Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velký horoskop na červen 2023: Ryby najdou skutečné štěstí, Lvi by si měli dát pozor na kolegy

Skutečné štěstí
Zdroj: Pixabay
horoskop

Velký horoskop na červen 2023 slibuje většině znamení zvěrokruhu pozitivní věci. Někdo se však bude muset obrnit a přečkat perné chvíle, ať už v práci či doma. Co čeká před prázdninami právě vás? To se dozvíte v našem měsíčním horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Toužíte po změně práce a to je skvělé! Jen nepodceňujte své schopnosti a udělejte ten důležitý krok. Váš nadřízený už ostatně čeká na to, až projevíte iniciativu, získáte odvahu a přestanete se podceňovat. Myslete na to, jak o sobě přemýšlíte, protože ostatní vás vidí tak, jak se sami vidíte. A nezapomeňte být laskaví k sobě i k ostatním.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci vás čekají neuvěřitelné úspěchy a ostatní se od vás mohou učit, jak si pořádně užívat života! To, co vás dříve trápilo, teď zvládáte s lehkostí. Zdá se, že jste našli skutečné štěstí a uvědomili si, že peníze nejsou všechno. Jen si dejte pozor na výkyvy nálad, ale to vás nezastaví před tím, abyste využili šanci, která se naskytne.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Všechno se může stát skutečností, půjdete-li za svými sny. Pokud máte nový projekt, hvězdy vám přejí a budete úspěšní. Konečně jste našli to, co vás baví, a jde vám to skvěle. Brzy se může stát váš koníček hlavním zdrojem příjmu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Naplánujte si nový začátek pro sebe i svého partnera a užijte si červen plný lásky a vzájemného pochopení. V létě se zdají starosti méně důležité než v jiných ročních obdobích. Můžete zjistit, co vám skutečně stojí za ustaranou duši a co ne.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hlídejte si své zdraví a nezapomínejte na zábavu! Vaše pracovní nasazení je úžasné, ale nezapomeňte si užít začínající léto. V práci se vám bude dařit, a tak se nemusíte stresovat a lámat si se vším hlavu. Také byste měli urovnat vztahy s rodinou, protože na té vám záleží přece především.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte tolik důvodů k vděčnosti! Naučte se ocenit maličkosti a nezoufejte, když něco nejde podle plánu. Každá odbočka na cestě k vašemu cíli je další zkušeností a ukáže vám, kde jsou vaše silné a slabé stránky. Komunikujte s partnerem a nezapomínejte na to, že jste tým.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V červnu budete plní nápadů a nadšení! Vašemu nadřízenému udělá velkou radost, že konečně projevujete iniciativu a ukazujete, jak skvěle zvládáte plnit zadané úkoly. Nenechte sebou manipulovat kolegy, kteří by vás chtěli sesadit z pozice, již si zasloužíte. Tento měsíc se musíte prosadit a ukázat své kvality.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte opatrní na lidi, kteří vám nejsou úplně nakloněni. Nicméně všechno se dá vyřešit a možná to bude mnohem snazší, než si myslíte. Někdy čekáte příliš dlouho na příležitost, která nikdy nepřijde, a tak se nebojte ukázat své schopnosti. Dejte vesmíru najevo, že si zasloužíte úspěch! Lidé přicházejí a odcházejí, ale vy zůstáváte!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Když se teď budete trochu více snažit, brzy se dočkáte zaslouženého úspěchu. Možná se s někým z rodiny pohádáte, ale s jinými se zase usmíříte. Tento měsíc bude plný zvratů, ale máte to všechno pevně v rukou a zvládnete to. Život na nikoho nečeká, takže se pusťte směle do práce!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neslibujte nic, co nemůžete splnit. Máte před sebou důležité chvíle, kdy se ukáže, co je pro vás důležité a co vám opravdu stojí za to. Nevyčítejte partnerovi, že se vám snaží vehementně se vším pomáhat. Možná by si přál víc společně strávených chvil.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

S některými lidmi se prostě nedá nic udělat, a tak se soustřeďte na to, co je ve vaší moci. Hlavním tématem června bude práce, finance a vztahy na pracovišti. Pokud vám práce nepřináší dostatek peněz, je na čase najít si jinou nebo alespoň nějakou možnost přivýdělku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Začněte být aktivnější a vaše tělo vám bude vděčné. Stanovte si splnitelné cíle, které vás budou motivovat. V červnu můžete očekávat zlom ve vaší kariéře. Pokud vás něco brzdí, snažte se to překonat. Před prázdninami by však bylo těžké měnit zaměstnání.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš horoskop na rok 2023 ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy