Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký horoskop na červenec 2022: Berani navážou nová přátelství, Váhy konečně řeknou pravdu

horoskop červenec
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Už víte, co si pro vás hvězdy připravily na měsíc červenec v roce 2022? Ačkoliv je léto, řešit se budou pracovní vztahy a finanční situace. Jednotlivcům se bude skutečně dařit, přichází šance na splnění těch nejtajnějších snů. Podívejte se, co čeká právě vás, ať vám nic neunikne!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V létě se vám bude dařit jako ještě nikdy a červenec bude naprosto přelomový. Právě v tomto měsíci získáte finance, ve které už jste ani nedoufali, což vám umožní splnit si ty nejtajnější sny. Dejte sami sobě prostor, abyste žili svůj vysněný život. To, že se to podaří jen málokomu, jsou akorát limitující přesvědčení, které vás brzdí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaši kolegové vám v létě opravdu pomohou, případně budete vy ten, který podá pomocnou ruku druhým. Ten z vás, který nemá děti a nepotřebuje jim v létě věnovat svůj čas, převezme v práci větší část agendy, aby ten první mohl zaměřit svou pozornost jinam. Budete si to moci navzájem oplatit už během podzimu, kdy vás čeká velký projekt. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dělejte svou práci poctivě, ačkoliv budete mít hlavu plnou zábavy a letních lásek. Případné lajdáctví by se vám mohlo krutě odrazit na výplatní pásce, brigádnici by se s prací mohli rovnou rozloučit. Během července byste však mohli navázat nová přátelství, která pro vás budou vstupenkou ke skvělým možnostem. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše šance uspět na pracovním poli se červencem zvýší. Budete muset ale obětovat něco ze svého času, který byste raději věnovali svým blízkým. Očekávejte, že pokud poletíte na dovolenou, zřejmě si tam budete brát počítač s sebou. Vašemu protějšku se to líbit nebude, otevřeně ale vysvětlete, že to děláte z dobrého důvodu. Tohle léto bude obdobím růstu. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Mluvte s těmi, se kterými máte nedořešené věci. Červenec je také vhodný čas na rekonstrukci domácnosti nebo uzavření starých sporů. Konečně se také usmíříte s rodinou a najdete si nové přátele. Pokud už dlouho hledáte práci, tento měsíc by se vám mělo zadařit několik zajímavých pracovních pohovorů. Nápomocný vám k tomu bude váš partner. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Není čas na lenost, ačkoliv cítíte, že právě teď byste potřebovali především odpočívat. Máte teď nejvíc práce a mnoho příležitostí k růstu. Pokud ale budete situaci kolem dostatečně vnímat, zjistíte, kam vedou vaše kroky a co byste chtěli v budoucnu dokázat. Připravujete si dobrou půdu pro podzimní úspěch. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nepřemlouvejte ty, kteří vás nechtějí ve svém názoru následovat. Akorát byste vypadali jako blázni. Pokud víte, že jste v právu, dovolte si chvilku vyčkat, věci dopadnou dobře. Musíte pochopit, že každá situace se nedá vyřešit tím, že budete násilně tlačit na výsledek. Jednou se ohlédnete a budete vědět, proč se všechny tyhle události ve vašem životě staly. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte pocit, že ať uděláte cokoliv, zkrátka to není dost. To je však jen vaše mylná představa, která plyne z neuspokojení, které dlouhodobě cítíte. Možná je na čase přiznat si, že některá z oblastí ve vašem životě prostě nefunguje. Začněte řešit to, na co stačíte, u ostatního požádejte o pomoc. Dokonce se nevylučuje terapie u psychologa, ačkoliv to pro vás bude až příliš odvážný krok. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Řekněte, co máte na srdci. Někdy je lepší udělat ten odvážný krok a neohlížet se, co si o vás myslí ostatní, než celý život žít ve stresu a přetvářce. Vaše tělo by mohlo na dlouhodobý tlak brzy zareagovat a pak byste těžce likvidovali následky, které tahle celá situace přinese. Je čas, abyste se postavili sami za sebe. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ti, kterých jste se dříve zastávali, by vás mohli během července zklamat. Jakkoliv to může znít smutně či bojovně, bude to pro vás velký posun, protože jde o lidi, kteří vás už jen zdržovali. Musíte opustit staré, abyste přivítali budoucnost. V partnerských vztazích, pracovních i rodinných. Udělejte rázný krok, budete za to později rádi. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná tajíte něco, co vás vnitřně trápí a nejste schopni to před svým protějškem či širší rodinou řešit. Během července na sebe budete mít konečně více času, a tak vyřešíte i to, co dlouho bublalo pod pokličkou. V práci vás čeká úspěch, díky kterému byste si mohli finančně polepšit. Možná vám však bude některý z kolegů závidět, tak s tím počítejte… Teď si jen konečně přestaňte dokola stěžovat, že se vám nedaří. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Splní se vám velký sen, nedopadne ale podle vašeho očekávání. Ačkoliv jste si mysleli, že právě o tomhle sníte s partnerem společně, ukáže se, že jste na to tlačili sami a on vám jen ustoupil. Budiž to pro vás poučením, že sny mohou být v rodinách i rozdílné a může to fungovat. Buď vám vyhovuje život, který žijete, nebo ho změňte. Nic mezi tím stejně na vybranou není. V galerii najdete, co vás potěší.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy