Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VELKÝ FINANČNÍ HOROSKOP: Komu se budou korunky jen sypat a kdo bude za chudáka?

Komu hvězdy nadělí dostatek financí a kdo půjde o žebrácké holi?
Zdroj: archiv
Kdo by nepotřeboval peníze? Přestože peníze jistě nejsou vše, potřebuje je každý. Podívejme se tedy na velký finanční přehled hvězd. Kdo bude mít v nastávajících měsících štěstí a korunky se mu jen posypou a kdo půjde o žebrácké holi? To vše víme!

Kdo by nepotřeboval pár korun navíc? Blíží se nám období dovolených, a tak všichni šetříme, co se dá. My pro vás máme velký finanční horoskop, který vám prozradí, jak na tom tenhle rok budete.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vy se začnete v tomto období o finance extrémně zajímat. Bude vám záležet na tom, v jaké bance máte peníze uloženy a jakým úrokem se vám zhodnocují. Díky velkému finančnímu povědomí byste se mohli dočkat i příjemného dostatku a blahobytu.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Na jaře i v létě se vám bude dařit dobře. Pokud tedy uvažujete o koupi automobilu nebo nemovitosti, rozhodně s tím nečekejte. Právě vám nyní hvězdy přejí finanční nárůst, který v nejbližších týdnech pocítíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vás se peníze nebudou v tomto období vůbec držet. Přestože se snažíte šetřit, finance od vás utíkají, jako by měly nožičky. Domácí spotřebiče se vám rozbíjí, valí se na vás další a další nečekané výdaje a vy se topíte v účtech. Takové období se prostě musí přečkat.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Vy nemáte s penězi problém celoživotně. Umíte šetřit, a tak máte vytvořenou dost velkou finanční stabilitu. Tento rok si dopřejete všeho, co si jen usmyslíte, a odbývat se nebudete vůbec v ničem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

O peníze si nemusíte dělat starosti, přijdou k vám samy. Nezaměřujte se nijak zvlášť na šetření nebo výhodné bankovní nabídky. Uvidíte, že ta vhodná nabídka se nakonec objeví sama a v tu nejsprávnější dobu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Dařit se vám nebude jen v oblasti financí, ale i váš profesní život se pozvedne. Čeká na vás opravdu šťastné období, tak si ho užijte a ničeho se nebojte. Hvězdy stojí při vás.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud si o letní dovolené děláte barvité představy, hned na to zapomeňte. Tento rok k vám finance prostě ne a ne přijít a vy to budete muset vydržet chvíli v šetřícím režimu. Každé špatné období ovšem končí, a tak se nebojte, že budete krizi pociťovat dlouho.

Štír (24. 10. – 22.11.)

Finance tento rok vůbec neřešte. Vydávejte je se stejnou lehkostí, s jakou je přijímáte. Bude se vám opravdu nadstandardně dařit a vy si tak splníte i ta nejtajnější přání.

Střelec (23. 11. – 21.12.)

Situace kolem financí nebude zdaleka tak růžová, jako tomu bylo v minulých letech. Budete se muset hodit do spořivého režimu a na chvíli si odepřít luxusní dovolené a drahé večeře. Nečekají váš žádné finanční katastrofy, ale na rozhazování prostě nebude.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vaše finanční situace se na začátku léta zlepší a vy pocítíte jistou úlevu a nezávislost. Je dost možné, že se k vám dostanou i finančně zajímavé nabídky a váš život nabere úplně jiný směr.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Peníze vám chybět nebudou, ovšem nebude jich ani na rozdávání. Letos to na žádné drahé dovolené a koupi nového auta hvězdy nevidí. Nebojte se ale, že byste se dostali do nějakých závažných problémů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vám se bude po finanční stránce dařit dobře. Pokud máte nějaké dluhy, určitě se vám povede je alespoň z velké části splatit. Dočkat byste se mohli i zajímavé dovolené.

Související články

Další články