Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VELKÝ HOROSKOP NA ČERVEN: Ryby potkají životní lásku, Střelci se budou míjet

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP NA ČERVEN
Červnové hřmění předpovídá radikální změny ve vztazích, odhalení skutečnosti, ale i hledání příčin neštěstí. Hvězdy vám slibují nadhled v pracovní sféře a u některých znamení i snadné zvládání stresových situací. V tomto měsíci si uvědomíte, jakou moc může mít minulost. Záleží jen na vás, co všechno jí dovolíte! Víte, jaký bude právě váš červen? Které znamení ztratí drive? A které se zamiluje až po uši? Přečtěte si VELKÝ ČERVNOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, konečně se můžete uvolnit. Vaše pracovní úsilí začíná přinášet ovoce, projevují se vaše silné stránky. Svůj rozpočet máte pod kontrolou. Singles však může potrápit známost s velkým osobním kouzlem. Červnový úplněk vás přivede k vyjasnění této situace. Jen nedělejte ukvapené závěry. Jak to budete mít ve vztahu? Co vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

V červnu budete mít sklony k hádavosti. Držte své rozbouřené emoce na uzdě! Mohli byste prodělat. Nemusíte své spřízněné duši neustále konkurovat. Singles Býkům bude dopřáno. Mohou se těšit na nové známosti. Vztahy na pracovišti se zlepší. Možná se i usmíříte s kolegou, kterého jste nemohli vystát. Co vám bude v červnu chybět? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, červen rozhodně není vhodná doba pro navazování nových vztahů! Můžete si ulevit při flirtování, ale to je tak všechno. Budete podléhat stresovým situacím a jen těžko se vám podaří z nich vybruslit. Někdy nemůžete mít všechno rychle hotovo! V nepříznivých situacích se soustřeďte na přítomný okamžik. Jaké budete mít tendence? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Raci se vydají na cestu menších změn. Určitě se vám to vyplatí! Pozor si však dejte na pracovní vyčerpání. Stres vás tentokrát nebude ohrožovat. Šéf bude mile překvapen. Budete se umět otáčet, a i maličkostmi začíná perspektivní vztah. Ať už vás partner překvapí čímkoliv, mějte nadhled. Čeho byste se měli vyvarovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi chystají svou strategii, ale svého šéfíka mohou pěkně štvát. V polovině měsíce se mohou konflikty pěkně vyostřit. Velký nátlak není to, co vám vadí. Ve vztahu najdete porozumění a budete si užívat příznivé energie vaší drahé polovičky. Možná vás čeká i exotika. A co poznají singles a jak se budou cítit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, možná se vám zamotá hlava. Tolik zájmu o svou osobu jste nečekali ani ve snu. Zjistíte, že jeden nový objev vám přeci jen není lhostejný. Je inteligentní a má smysl pro humor. Partie přesně pro vás. Kdo musí udělat první krok? Nechte to na druhé straně. Naopak dlouholeté vztahy nemají žádné hranice, a to vás ničí. Co přesně vás tak štve? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Abychom jeden druhému porozuměli, musíme komunikovat. To vám v červnu půjde dost špatně. I když mezi vámi a partnerem dojde k nedorozumění, zkuste diskutovat a vyjasnit si to. Ohlížíte se kolem sebe, ale co kdybyste zkusili začít u sebe. Jak si povedete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, víte o tom, že je důležité, jaký člověk je a ne to, co má? Zkuste se tím začít řídit. Možná právě proto nemůžete poznat tu správnou osůbku ke společnému životu. Neohlížejte se neustále dozadu a svou minulost nechte mrtvou. Na co byste si měli dávat pozor v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, červen vám přinese transformaci. Někdy se budete ve vztahu míjet, ale ne vždycky. V něčem ano, ale ne ve všem. Nerealizujte své domněnky. Pamatujte, že komunikace vždy sbližuje. A čeká vás spousta červnového cestování a dobrodružství. Singles budou udiveni, jak se všechno změní. Co je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, snažíte se přiblížit člověku, který nešetří sebechválou. To rozhodně není to pravé. Vaše trpělivost by stejně dříve či později přetekla. Do vztahu vám však hvězdy přináší romantickou vlnu. V práci vás naštve kolega, který vás tak trochu obejde. Co potom udělá? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, nemáte zájem, aby vás neustále někdo poučoval, vaše práce je přínosná a baví vás. Ani svému partnerovi nedávejte prostor k vyprovokování. Ten luxus, o který žádáte, si dopřejte sami. V červnu budete mít štěstí na peníze! Co budou muset udělat nezadaní Vodnáři? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, hvězdy napovídají, že byste si měli dát ve vztahu více osobního prostoru. Navíc byste se neměli vracet k minulosti a koukat dopředu. Ve vašem případě si dávejte pozor na finance. Někdo vás může připravit o slušnou částku peněz. Na co budou mít správnou dobu singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články