Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velký horoskop lídrů politických stran pro rok 2021: Co o nich vypovídá jejich znamení zvěrokruhu?

Zdroj: Profimedia
astro

Podívejte se, co hvězdy předurčují lídrům politických stran a jak se podle svého znamení staví ke konfliktům a nepříjemným situacím. V jakém znamení se narodil Bartoš, Babiš, Hamáček, Fiala nebo Šlachta a co to o nich říká? 

Ivan Bartoš (narozen 20. 3. 1980)

Předseda České pirátské strany se stihl narodit v posledních minutách energie Ryb. Je tak citlivější a vnímavější vůči ostatním vjemům. V rozhovoru s dalším politikem pozná, zda ten s ním jedná skutečně upřímně či nikoliv. Na druhou stranu pozdní Ryby nikdy nedávají najevo, že je něco trápí. Může tak skrývat mnoho bolesti, o které nemají jeho voliči ani ponětí.

Často se také Ryby dělají hloupější, než jsou, aby předešly tomu, že někoho zklamou. Jejich skrytý potenciál tak zůstává nevyužitý. Ryby si pečlivě vybírají, s kým se stýkají. Dělat něco proti jejich přesvědčení jim bývá skutečně nepříjemné. Pokud se tak musí Bartoš účastnit volební debaty s osobou, kterou nemá v oblibě, ve skrytu duše opravdu trpí.

Andrej Babiš (narozen 2. 9. 1954)

Předseda vlády a lídr politické strany ANO se narodil ve znamení Panny. Je tak velkým analytikem a touží po pořádku a dokonalosti. Vše chce dělat svým způsobem a nedává prostor pro ostatní názory. Pokud mu někdo odporuje, snadno ho převálcuje. Panny vždy touží, že budou ve světle ramp a ostatní k nim budou vzhlížet.

Důležitá je pro ně rodina, kterou chrání. V pracovních vztazích jsou však připraveni čelit komukoliv, kdo by ohrozil jejich sen dosáhnout až na vrchol. Panny jsou mistři rozkazů a očekávají, že ostatní je budou plnit stejně svědomitě, jako to dělají ony.

Jan Hamáček (narozen 4. 11. 1978)

Lídr ČSSD vládne znamením Štíra. Toto znamení často vychází z toho, že vědět příliš mnoho je na škodu. Své činy tak účelně vykonává tak, aby svému okolí dával najevo pouze to, co má vědět. Vždy má kolem sebe lidi, kteří mu kryjí záda. Nedostává se tak do finančních nesnází nebo nevědomosti. Na té si, narozdíl od toho, co říká ostatním, sám pro sebe zakládá.

Rád zkouší morálku druhých, ačkoliv sám má v sobě pevně zakotveny morální hodnoty. Ty využívá ke svému prospěchu, nestará se o to, kdo přijde při jeho záměrech k újmě. Využívá často metodu maskování a schovává se za slabší, kterým přičte své neúspěchy.

Petr Fiala (narozen 1. 9. 1964)

Stejně jako předseda vlády se lídr ODS narodil ve znamení Panny. Jeden den k dobru ho více přibližuje ke Lvovi, je tak silným vůdcem a zároveň touží po svém vlastním stádu. Hledá tak slabší, aby ho mohli následovat. Chce prezentovat svou myšlenku, které bezmezně důvěřuje.

Lvi neumí přiznat chybu. To bývá jejich největší slabostí a v tomto datu se to do znamení Panny projevuje. Působí zde také čínský horoskop, kdy rok 1964 určuje Draka. Fiala je tak energický a silný vůdce, který je nesmírně statečný. Narozdíl od předsedy vlády se nebojí neúspěchu a je připraven mu čelit.

Róbert Šlachta (narozen 22. 7. 1971)

Politické hnutí Přísaha je silně ovlivňováno jeho znamením Raka. Toto znamení je dobrotivé a silně zaměřené na rodinu. Jeho blízcí jsou nejzranitelnější část jeho života. V západní astrologii je však považováno za negativní znamení pro to, že je introvertní. Můžeme tak očekávat, že představitelé tohoto znamení nejsou ke svému okolí upřímní z důvodu strachu ze selhání.

Často váhá a než něco udělá, dlouho mu to trvá. Neumí se postavit k řešení nepříjemných záležitostí, a tak je odkládá do nekonečna až do chvíle, kdy vznikne skutečný problém. Při důležitých rozhodnutích nemá sebejistotu a jen svým nejbližším dovoluje nahlédnout do svého nitra. Při návalu emocí se často skrývá do své ulity a vyleze z ní až ve chvíli, kdy je znovu dobře.


Související články

Další články