Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Velký horoskop na březen: Panny budou partnery třídit jako ponožky, Lvy čeká vážný vztah

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Osud
Měsíc březen je pro většinu znamení spíše výzvou k překonání životních překážek a utřídění si priorit. Partnerské vztahy sice nepůjdou jako po másle, ale není potřeba ztrácet hlavu. Máte šanci prožít to nejkrásnější období, chce to jen přidat ruku k dílu. Horoskop na březen pro vás připravila vědma Soňa Humlová.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Březen rozhodně není doba, kdy byste se měli pouštět do jakýchkoli riskantních aktivit. Snažte se svoje emoce krotit a držte se raději při zemi. S chladnou hlavou a klidem dojdete nejdále. Berani, přestože jste od přírody čestná stvoření, víte o sobě, že máte sklon k velitelským sklonům. Dejte tento měsíc své drahé polovičce oddych a soustřeďte se na její hýčkání. V lásce jste přece tak urputní a dáváte jí vše. Ukažte tedy svým nejbližším, že vám na nich záleží a něco pro ně udělejte. Jedna rada na závěr: V březnu si dejte pozor na bolesti hlavy, mohou se stupňovat.

Více se dozvíte ve fotogalerii.

Býky čekají nové lásky, Raky nové příležitosti

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, čeká vás báječný start do nového měsíce a také nové lásky. Konečně si dopřejete trochu toho klidu a odpočinku, po kterém jste celý únor tolik bažili. V březnu se hlavně do ničeho nevrhejte po hlavě. Nemáte to v povaze, ale už od prvního dne v měsíci zaznamenáte nezvykle velký příval energie a chuť podniknout něco nového. Jaro vám vnese do života pohodu, se svým partnerem se usaďte u pěkné knížky nebo filmu a udělejte si příjemný večer. Při sexu si dejte pozor na bolest páteře, mohla by se vám bloknout záda. Více se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tady se to bude otřásat! Váš život nabírá nových otáček, milí Blíženci Březen pro vás bude výjimečným měsícem plným výzev. Z chyb, které jste dělali předešlé roky a měsíce, jste se poučili a jste plně odhodlaní postavit se novým životním výzvám čelem. Ať už se stane jakákoli pohroma, neházejte flintu do žita. Udělejte si čas a vyrazte na rande. A pěkně ven, za sluníčkem někam, kde jste ještě nebyli! Pozor ale, nepřetěžujte se a najděte si čas taky sami na sebe. Psychika bude v březnu trochu trpět, stres snášíte těžko a všeho teď máte až nad hlavu. Zdraví máte jen jedno, neničte si ho zbytečně. Více se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V březnu si konečně utřídíte priority a rozeznáte, co je pro vás opravdu důležité. Čekají vás nové příležitosti, a to jak pracovní, tak v oblasti lásky. Možná by to chtělo posunout omšelý vztah o metu dál. Nic se vám sice nebude chtít měnit, ale rozhodně o nějaké té změně popřemýšlejte. Uvidíte, že vám vnese do života nový příval energie a štěstí. Vesmír vás podporuje, ať už jste se rozhodli založit rodinu, anebo se přestěhovat. Ženy, vyšetřete si prsa! Více se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Páni Lvi! Pozitivní energie z vás jen čiší. Jste přirozený vítěz, a tak si na březen a všechny výzvy, které vám přináší, jen brousíte zuby. Plánujte, ale spíše dlouhodobě. Nechtějte všeho dosáhnout hned teď. Udělejte si čas na své partnery a nezapomeňte jim říct, jak a proč jsou pro vás důležití. Březen vám přinese do života mnoho pozitivních změn, nebojte se vstoupit do vážného vztahu anebo ze vztahu, který vám nevyhovuje, konečně odejít. Dejte si pozor na srdce a bolesti zad. Pokud se tyto problémy objeví, zvolněte. Tělo si žádá odpočinek. Více se dozvíte ve fotogalerii.

Panny budou partnery třídit jako ponožky

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Ajaj, tady se bude třídit - a nejen šatník! Zhodnoťte, jak jste na tom vlastně s partnerem a jestli se vám vyplatí s ním ve vztahu setrvat. Určete si svoje priority a jasně partnerovi naznačte, co vám na jeho chování vadí. Nechoďte kolem horké kaše a zbytečně se netrapte. Tento měsíc pak obzvlášť dbejte na vyváženou stravu. Vaše střeva to ocení. Více se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Jste společenské, ale dnešní doba tomu nedává zelenou. Doma se začínáte nudit a je na čase najít si nové hobby. Zvolněte tempo, napusťte si vanu a udělejte něco pro sebe. Zasloužíte si to. A zapojte i svého partnera, se kterým potřebujete prohloubit váš romantický vztah. Jak dobře jej znáte? Je čas vztah trochu oživit, milé Váhy. Ale nebuďte v té vaně moc dlouho, máte sklony k potížím s močovým měchýřem a zrovna v březnu vám hrozí prochladnutí ledvin. Více se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Ach, milí Štíři, zklidněte pro tentokrát svůj temperament a vyslechněte už konečně své drahé polovičky. Takhle by to vážně nešlo. Zvolněte tempo a naslouchejte ostatním i svému tělu. Vyhnete se tak hádkám a urovnáte pošramocené vztahy. Pokud jste muž, nechte si vyšetřit pro jistotu prostatu. Více se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, jste velmi energické znamení. Dejte si pozor na váhu, díky pobytu doma půjde její ručička nahoru. Zacvičte si a do posilování zapojte i partnera. Pokud jste single, vypadá to, že v březnu single i zůstanete. Vyjděte si na procházku, tam máte šanci potkat svou spřízněnou duši - hlavně v druhé polovině měsíce. Více se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Dokopejte se k akci. Trochu jste zpohodlněli a váš protějšek z toho zrovna štěstím ke stropu neskáče. Dožeňte staré resty a závazky. Splňte, co jste slíbili, a život hned bude veselejší. Problém vám v partnerských vztazích dělá hlavně komunikace. Dejte si pozor na kolena, nechoďte na žádné náročné túry, hrozí vám úraz. Více se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Tento měsíc je pro vás ve znamení lásky. Celý tento rok je pro vás ve znamení změn. Nedivte se proto, že ze dne na den můžete potkat novou lásku. Čekejte od partnera taky nějaké velké gesto. Brzděte trochu ale, máte sklon k nervozitě, buďte tedy s partnerem trpěliví. Věnujte zvýšenou pozornost svalům a kloubům obecně, ideálně si zajděte na masáž Více se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby, vy se v březnu budete zabývat svými osobními problémy. Snažte se ale problémy tentokrát řešit konstruktivně a rychle. Neutápějte se v minulosti a nečekejte od druhých, že vám dají více, než je v jejich silách. V práci trávíte trochu moc času, najděte si na svůj milovaný protějšek více času. Nezapomínejte na pitný režim a nohy nechávejte spíše nahoře, mohly by vám s příchodem jara začít otékat. Více se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články