Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Velký horoskop lásky na březen 2023: Blížence čeká romantika. Raci, pozor na konflikty

Velký horoskop lásky na březen 2023: Blížence čeká romantika. Raci, pozor na konflikty
Zdroj: Freepik
horoskop

Horoskop lásky pro březen přináší příslib partnerského štěstí hned několika znamením zvěrokruhu! Podívejte se na astrologickou předpověď, která vám prozradí, jak na tom budete na poli lásky právě vy!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beránci, vy to budete mít v březnu v lásce pěkně bouřlivé. Problémy, které přijdou ve druhé polovině měsíce, odkopněte kopýtkem. Chce to klid a chladnou hlavu. Nebojte, všechno zvládnete, protože brzy zjistíte, že to, co se jevilo jako nepřekonatelná záležitost, je vlastně jen pěna dní.

A co vy, single beránci? Vězte, že odvážným štěstí přeje a dočkáte se setkání s přitažlivou a zajímavou ovečkou. Je však třeba odhodit zábrany, protože jinak váš případný nový vztah nebude mít dlouhé trvání.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, hvězdy na březen vám signalizují období plné divokosti a vášnivých a hot chvilek. Ve vztahu k vašemu protějšku se začněte angažovat a partner vás za to bude zbožňovat. Ty tam budou napjaté vztahy, které jste v minulém období občas pocítili.

Býci samotáři, v polovině měsíce narazíte na protějšek se stejným smyslem pro humor. Bohužel stále vyhledáváte nové a nové známosti, a tak vás - k vaší škodě - ani tyto nenaplní tak, jak byste si představovali.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Březen vám přinese nečekanou romantiku a splněná přání na poli lásky. Jen na konci měsíce vás ve vztahu čekají menší nesrovnalosti, se kterými se však hravě vypořádáte. Berete totiž věci s nadhledem sobě vlastním a víte, že vše je, jak má být.

Pokud hledáte partnera, budete pod nátlakem a nebudete si vědět rady s tím, kterému ze zástupu nápadníků dát přednost. Vaše přitažlivost bude v březnu přímo magická!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, pokud v partnerství pocítíte, že může dojít k výbuchům vzteku a hádkám, raději vycouvejte. Hvězdy vám totiž radí vyhýbat se zbytečným komplikacím. V takovém duchu se ponese celý měsíc. Jisté zlepšení se rýsuje až na samém konci března. Taková strategie vám pomůže vztah posílit.

Singles raci - vaše klepítka budou mít z čeho vybírat. Ale i v tomto měsíci dáte přednost jiným typům než těm, které vás na první pohled lákají. Bude vám totiž chybět očekávaná nápaditost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi, je dost pravděpodobné, že se kolem vás začne točit zajímavý a zábavný protějšek. Tak ať se vám z toho nezacuchá hříva. Mějte se ale na pozoru, každá nepravost se vám vymstí. Protějšek vás může nachytat přímo při činu a rozhodně se mu ani sebemenší flirt líbit nebude. Hvězdy vám prostě signalizují určité trable.

Nezadaným Lvům hvězdy předpovídají nalezení báječného partnera, prsty v tom mohou mít třeba vaši přátelé. Nebraňte se proto různým pozváním na akce a jděte si za tím, co vás udělá šťastnými.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny, pokud plánujete udělat ve vztahu vážnější rozhodnutí, odložte je. Následující týdny budou jako na houpačce, a tak by vaše návrhy nemusely padnout na úrodnou půdu. Nemějte ale strach, objeví-li se ve vztahu nějaký zádrhel, nepůjde o nic zásadního.

Vy, nezadané Panny, můžete narazit na zdánlivě báječného člověka… Má to ale háček. Ve skutečnosti mu totiž nejde o trvalý vztah, ale o…

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Energické Váhy, dejte si pozor na sobeckost a netrpělivost, můžete snadno svému protějšku způsobit nejednu bezesnou noc. Zkuste svůj temperament udržet na uzdě. Všechno nemůže být podle vás. Vztah je o kompromisech a sem tam nějaké ty mráčky je třeba řešit s chladnou hlavou.

A co vy, Váhy bez správného závaží? Vy máte velkou šanci poznat člověka, který je upřímný a praktický, ale také tvrdohlavý a tak trochu posedlý sexem! Počítejte s tím, že jeho sexuální apetit neuspokojí hned tak něco. Pokud mu nebudete stačit, začne se brzy pokukovat po někom jiném.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, zamyslete se nad tím, zda až příliš nelpíte na kariéře a netrávíte zbytečně moc času v práci. Pokud ano, podívejte se na váš vztah optikou vašeho partnera. Může se totiž oprávněně cítit zanedbávaný. V tom případě přehodnoťte vaše životní priority a konečně se jednou také řiďte srdcem.

Do životů vás, nezadaných Štírů, by mohla vstoupit osoba, která vám ho převrátí vzhůru nohama, a vy to jen stěží rozdýcháte. Neukvapujte se, dobře si tu osůbku prověřte, abyste předešli případnému zklamání. Koneckonců máte přece zdravý rozum a úsudek.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, v poslední době se cítíte svázaní, jako byste přišli o pro vás tak cennou svobodu. Na tom není nic špatného. Začněte se stýkat se svými přáteli, provozujte koníčky a dělejte si čas sami pro sebe. A promluvte si s partnerem, vždyť přece nemusíte být na sobě tolik závislí. Oba zjistíte, že to vztahu prospěje.

Single Střelci, přestaňte se trápit tím, že se vám v milostném životě v poslední době nedařilo. Smiřte se s tím, že ne vše běží podle plánu. Někdy neuškodí padnout na pusu, zvednout se a jít dál. Nezdary vás totiž mohou posílit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, ve vztahu v nejbližších týdnech kroťte vaši náladovost a mírněte ostrý jazýček. Občas se vyplatí mlčet, i když vás třeba partner oprávněně štve, a proto nejdříve napočítejte do deseti, než spustíte bandurskou. Pokud budete brát věci s nadhledem, pocítíte na konci měsíce příval partnerské lásky.

Nezadánci, dáte nové známosti šanci nebo ne? Úplně totiž nebude splňovat všechna vaše očekávání. Hvězdy vám radí, abyste to zkusili, protože budete velmi příjemně překvapení. Překonáte-li prvotní drobné nesoulady, naladíte se na stejnou notu a zažijete mnoho hezkých chvil.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, radujte se ze vztahu a života, který máte. Přestaňte vše neustále negovat a zatracovat. Váš partnerský život skomírá právě kvůli vašemu fňukání a negativismu. Pokud si toto přiznáte, vrátí se do vašeho partnerského života opět slunce a uvidíte všechno v mnohem zářivějších barvách.

Vodnáři bez partnera, pusťte se do hledání smysluplného, dlouhodobého a perspektivního. Máte na víc, než si myslíte. Není proč spokojit se s málem, když máte dobře našlápnuto k lásce na celý život.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, v milostném životě si v březnu nebudete mít na co stěžovat. Žijete-li v dlouhodobém vztahu, můžete se těšit na zpestření i romantiku. Protějšek vás překvapí i v intimní oblasti. Pokud jste měli pocit, že se z postele vytratila vášeň, zažijete velké vzrušení.

Rybičky samotářky, asi budete zklamané, ale potenciální nový partner není tím, za koho ho zřejmě považujete. Zjistíte, že se před vámi v lecčems přetvařuje. Proklepněte si ho a dejte si příště větší pozor, vyplatí se vám to.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy