Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Velký horoskop lásky na prosinec 2022: Býci získají odvahu ukončit, co nefunguje, Raky čeká žádost o ruku

měsíční horoskop lásky
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Podívejte se, co vás čeká v posledním měsíci tohoto roku, kterému bude z velké části vládnout Střelec, na konci se však posune do racionálního Kozoroha. Najdete lásku, nebo budete naopak začínat nový rok s čistým štítem a svobodní? Najdete odvahu vydat se za tím, po čem vaše srdce touží?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V prosinci se můžete těšit na romantické chvíle i urovnání neshod. Soustřeďte se s partnerem na společné Vánoce, které budou tento rok doslova speciální pro vás oba. Zkuste si pod stromeček nadělit nějakou dovolenou nebo wellness víkend. Potřebujete společný čas. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento rok pro vás byl opravdu náročný, to vše se ale srovná právě během prosince. Pokud jste zažili velkou bolest, která pro vás byla palčivým tématem, na konci roku se vaše duše uzdraví. Vánoce pro vás budou časem, kdy se zastavíte, zamyslíte nad vším, co se stalo, a přijmete nové výzvy, které přijdou. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Překonejte touhu po zakázaném ovoci, a to i ve chvíli, kdy to mezi vámi zas tak dobře teď doma nefunguje. Pokud se tento měsíc vydáte vstříc novým zážitkům, z nichž jeden bude nevěra, budete toho brzy velmi litovat. Mohlo by vás to zásadně poškodit v očích druhých. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Získejte odvahu a ukončete to, co už dlouho nefunguje. Pokud budete setrvávat ve vztahu, který vám nic dobrého nepřináší a neposkytuje vám dostatečnou oporu, není na co čekat. Posuňte se dál, konec nemusí být vždy špatný. Naopak to do budoucna bude pro vás zásadní zkušenost. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Konečně si přiznejte, že po té velké lásce toužíte. Chcete někoho, za kým se budete domů vracet, vytvoříte si s ním domov a bude vám partnerem i nejlepším přítelem. Pokud se stále budete bát a přemýšlet, jestli si tohle všechno vůbec zasloužíte, nemůže vám vesmír dát to, co si zasloužíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Během Vánoc si užijete hned několik romantických chvil, které přesně splní to, po čem toužíte. Dokonce by se některé Račice mohly pod vánočním stromečkem dočkat žádosti o ruku! Otázkou je, zda budou nadšeně souhlasit, nebo to u nich vzbudí pochybnost, zda je ten vztah skutečně to pravé ořechové. V galerii najdete, co by vám k rozhodnutí mohlo pomoci.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento měsíc byste neměli odmítat pozvání na vánoční večírky, potkáte tam totiž někoho opravdu zajímavého! Toužíte-li po lásce, nebraňte se seznámení, ačkoliv taková situace bude výstup z vaší komfortní zóny. Někdy vás mohou děsit situace, které vás vytrhnou z vašeho zajetého stereotypu. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vánoce vám znovu připomenou, že máte vedle sebe partnera, o kterého opravdu stojíte. Ačkoliv to během roku bylo všelijaké, během Štědrého dne si plně uvědomíte, že máte doma skutečný poklad. Myslete na to o chlup dříve a pořiďte dárek, který na první pohled prozradí, jak moc si člověka vedle sebe vážíte. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš milostný život potřebuje změnu, ke které se odhodláte hned zkraje měsíce. Ať už půjde o ukončení nefunkčního vztahu, nebo přijmete pozvání na rande, bude to stát za to. Přestaňte se tolik držet zpátky, nemáte co ztratit. Dejte si ale pozor na zbrklá rozhodnutí, která si dostatečně nepromyslíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zase to zakázané ovoce! Lákat vás bude více než kdy dřív. Pravděpodobně byste mohli někoho potkat v práci, kdo vám nedá spát a naruší tak romantické Vánoce, které jste si mohli naplno užít. Pokud ale budete posílat peprné zprávy už u stromečku, rychle byste se mohli prozradit. Stojí vám to vůbec za to? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Něco kolem vás se bortí jako domeček z karet a vy zoufale toužíte zachránit, co ještě zbylo. A to, ačkoliv to nedáváte dostatečně najevo a neradi mluvíte o svých pocitech. Prosinec bude ale měsícem, kdy dostanete jednu z posledních šancí, jak zasáhnout a uklidnit celou situaci. Nepromeškejte ji. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Svými rozhodnutími tvoříte realitu kolem vás. Prosinec pro vás bude náročný, protože vám skoro dochází síly a přijde vám, že jste na vše sami. Už v polovině měsíce by se ale mělo vše v dobré obrátit a Vánoce se nakonec ponesou v duchu lásky a porozumění. Nebojte se říct, co cítíte. Bude tu ku prospěchu věci. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy