Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký dobrý pro dědice po Jolandě (†55): Miliony synům vědmy, hodně budou někde

Zdroj: reprofoto Youtube
+ Dalších 16 fotografií
PENÍZE
Někoho to možná překvapí, ale věštkyně Jolanda (†55), která nedávno podlehla krátké intenzivní sérii zdravotních komplikací, neodcházela z tohoto světa rozhodně chudá. Podle její sestry právě naopak, zůstaly po ní miliony a byla na tom tak dobře, že jí prý záviděl celý Děčín. Na nákupy jezdila taxíkem, čímž své okolí iritovala.

Když redaktoru eXtra.cz zazvonil telefon a z něj se ozval hlas neznámé ženy, pisálkovi nejprve přeběhl mráz po zádech. Myslel si, že mluví s nebožkou Jolandou (†55), které před třemi týdny vypovědělo tělo službu. Sestry totiž mají absolutně totožný hlas. Rozdíl je jen jediný: Helena Nemethová si na rozdíl od Věry (Jolanda) skoro vůbec neplete slova.

Ponižování

Příbuzná kartářky chtěla dát naší redakci najevo, jak se jí nelíbí, co ošklivého některá jiná média o její sestře psala.

„O mojí sestře se po její smrti šířily špatnosti a nesmysly. Ponižovali ji. Když ale byla naživu, hodně pomáhala lidem. I vašim, bílým, třeba bezdomovcům,“ prohlásila sestra Jolandy.

Čtěte také: Proč Jolanda tajila svůj věk a kolik jí doopravdy bylo?

Obvinění

Ta ze smrti hvězdy televize a internetu viní špitál.

„Sestra měla astma a dostala zápal plic. Ale když to tak vezmu, zavinila to děčínská nemocnice. Kdyby ji už předtím poslali na celkové vyšetření, nemuselo by se to stát,“ tvrdí. Už dříve pro nás syn zesnulé David naznačil, že si jeho maminku po kolapsu a následném oživování nemocnice přehazovaly jako horký brambor.

Čtěte také: Tajemství skutečného jména Jolandy

Bohatství

Sestra se poté rozpovídala i o tom, jak lidé v Děčíně, i hodně mezi samotnými Romy, pozůstalým závidějí.

„Moje sestra byla zámožná ženská. Na to, jak a co věštila a předpovídala, nikdo už nebude mít. Tady ti Romové z Děčína většinou nejsou Olaši jako my a hodně jí záviděli. Pořád se starali o mou sestru, kolik měla peněz, jak velké nákupy si vozila taxíkem domů. To nemohli přenést přes srdce. Ale ona na ty peníze dřela, ani na dovolené nejezdila. I kdyby nechala svým dětem dva tři miliony, tak proč ne. Rodina pro ni byla všechno,“ dodala Helena Nemethová.

Související články

Další články