Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Velký horoskop lásky na duben 2022: Vodnáři přestanou bojovat s partnerem, Ryby prozřou

Horoskop lásky na duben 2022: Vodnáři přestanou konečně bojovat se svým partnerem, Ryby prozřou
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

Když nastávají teplé dny, vše je tak nějak víc láskyplné, na dosah, k mání... Jinak tomu nebude ani v dubnu, kdy mají zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu velkou příležitost, jak dostáhnout pohlcující lásky. Půjde o souboj ega, srdce, hlavy. Nic nezůstane při starém. Buď nás čeká velká příležitost, anebo velká zkáza. Záleží, jak se každý z nás postaví k energii, kterou nám hvězdy posílají. Co čeká v dubnu právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Konečně najdete v dubnu s partnerem společnou řeč. Už dlouho spolu bojujete a táhnout za jeden provaz je pro vás téměř nemožné. Sami víte, že ukončit tenhle vztah není váš cíl, tak proč tomu jdete naproti? Potřebujete najít své hranice a znovu doma nastavit nějaká pravidla. Jedině tak vaše duše bude opět v harmonii. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

To jsou samá velká gesta, ale koho tím chcete vlastně ohromit? Vše děláte za nějakým účelem, který sami neznáte. Nezní vám to jako jeden velký milostný guláš? Hvězdy vás neustále posouvají k tomu, abyste nejdřív zapracovali sami na sobě a pak si k sobě někoho poutali. Ale vy si to, Rybičky, vždycky uděláte po svém. Pak to takhle dopadá. Duben je pro vás příležitost, jak to konečně změnit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Skočte do nových příležitostí po hlavě, bude to stát za to! Pokud si s partnerem uděláte čas na společnou dovolenou a utečete od všedních starostí, skutečně to váš vztah posune zase o kus dál. Konečně totiž budete mít čas si nad skleničkou něčeho dobrého v klidu popovídat. U některých by mohla dokonce přijít žádost o ruku! Romantickým iniciativám se meze nekladou, hvězdy vás podpoří ve vašich záměrech. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neberte si práci domů, ale vážně už. Býci, potřebujete také odpočívat, být chvíli spontánní, vášniví. Každý den dokola řešíte starosti a svému partnerovi se vzdalujete stále víc. Neberte váš vztah jako samozřejmost, mohli byste na to opravdu doplatit. Nezdá se, že by samota byla něco, po čem teď toužíte. Ale svým jednáním, které v posledních týdnech předvádíte, k ní směřujete. Změňte to. V galerii najdete váš tip na duben.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro nezadané je tu perfektní příležitost, jak konečně potkat partnera svých snů. Pokud toužíte po velké lásce, která vás úplně pohltí, teď máte šanci, jak jít naproti svému osudu. Zadaní získají příležitost, jak svůj vztah utužit a posunout se zase o úroveň výš. Neváhejte pro to udělat, co bude ve vašich silách. Pomůže vám meditace a vizualizace. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy tento měsíc připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dejte si pozor! U vás hrozí nevěra. Ať už z vaší strany či ze strany vašeho partnera. Pokud k tomu však skutečně dojde, dřív nebo později se to provalí a nastane velká mela. Pečlivě si promyslete, zda je to něco, co vám teď přinese radost. Hvězdy vám napovídají, že tady vám pšenka nepokvete. Jednorázové dobrodružství by vás mohlo stát několik let budování pevného svazku. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud toužíte po novém vztahu, který vám kompletně zamotá hlavu, vězte, že tento měsíc přijde. A bude to stát za to! Dovolte si prožít úžasnou a velkolepou lásku, která bude splněním všeho, po čem dlouho toužíte. Taková, co ve vás probudí dravou šelmu, která se vydá kupředu za svými sny. Nejde o to, že byste neuměli být sami, to vy zvládáte naprosto s přehledem. Ale stále se vás drží ten pocit, že něco ještě chybí. Jeden kus skládačky do toho báječného života pořád zbývá. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Partner čeká, až se odhodláte a dáte mu ten impuls k tomu, že zkrátka budete za váš vztah bojovat! Můžete si promlouvat hodiny a hodiny, ale pokud opravdu nechcete najít kompromis, k čemu to pak je? Řešíte spolu stále jen starosti a provozní věci vaší domácnosti. Zapomínáte na romantiku, blízkost, vášeň. Takové opomenutí vám může ve vztahu oběma zlomit vaz. O lásku je třeba pečovat. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte velkou příležitost vybudovat s partnerem podnikání, o kterém dlouho mluvíte. Stačí, když si na to sednete a konečně dáte všemu nějaký řád a stanovíte si cíle. Pojí vás přímo magické pouto, které vám dá sílu dokázat nemožné! Občas jste až příliš velcí individualisté a neumíte se spoléhat na druhé. Proč však očekáváte, že druzí musí automaticky selhat? Podívejte se do galerie, co dalšího vás tento měsíc čeká a co vám pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše srdce prahne po lásce. Je to pro vás něco důležitého, speciálního. Tolik potřebujete k někomu patřit a zatím si to jen kazíte domněnkami o tom, že to zase určitě nevyjde. Nezapomeňte, že to, na co se soustředíte, roste. Dokonce to vypadá, že některé z vás napadají myšlenky na protějšek, který určitě není vaším partnerem. Vážně chcete v dubnu riskovat, že do vztahu přivedete někoho třetího? V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

To, co vás v březnu tížilo, se v dubnu ukáže jako nepodstatné a rozplyne se jako pára nad hrncem. Váš partner nevydrží všechno, nejednejte s ním tak. Stalo se tradicí, že už se za své přešlapy ani neomlouváte a očekáváte, že vám bude vše odpuštěno. Každý člověk na tomto světě má své hranice, kterých když dosáhne, řekne dost. Abyste se ještě nedivili, milí Střelci. V galerii najdete, co vás naopak potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V dubnu vám půjde o hodně, na to se připravte. Budete se muset shodnout s partnerem na věcech, kterým jste se do teď úmyslně vyhýbali. Možná si všimnete i toho, co váš protějšek přehlíží a není pro něj důležité. Nastanou situace, ve kterých se dobře ukáže, jak velkou oporou si ve skutečnosti jste a k čemu obracíte svou pozornost. Nezkoušejte pořád dokola, jak pevný váš vztah je. Upevněte ho. V galerii najdete, co dalšího vás v dubnu čeká.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy