Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velký horoskop lásky na prosinec: Raci využijí své osobní kouzlo, u Kozorohů se atmosféra uklidní až o Vánocích

žena
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Poslední měsíc v roce a zároveň období Vánoc znamená pro mnoho znamení zvěrokruhu stres, shon a hádky. Podívejte se, jestli nám po tomto náročném roce hvězdy dopřejí trochu klidu, anebo si ještě užijeme pořádné bouře. Horoskop lásky na prosinec 2021 je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lásce si tento měsíc uvědomíte, že už nechcete nikoho jiného. Člověk, kterého vedle sebe máte, vám ukáže, že mu na vás skutečně záleží. A to je to gesto, na které celou dobu čekáte. V galerii najdete, co dalšího vás tento měsíc čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tolik věcí už jste zvládli, proč teď pochybujete? Jste doma skvělý tým, jen musíte na vztahu pracovat. Nezadané tento měsíc žádná změna nečeká, takže si nedělejte plané naděje. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zjistíte, že rodina je zkrátka nejvíc. Budete pečovat o svůj vztah s láskou a zároveň pokorou. To se odrazí i na vaší duševní pohodě během Vánoc, kdy konečně budete vnímat víc než jen stres a shon. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ačkoli pro vás poslední týdny byly těžké, tentokrát se konečně uklidníte a najdete svůj střed. Máte šanci najít lásku na celý život, pokud si udržíte dostatečně otevřenou mysl. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zajímejte se o lidi kolem sebe, tisíckrát vám to vrátí. V lásce budete tento měsíc hledat hlavně klid a porozumění. Ve druhé půlce měsíce budete s partnerem řešit zejména finační otázku. Už dlouho v této oblasti tápete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše osobní kouzlo bude v prosinci působit naprosto dokonale! Pokud o někoho dlouhodobě usilujete, nebojte se do toho pořádně opřít a získat, po čem toužíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V polovině prosince vám hvězdy opravdu přejí. Pokud chcete čehokoli v oblasti lásky dosáhnout, máte velkou naději. Energie, která z vás půjde, bude naprosto unikátní! V galerii najdete, čím vás hvězdy potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že tentokrát to také nevyjde. Vkládali jste do nového vztahu velké naděje, vše se nakonec hroutí na vaší neochotě jakkoli pozměnit život, který žijete teď. V galerii najdete váš tip na prosinec.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vy hrdinové, nebylo toho už dost? Přestaňte si namlouvat, že vše zvládnete, a pečlivě si vytyčte své hranice. Lidé se k vám budou chovat tak, jak vy sami jim dovolíte. Nemusíte žít v ničem, co vám nevyhovuje. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zejména v první polovině měsíce vás bude partner neuvěřitelně rozčilovat. Zkrátka nemůžete najít společnou řeč a každá další věc je jen dalším důvodem k hádce. Uklidní se to až kolem Štědrého dne. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

U vaší nové známosti si nebudete jisti, zda je to opravdu ono. Pokud tomu dáte trochu času, můžete se dočkat milého překvapení. Nechte toho stydlivého a nepřístupného chování, k ničemu vám teď nebude. V galerii najdete, co vás rozčílí!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V prosinci nebudete mít problém omluvit se za své chyby a přešlapy. To ocení váš partner, který už dlouho čeká, až uznáte, že něco může být i vaše chyba. Kolem Vánoc se vše uklidní a budete si užívat rodinné pohody. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy