Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

VELKÝ DÁMSKÝ HOROSKOP: Ryby jsou nudné, Štírky špindíry a ženy v Beranu neschopné v posteli!

VELKÝ DÁMSKÝ HOROSKOP: Ryby jsou nudné, Štírky špindíry a ženy v Beranu neschopné v posteli!
Zdroj: profimedia.com
Dnes přišla řada na vás, ženy. Víte, co o vaší povaze prásknou hvězdy a na co si u vás musí dát muži pozor? Někdo své negativní vlastnosti zvládá dobře maskovat, jiný jim plně propadne. Podívejte se, co se v tomto velkém přehledu o sobě dozvíte.

Jaká jste a co o vaší povaze prozradí hvězdy? Možná se o sobě dozvíte i to, co nechcete, ale na druhou stranu máte možnost vše změnit a vaše negativní vlastnosti potlačit. Pojďme se podívat, co o jednotlivých znameních říkají hvězdy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Arogantní ženy zrozené v Beranu si myslí, že spolkly všechen rozum světa, ovšem když má dojít na činy, nepředvedou nic. Muži s takovými ženami spí jen z povinnosti a nepřináší jim to rozhodně žádné velké potěšení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jde o poměrně nekompromisní partnerky, které se nerady někomu a něčemu podřizují. Pokud ovšem necháte svou drahou vše řídit, zahrne vás láskou a vy budete spokojený a opečovávaný.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ženy, které se narodí v tomto znamení, jsou velice smyslné a pro ostatní muže působí jako magnet. Mají v sobě nadměrnou dávku sex-appealu a možná proto působí někdy až laciným dojmem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou takové matky kvočny. Rády se o svou rodinu starají a nechávají si své děti pod křídly prakticky celý život Když se nemají o co starat nebo co zařizovat, začínají si připadat zbytečné a nepotřebné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvice jsou silné ženy, které jen tak něco neporazí. Někdy ovšem mohou tyto ženy působit dost mužným dojmem, což nepůsobí zrovna dvakrát sexy. Schází jim potřebná jemnost a ženskost. Možná by jim pomohlo začít se zabývat nějakou typicky ženskou činností.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou považovány za super ženy, které dokonale uspokojí muže, a to po všech stránkách. Jsou sexy, chytré a přesně ví, co jejich muž v jakou chvíli potřebuje. Dá se říct, že lepší partnerku muž těžko najde.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tyto ženy jsou trochu zpomalené a nerozhodné, což může někomu pořádně vadit Nedokáží jednat hned a správně se rozhodovat. Potřebují po svém boku muže, který je vede a nikdy je nenechá v nesnázích.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nahoře huj, vespod fuj. Tak nějak by se dala popsat klasická Štírka. Tyto ženy působí velmi zanedbaným dojmem a pro muže tedy nepředstavují ideální princezny. Je tedy potřeba více dbát na svůj zevnějšek a základy hygieny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelkyně bývají dost hádavá stvoření. Nesnesou, když jim někdo něco přikazuje a kontroluje je. Chtějí být samostatné a nezávislé, a proto hledají takového partnera, který jim to povolí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Většinou okouzlující a úspěšné ženy se smyslem pro humor. Rády flirtují, a tak mají dost často sklony k nevěrnému chování. Přestože jde o skvělé kamarádky, za partnerku by ji žádný chlap nechtěl.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnářky jsou klasické mamči v kuchyni, které se rády starají o rodiny. Milují svou ženskou roli a vůbec jim nevadí, když se z nich dělají osobní služky, naopak Emancipace k nim ještě nedorazila, a tak uznávají tradiční rozdělení rolí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ženy narozené ve znamení Ryb nepatří mezi sexuální bohyně. Jde o asexuální ženy, ze kterých nic nejde. Přestože jsou emotivní a velmi citlivé, na okolí působí jako leklé ryby.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy