Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velký den pro královskou rodinu: Pokřtí prince Louise! Půjde Meghan za kmotřičku?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 37 fotografií
Poslední královský přírustek princ Louis bude dnes slavnostně pokřtěn. Syn vévodkyně Kate a vévody z Cambridge bude mít křtiny ve stejný den, kdy jeho prababička v roce 1947 oznámila zásnuby s princem Philipem. Nebude však chybět ani nekrásnější členka královské rodiny Meghan, o které se spekuluje, že je těhotná. Křtiny budou ve znamení nových životů.

Královský palác oznámil datum křtin již 20. června. Jedenáctitýdenní princ bude pokřtěn v královské kapli Svatojakubského paláce, což pro vévodkyni a vévodu z Cambridge nebude premiérou.

V této kapli byl před pěti lety pokřtěn také starší bratříček princ George. Tříletá princeznička Charlotte byla pokřtěna v kostele svaté Máří Magdaleny v Sandringhamu. Pětičlenná rodina se tak poprvé objeví úplně celá na veřejnosti.

Při této velké britské události nebude chybět ani těhotná tětička Pippa Middleton a novopečená vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle. O Meghan se spekuluje, zda není také těhotná. Že by do početné královské rodiny přibyli rovnou dva potomci?

Pro celou královskou rodinu to bude velký den, který se zapíše do historie úplně stejně jako roku 1947 zásnuby královny Alžběty II., které byly oficiálně oznámeny ve stejném datu. Přípravy jsou již v plném proudu a maličký princ zažije svůj velký den v pondělí odpoledne.

Spekulovalo se i o tom, že Meghan půjde malému Louisovi za kmotru, nakonec se Kate a William rozhodli jinak a vybrali celkem šest kmotrů. Jsou to Williamovi dávní přátelé Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher a Lady Laura Meade, Kate si vybrala svou sestřenici Lucy Middleton a Sophie Carter, která je už kmotrou Charlotte.

Související články

Další články