Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velký důvod k radosti: Karel Gott (†80) má v rodině další holčičku Nelly!

Karel Gott by měl radost!
Zdroj: Se souhlasem J. Kovařík, Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Radostná zpráva

V širší rodině Karla Gotta (†80) mají důvod k radosti! Bývalý manžel Gottovy dcery Lucie Jan Kovařík má dcerku, která dostala jméno Nelly, v rodině jsou tak již dvě! Její roztomilou fotografii sdílel hrdý otec na sociálních sítích. 

Jan Kovařík měl s Lucií Kovaříkovou, druhou nejstarší dcerou Karla Gotta, dvě děti, a to Vojtíška (12) a Honzíka (10). Jenže v roce 2020 po dvanácti letech společného soužití se Lucie zamilovala do Lukáše (29) a opustila svého dosavadního manžela. Gottova dcera se podruhé provdala minulý rok v listopadu.

Jan Kovařík však také nezůstal sám. Svou vyvolenou Evu potkal krátce po rozpadu manželství s Lucií. A jak prozradil na sociálních sítích, brzy se mu narodila vytoužená holčička! Jak sám Jan říká, holčičku si vždy přál. „Bylo to ale tajné přání. Nic jsem nahlas neříkal, jen jsem doufal,“ nechal se slyšet pyšný otec pro web Aha! Po narození vážila malá princezna 3,15 kilogramů a měřila padesát centimetrů.

Dali jí jméno Nelly

Holčičce dali jméno Nelly. Hned tak přirozeně vyvstala otázka, kde pro toto jméno vzali inspiraci, vzhledem k tomu, že ho dali Karel Gott a jeho žena Ivana Gottová i své nejmladší dcerce. „Není to po Lucčině sestře Nelly Sofii. Prostě se nám to jméno líbilo,“ prozradil Jan Kovařík.

Sám Karel Gott v knize Má cesta za štěstím popsal, proč se ženou zvolili zrovna toto jméno. S vybíráním jména pro druhé děvčátko to bylo trochu složitější, protože teď muselo být znělé nejen k příjmení Gottová, ale mělo pěkně ladit i se jménem Charlotte Elly. Nakonec jsme se shodli na Nelly, zvojené ll, a Sofie podle úchvatné Sophie Loren, což je náš společný herecký idol s Ivanou,“ prozradil Gott v knize.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy