Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Velký horoskop na březen 2022: Berani budou hýřit skvělými nápady, Býky čeká zajímavá nabídka práce

žena, jaro
Zdroj: Pixabay
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
horoskop měsíce

Příroda se začíná pomalu probouzet, ze vzduchu už je cítit jaro a mnoho z nás touží po změně. Tíží nás stagnace a prahneme po úspěchu a klidné mysli. Hvězdy jsou tento měsíc skutečně laskavé. Dávají příležitost změnit cokoliv, co si jen zamaneme. Stačí, když odhodíme strach a předsudky a vykročíme kupředu. Co nás čeká v březnu 2022?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V březnu vás čeká mnoho změn, a to zejména ve finanční oblasti. Nemusíte se však zbytečně obávat, jak to máte ve zvyku. Konečně se vám začíná dařit. Jste na nejlepší cestě splnit si ty nejtajnější sny, které jste si na začátku roku zapsali do diáře. Bude to stát za to! Dokonce by na vás mohla čekat skvělá nabídka nové práce. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S vámi je to jako na houpačce. Nenechte se ovládnout svými pocity. Měli byste pracovat na své odolnosti a nedat prostor pochybám. Uvědomte si, kam ve svém životě směřujete a jaké jsou teď vaše hlavní cíle. Pokud je ještě nemáte sepsané, je nejvyšší čas. Pomohlo by vám vytvořit si tabulku svých vizí na letošní rok a mít ji pravidelně na očích. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ukliďte si ve své domácnosti, ulevíte tak vaší přeplněné mysli. V čistém a uspořádaném prostoru se konečně mohou zrodit ty velké nápady, které ve své hlavě ukrýváte. Máte potenciál změnit celý svůj život, jen si pořád nevěříte. To je takový váš vrtoch, podceňovat sebe sama. Proč sami se sebou nemluvíte tak laskavě, jak to umíte vůči ostatním? V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V březnu můžete očekávat zajímavou nabídku práce, která zcela předčí veškerá vaše očekávání. Je to výsledek vašich přání, které směrem k vesmíru pravidelně vysíláte. Můžete přestat doufat, tohle se vážně děje! Už žádné pochyby a směle do toho. Možná už jste si ani nemysleli, že to tentokrát vážně vyjde. A bude to ještě lepší, než by vás kdy napadlo. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tentokrát obraťte svou pozornost sami k sobě. Už dlouho se přehlížíte a soustředíte se primárně na ostatní. Dochází vám však cenná energie, která bude tento měsíc nesmírně důležitá. Bude záležet na tom, jak vnímáte sebe jako osobnost a jak si skutečně důvěřujete. Cokoliv vás potká, zvládnete. Nepochybujte o tom, že jste dostatečně dobří. V galerii najdete, co vás tento měsíc ovlivní nejvíc.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Toužíte po změně práce, zároveň se však bojíte udělat ten důležitý krok. Už dávno byste měli vědět, že bez chvilkového nepohodlí to většinou nejde. Jaro změnám přeje, nebojte se riskovat. Máte dobrý úsudek a vaše intuice je v plné síle. V rodině zavládne klid a harmonie, po které už dlouho toužíte. To vám dodá potřebnou odvahu. V galerii najdete, s jakou důležitou věcí se budete tentokrát potýkat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se, co vše by se mohlo pokazit. Ani nehledejte důvody, proč by to právě teď nemělo vyjít. Uvědomte si, že i negativní myšlenka má svou sílu a dokáže ve vašem životě leccos změnit. Pusťte se s odvahou do projektů, které už dlouho odkládáte a ve kterých toužíte po úspěchu. Ve skrytu duše víte, že si váš život žádá změnu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Největší motivace pro vás budou vaši blízcí. Konečně se o ně opřete a uvědomíte si sílu rodiny. Právě v jejím kruhu se budete v březnu cítit v absolutním bezpečí. Práce půjde tento měsíc trochu stranou. To však nebrání tomu, abyste si konečně splnili svůj sen a pustili se do koníčka, který vás už dlouho láká. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Teď je čas uvěřit. A jít. Neohlížejte se na to, kolik chyb jste v minulosti udělali, to už je za vámi. Koukejte dopředu a budujte si budoucnost. Někteří z vás mohou tento měsíc dokonce dostat velmi lukrativní pracovní nabídku, která by pro vás byla velkým životním posunem. Hvězdy ukazují na stagnaci, která se u vás v životě usadila jako nezvaný host. Chce to udělat ten krok a jít. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pracujte tento měsíc s tím, co cítíte. Nenechte se vyprovokovat od nepříjemného kolegy, stejně tak nedávejte lidem záminku, aby se k vám chovali neuctivě. Zasloužíte si respekt, stejně jako všichni ostatní. Váš největší problém spočívá v nedostatečné sebeúctě. Když sami v sobě nevidíte dobro a úspěch, ani ostatní vás nevidí jako úspěšného člověka. Změňte to. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Každá bouře se jednou přežene. Ale! Pokud nezměníte svoje chování, nemáte žádnou šanci změnit situaci kolem sebe. Hvězdy vám přejí a neustále vás ponoukají, vy však ignorujete veškerá znamení. Začně;te jednat v souladu sami se sebou. Do teď vám byla každá chyba odpuštěna, ale jednou přijdou ty hranice, kdy to lidi kolem vás vzdají. A potom budete hledat těžce cestu zpět. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V práci vás nečekají žádné otřesy, vše půjde jako po másle. Naopak máte šanci získat stabilní pracovní místo, díky kterému budete konečně v klidu. Skončí obavy o finanční zajištění, nejvíce toužíte právě po jistotách a stabilitě. Více byste se měli také věnovat své rodině a blízkým. Právě v jejicih blízkosti načerpáte tolik potřebnou energii, abyste mohli čelit tomu, co je pro vás v březnu nachystáno. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy