Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký horoskop lásky na červenec 2022: Býci budou prahnout po dobrodružství, Štíři objeví krásu svého těla

horoskop lásky červenec 2022
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop lásky

V letních měsících je láska každému o trochu blíž. Podívejte se, co čeká právě to vaše znamení zvěrokruhu v červenci roku 2022! Půjde o ujasnění priorit a řešení společného času. V době zábavy a výletů budou mít někteří pocit, že s partnerem přeci jen netráví tolik chvil, kolik by si představovali. Jak to vyřešit? Odpověď najdete ve svém horoskopu. Řešení na vás čeká. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vaše nátlaky na partnera nepomohly předtím, ani teď vám k ničemu nebudou. Dejte svému vztahu trochu volnosti a zároveň si připomeňte doby, kdy jste toužili po tom, co máte teď. Když vám to do života přišlo, rychle jste zapomněli, že to zdaleka není samozřejmost. Obnovte v sobě vděčnost a užívejte si přítomný moment, to je váš červencový úkol. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na faleš! Pokud toužíte najít nový vztah, v červenci byste mohli trochu narazit. Na krátkodobé románky i vášnivé noční jednorázovky budete mít štěstí, dlouhodobý vztah ale v červenci určitě nenajdete. I ti, kteří již vztah mají, se budou potýkat hned s několika problémy. Je to proto, že v červenci budete mít zesílenou intuici a snadno vycítíte, když něco nebude to pravé. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nemáte se čeho obávat, všechno půjde jako po másle. S partnerem si užijete báječné chvíle, které vás ještě více spojí. Dokonce byste mohli uvažovat o koupi nové nemovitosti. Ta sice nebude tou, o které jste snili pár let zpátky, bude ale vašemu srdci daleko bližší. Vhodný čas je také na rekonstrukci a úpravu zahrady. Cokoliv ve vašem životě teď změníte, vám vlije novou krev do žil. Hvězdy vědí, že už to potřebujete! V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V červenci budete prahnout po dobrodružství, snadno byste kvůli tomu ale mohli ohrozit vztah, který už máte. Vyhodili byste si z kopýtka a šli byste rychle o dům dál. Pokud ale partnera nemáte, mohli byste mezi bouřlivým sexem a žhavým flirtováním najít lásku, na kterou budete vzpomínat celý život. Právě proto, že nebude rozumná! Tak co, jste připraveni vystoupit ze svého stínu? V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Akutně potřebujete dovolenou! Ne vy, ale váš vztah. Pokud okamžitě neodjedete na neznámé místo alespoň na pár dní, budete čelit velkým komplikacím. Dejte průchod svým snům a ukažte, že se umíte pořádně odvázat. Večerní drink, žolíky a upřímná komunikace svedou daleko víc než hádky, které jsou u vás teď na denním pořádku. Nejlepší dny ke změně právě přichází. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Potkáte někoho, komu budete jen těžko odolávat. Bohužel tím, že v tom hned uvidíte lásku na celý život, byste mohli svůj protějšek pořádně vylekat. Počkejte si na to, co přinese závěr měsíce. Objekt vaší touhy bude vztahu, který přežije letní období, nakloněn, nenechá se však zahnat do kouta. Dejte druhým na výběr, vaše cesta není jediná správná. Mít se ke komu večer přitulit je pro vás důležitější než vlastní hrdost. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V červenci se do vás zamiluje někdo, kdo rozhodně objektem vašeho zájmu nebude. Mohlo by to ale skončit vřelým přátelstvím, které pro vás bude v nadcházejících měsících opravdu důležité. Neberte lásku jako hru, ale jako váš životní cíl, o kterém teď víte, že po něm toužíte. V opačném případě byste mohli zplakat nad výdělkem. Potřebujete se dopracovat k tomu, že si znovu dovolíte někoho milovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Rýpavé poznámky druhých na váš vztah byste měli pro tentokrát ignorovat. Už takhle jste dostatečně zmatení sami, druzí vám k tomu skutečně nepomohou. Možná zkraje měsíce propadnete chmurným myšlenkám, protože věci kolem vás jsou úplně jinak, než jste doufali. Ale hned v půlce se vše v dobré obrátí a zdá se, že v milostném životě budete za hvězdy. Věřte sami sobě, jste dostatečně dobří, abyste dokázali cokoliv! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pozor na vztahovačnost, která vám mnohdy vztahy skutečně komplikuje. Tím spíš, pokud vám nevyjdou letní plány, které jste s partnerem měli. Velké pracovní vytížení by totiž mohlo vzbudit žárlivost, se kterou se denně potýkáte. Nezadaní najdou zalíbení v novém protějšku ve společnosti starých dobrých přátel, se kterými v červenci obnovíte kontakt. Nebojte se vyjít večer ven častěji! V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Objevte v měsíci červenci krásu vašeho těla a přestaňte se za něj stydět. Ačkoliv vy máte pocit, že zkrátka není dokonalé, někde poblíž vás je ten, který si myslí, že jste báječní a fantastičtí každým kouskem nejen vaší fyzické schránky, ale hlavně duší. A to je ostatně to, co vám zůstane, když zestárnete vedle toho, koho skutečně milujete. Je tak čas nejen na lásku, ale také sebelásku, které až tolik v těchto měsících nevěnujete pozornost. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte v těchto týdnech potřebu být sami, partner to ale vidí jinak a cítí se sám. Tohle si budete muset vyříkat, nebo to už brzy skončí velkými neshodami. Váš protějšek není robot, nezvládne všechno. Potřebuje vaši péči, blízkost a oporu. Vztah je o dvou lidech. Na erotiku nebudete mít myšlenky, práce vás zaměstná až na půdu. Možná je na čase změnit stereotyp, který je výplní vašich nocí… Namísto vášně, kterou v sobě máte. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud víte, že jste udělali chybu, omluvte se. Nepotřebujete k tomu drahé dárky ani velká gesta, postačí upřímnost. Pokud toho dotyčného skutečně milujete, přestaňte být naivní a začněte bojovat. Následujte to, po čem volá vaše srdce. Pomůže vám k tomu meditace nebo pár chvil o samotě. Při nich zjistíte, jaká cesta vás v červenci čeká. Bude stát za to! Nezadané čekají letní radovánky, na které budou ještě dlouho vzpomínat… V galerii najdete, co vás potěší.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy