Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velký horoskop lásky na červen: Ryby by neměly odmítat pozvání na skleničku, Lvi budou čelit výzvám

Objímající se muži.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP LÁSKY

Červen nás láká na krásné počasí a my se většinou chtě nechtě necháváme unést záplavou pozitivních emocí, které v nás vyvolává. Je tu však otázka, zda nám kromě radosti ze života nadělí i lásku. Hvězdy mají jasno, a tak se podívejte do našeho červnového horoskopu lásky, co poradí zrovna vám.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Červen je tady a s ním vhodná doba hodit prožité křivdy za hlavu. Vypadá to, že se u vás blýská na lepší časy. Že by nějaká nová láska či vyznání té staré? Kdo ví. Jisté je, že zalezlí doma to nezjistíte, takže sbalte to nejnutnější a alou ven. Počasí je krásné, tak co třeba vyrazit na kolo? Třeba sbalíte sexy cyklistku či cyklistu, nebo naopak zjistíte, že to, co máte doma, také stojí za hřích.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud vás někdo pozve na skleničku, ať vás ani nenapadne říci ne. Taková nabídka by se již nemusela opakovat a vy byste mohli přijít opravdu o jedinečnou příležitost seznámit se s někým zajímavým. Odhoďte stud stranou a nebojte se ukázat vaše pravé já, vždyť kdo by je měl poznat jiný než právě váš dokonalý protějšek?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Lásky a vztahy budou v červnu mimořádně vzrušující. Budete se cítit přitahováni novými možnostmi a vášnivými dobrodružstvími. Pokud vás někdo vyzve k vystoupení z vaší komfortní zóny, nebojte se jít do toho, je dost pravděpodobné, že právě to vám otevře nové obzory, které jste tak dlouho hledali. Ve výsledku uvidíte, že tak moc nezáleží, zda jste sami, či nikoli, ale zda jste spokojeni se sebou samými.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jste právě ve vztahu, červen vám nabídne příležitost pro jeho prohloubení a posun na další úroveň, budete-li ovšem chtít do něj investovat větší množství energie a vážnosti. Single Býci budou sice pociťovat touhu po vášni, než se do něčeho ale slepě pustíte, jen abyste tuto touhu ukojili, zamyslete se nad tím, zda to vážně stojí za to.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V červnu pro vás bude lehké snadno se nechat unést emocemi a zapomenout na rozum. Můžete mít sklony k impulzivnímu jednání, jak je vám podobné. Dávejte si tedy pozor na to, abyste tak svého partnera nebo dokonce sami sebe neúmyslně neranili. Buďte otevření v komunikaci a vyhněte se přehnaným výbuchům emocí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste momentálně sami, červen vám přinese příležitost k novým románkům, které se mohou vyklubat z nečekaných setkání. Pro ostatní budete jako magnet, protože vyjadřujete sebejistotu a pulzující energii. Mějte otevřenou mysl a buďte připraveni přijímat nové lidi do vašeho života. Někdo by se mohl objevit a otevřít si do něj dvířka…

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Červen bude pro Lvy obdobím silného emocionálního napětí a proměn ve vztazích. Čekají vás výzvy, které vás mohou buď velmi posunout, či naopak dostat na úplný začátek. V takové chvíli je pak asi načase položit si otázku, zda to všechno stojí za to.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokuste se v červnu lehce snížit ze svých standardů a prostě si užívat letní náladu a co víc, letní lásky! Pokud vás osloví člověk na ulici s nabídkou kávy či skleničky a nebude vypadat zrovna jako Freddy Krueger, zkuste se místo automatického odmítnutí případného zájemce zamyslet nad tím, co vlastně můžete ztratit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadaným Váhám přinese červen pár "shnilých" kousků, jež budou muset prosít mezi kvalitním výběrem, který jim osud nadělí. Alespoň se však poučíte, že není všechno zlato, co se třpytí, a že není dobré si hned tak každého pustit k tělu. Příště už byste z jeho spárů nemuseli vyklouznout tak snadno.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte pocit, že na vás ze všech rohů vyskakuje láska, ale ne a ne se "přisát" zrovna na vás? Nebojte se. Hlavní je však zachovat si svou autenticitu a jen kvůli tomu, že se vám zrovna nechce zůstávat sám či sama, se nezkoušejte dávat ihned dohromady s někým, s kým už od začátku cítíte, že to nebude to pravé.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Červen více než srdce otevře vaši vnitřní kreativitu. Budete mít chuť se umělecky vyjadřovat a dát tak průchod i jindy skrytým emocím. Nebojte se toho a pusťte všechno ven. Vaše vášeň a energie bude přitahovat lidi kolem vás, což vám nakonec může otevřít dveře k romantickým dobrodružstvím, i když jste to neplánovali.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud jste zrovna ve vztahu, červen s sebou přinese potřebu komunikace a vyjasnění mnoha vztahových otázek. Je možné, že své potřeby upřednostňujete před potřebami vašeho protějšku, aniž byste si to uvědomovali. Cílenou komunikací bez přehnaných emocí se vyhnete zbytečné krizi, a tak se toho nebojte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy