Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

Shopaholicadel.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Instagram Shopaholicadel
+ Další 3 fotografie
návrat

Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?

Asi každý aktivní uživatel sociálních sítí alespoň jednou zaznamenal influencerku říkající si Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová. Ta se proslavila hlavně na platformě TikTok, kde si během krátké doby dokázala získat pozornost desetitisíců až statisíců lidí.

Záznamy jejích videí či zvukové nahrávky výroků, které od Shopaholicadel zazněly, se staly virální senzací. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolovaly napříč celým českým internetem. Každý, kdo je navíc použil do svého videa, měl hned větší šanci, že se dostane do trendů a uspěje.

Shopaholicadel: Comeback na TikTok

Oficiální tiktokový profil této influencerky pak ale zhruba před rokem zmizel. Zatímco začaly vznikat desítky dalších falešných účtů, které se za influencerku vydávaly, Adéla působila pouze na Instagramu a YouTube.

Letní okurková sezona se, alespoň na TikToku, konat nebude! Shopaholicadel se na tuto platformu vrátila, a to ve velkém stylu. Oficiální profil má totiž během pár dní od založení více než 120 000 fanoušků a počet followers se rychle zvětšuje. Lidi baví Adélina bezprostřednost - sdílí vše, kontent v její tvorbě neexistuje. Podívejte se sami.

Za jejím vystupováním na internetu ale stojí mnohem více než jen zábava. Videa jí prý doslova zachraňují život, jak přiznala v minulosti v rozhovoru pro redakci eXtra.cz. Znáte Adélku?

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy