rozporu s tím, co říkáte. Singles by si měli dávat pozor. Na co? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články