Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velký horoskop lásky na duben: Ryby čeká milostné vzplanutí, Býky bude soužit samota

láska, pár, svatba, zamilovanost
Zdroj: Pixabay.com
HOROSKOP

Jaro je v rozpuku a přichází otázka, co nám asi přinese. Jaké znamení má šanci potkat novou lásku a jaké by se naopak mělo připravit na problémy? Podívejte se do našeho horoskopu, co si hvězdy připravily na duben právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy říkají, že duben bude váš měsíc, tedy alespoň, co se lásky týče. Lidi kolem sebe přitahujete jako magnet a dávají vám to jasně znát. Vaše sebevědomí díky tomu stoupne raketovou rychlostí a budete mít pocit, že vám svět leží u nohou. Pozor ale, aby vám to nestouplo do hlavy.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Po chladnějším březnu vás čeká velké milostné vzplanutí. Ani se nemusíte snažit a lidi na vás letí jako mouchy na med. Důkladně si mezi nimi ovšem vybírejte, ať se hned zkraje nepřehmátnete a nepřijdete tak zbytečně o šanci na plnohodnotný vztah. Každý to s vámi nemusí myslet tak vážně.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

S jarem na vás přichází zamilovaná nálada. Pokud jste zrovna single, využijte toto období pro navazování nových vztahů. Energie ve vzduchu tomu přeje. Zadaní Berani by se zase neměli bát projevit svoji lásku ke své druhé polovičce, čeká na to. Zkuste ji překvapit milou pozorností nebo výletem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Měsíc duben u vás lásce zrovna moc nepřeje. Máte pocit, že všechno kolem vás se tak nějak rozpadá a vy nemáte nikoho, na koho byste se mohli stoprocentně spolehnout. Možná ale svému okolí a především partnerovi přece jen trošku křivdíte a vše nebude tak horké, jak se zdá.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy radí nedělat tento měsíc žádná ukvapená rozhodnutí, co se milostného života týče. Nejste zrovna v ideálním rozpoložení a mohli byste říct něco, čeho byste do budoucna ještě hořce litovali. Zkuste dát věcem volný průběh a hlavně se do ničeho nevrhejte po hlavě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud plánujete velké vyznání lásky, raději s ním ještě nějaký čas počkejte. Vaše okázalá gesta se někdy nemusí setkat s pochopením a také je lepší předem si oťukat, zda to druhá strana cítí stejně. Předejdete tak zlomenému srdci a pár probrečeným nocím.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Máte, co na srdci, to na jazyku, což je dobré, někdy jste však až moc hrr a vaše slova jednoho mohou pěkně ranit. Dejte si na to v dubnu pozor především při komunikaci s partnerem. Vy to tak sice možná nemyslíte, ale z poznámek jeho či jejím směrem si dotyčný může dělat těžkou hlavu, zda ho máte vůbec rádi.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

S jarním počasím na vás jde nějaká rozverná nálada. Ačkoli jindy nebýváte zrovna vzorem spontánnosti, nyní máte chuť na nespoutaný flirt a pořádné milostné dobrodružství. Pokud jste single, na nic nečekejte a jděte do toho, žijete přeci jen jen jednou.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop varuje před velkými otazníky, které nastanou nad vaším vztahem. Vypadá to, že měsíc duben u vás bude hlavně o řešení problémů a otázek do budoucna. Pokud nejste v lásce již delší dobu šťastní, opravdu se zamyslete nad tím, zda má ještě cenu bojovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na poněkud bouřlivější období, než jste zvyklí, nad vaším vztahem se vztahují mračna. Pokud si jste svojí láskou však opravdu jistí, nebude to nic, co byste neustáli, a naopak vás to do budoucna posílí. Jestli se rozhodnete jít každý jiným směrem, alespoň se budete moci posunout dál.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Svobodní Střelci budou v dubnu hýřit sex-appealem ještě více než obvykle. Hvězdy říkají, že máte šanci užít si opravdu spoustu zábavy a navázat spoustu nových nejen milostných známostí. Zadaní Střelci by si měli dát pozor na to, jestli svého partnera skrz všechny zájmy trošku nezanedbávají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi nejsou zrovna mistři ve vyjadřování citů. Přesto by se v dubnu měli svému protějšku trochu otevřít, pokud tedy nechtějí být na konci měsíce sami. Tak jako o vše je i o lásku třeba pečovat. Vy sice víte, že svého partnera či partnerku milujete, někdy je ovšem potřeba jim to i říci.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš velký jarní horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy