Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Velký čínský roční horoskop na rok 2016! Co vás čeká a nemine?

Velký čínský roční horoskop na rok 2016! Co vás čeká a nemine?
Zdroj: Astrohled
Čínský nový rok se začne 8. února 2016 a bude zasvěcen znamení Opice a živlu Ohně. Náš velký čínský horoskop vám prozradí, co vás v tomto roce čeká a nemine!

Krysa

(1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)

Pokud jste se narodili v roce Krysy, hvězdy vás budou v nadcházejícím roce vybízet k dokončení projektů, které máte rozjeté. Je potřeba se soustředit na věci, které jste začali v předchozích letech - teď v nich postoupíte výrazně kupředu a začnou vám přinášet ovoce. Velkým pomocníkem vám bude v roce Opice vaše intuice, která vám umožní vyvarovat se zbytečných chyb, proto byste jí měli pozorně naslouchat.

Nudit se v tomto roce rozhodně nebudete - právě naopak, bude velmi rušný a plný zajímavých a příjemných událostí, které vás posunou kupředu. Budete si to užívat, ale počítejte s tím, že rok 2016 pro vás v žádném případě nebude odpočinkový!

Předchozí rok 2015 přinesl mnoha Krysám výzvy ve vztazích - Opice k vám bude v lásce mnohem štědřejší a pomůže vám vytvářet harmonické svazky a příjemnou atmosféru. Platí to nejen v milostných vztazích, ale dařit se vám bude i v přátelství a v rodinném životě, s lidmi kolem sebe budete snadno nacházet společnou řeč.

V kariérní oblasti nezapomínejte na dobré vztahy s kolegy a na týmového ducha. Klíčem ke kariérnímu postupu budou známosti a kontakty a výsledky vás mile překvapí. Toužíte po lepším zaměstnání a změně profesní dráhy? V roce Opice to pro vás bude hračka, ale musíte samozřejmě počítat s tím, že se budete muset naučit hodně nových věcí - a bude to časově náročné! Pracovní úspěchy se příznivé odrazí i na vaší finanční situaci a povede se vám rozšířit si svůj majetek!

Buvol

(1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Rok Opice pro vás jako Buvoly znamená období transformace a velkých životních změn. Nastává čas konečně se odhodlat k věcem, o kterých již dlouho uvažujete, ale doposud jste je odkládali, případně vám osud nedopřál je uskutečnit. Teď konečně nastává ta správná doba posunout se kupředu! Lidé ve vašem okolí vás budou ve vašem odhodlání podporovat a povzbuzovat, a to je přesně to, co teď potřebujete!

Když se na vaší cestě objeví nějaké překážky nebo pochybnosti, budete je řešit racionálně, a to se ukáže jako dobrá volba. Není čas pro dlouhé přemýšlení, protože váš rozum vám jasně řekne, co je kdy potřeba udělat - naslouchejte mu! Vaším úkolem teď je rozvíjet optimistický a pozitivní přístup k životu a nedívat se na věci, které vás potkají, jako na překážky - raději je vnímejte jako skvělé příležitosti!

Nejvíce ze všeho to bude platit v oblasti práce a kariéry. Je ideální doba pro nové velké plány i pro rozvíjení těch stávajících - ale nesmíte pochybovat o tom, jestli to zvládnete! Odvážným přeje štěstí! Po finanční stránce vám Opice bude taky velmi přát, ale pozor, nebude to zadarmo a bez práce!

V lásce velmi toužíte po pocitu spolupatřičnosti, ale k tomu, abyste ho našli, musíte vyrazit mezi lidi! Ať už jste nezadaní a vyrazíte na lov, nebo se vrhnete společně se svým protějškem do víru společenských aktivit, bude to pro vás velmi příjemné a je to nezbytná podmínka štěstí! Tak nezůstávejte sedět doma a nedejte šanci nudě!

Tygr

(1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Rok 2016 vám jako Tygrům přinese jasný a optimistický pohled na život. Konečně se vám ujasní, co vlastně v životě chcete a potřebujete, a bude to pro vás znamenat úplně nové vidění světa. Dokonce si uvědomíte, že jste v předchozím roce 2015 udělali nějaké chyby - najednou s odstupem času budete velmi jasně vidět, co jste měli udělat jinak! Ale nebrečte nad rozlitým mlékem, protože všechny věci, se kterými nebudete spokojeni, půjdou snadno napravit

Toužíte se zdokonalovat a stát se lepším člověkem, proto na sobě budete v roce Opice intenzivně pracovat. Abyste to však neměli příliš jednoduché, škodolibá Opice vám to bude místy trochu ztěžovat a bude vám do cesty přinášet různé překážky. Nebude se naštěstí jednat o nic zásadního, jen o drobné mrzutosti - ale i ty dovedou člověka někdy celkem slušně potrápit! Drobné nesnáze se budou nejčastěji objevovat v oblasti práce, kariéry a taky financí. To abyste si náhodou nezačali myslet, že všechno, po čem toužíte, dostanete jen tak snadno! Ale s trochou vytrvalosti a velkou dávnou cílevědomosti všechny potíže snadno překonáte!

V oblasti lásky a vztahů bude rok Opice pro Tygry trochu rozpačitý. Ať už jste zadaní nebo nikoliv, připravte se na to, že budete hodně času trávit o samotě či v dočasném odloučení. Ani váš společenský a rodinný život nebudou zrovna rušné. Zkrátka přichází období zklidnění, které můžete využít k tomu, že si některé věci necháte pořádně projít hlavou. Je období příprav na nové věci, změny přicházejí zevnitř!

Zajíc

(1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

V roce Opice se do centra pozornosti všech Zajíců dostanou city, emoce a vztahy! Nastává čas dát slovo svému srdci a podívat se i na ty vaše pocity, které jste si doposud neuvědomovali nebo nepřipouštěli. Povede to k výraznému zlepšení a pročištění vašich mezilidských vztahů a hvězdy vám budou příznivě nakloněny také v lásce!

Rok 2016 je pro vás obdobím zásadních kroků v oblasti lásky. Pokud jste nezadaní, právě teď byste se měli porozhlédnout po svém okolí, protože tam nejspíš čeká váš vysněný životní partner Pro zadané Zajíce zas nastává skvělá doba pro uzavření manželství! Naopak ženatí Zajíci a vdané Zaječice by si měli dát velký pozor, protože vám hrozí riziko, že se zamilujete jinde - ale nebude to stát za to a bude to jen zbytečná komplikace pro vaši skutečnou lásku a stávající partnerství.

V roce Opice budete velmi oblíbeni mezi lidmi a ve společnosti budete vždy vítaným hostem. Měli byste si však dobře hlídat, s jakými lidmi se setkáváte a jestli si skutečně máte co říct. Během roku si uvědomíte, že je zbytečné udržovat kontakty s určitým typem lidí - nic moc vám to nepřináší a je to pouze ztráta času!

Díky své široké síti sociálních kontaktů se vám bude dařit i v práci. Dostanete se k novým příležitostem a některé z nich pro vás budou finančně velmi výnosné. Bude pro vás snadné udělat dobrý dojem na vlivné lidi, tak si nenechejte ujít svou šanci a využijte přízně Štěstěny pro budování vaší vysněné kariéry!

Drak

(1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

V nadcházejícím roce Opice by měli všichni Draci pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu - právě on vám totiž pomůže zorientovat se v chaotickém množství událostí kolem vás a rozlišit, co je pro vás opravdu důležité a co je pouze podružné. Nudit se v roce 2016 rozhodně nebudete, ale o to větší pozor byste si měli dát na sklon věnovat se příliš mnoha věcem najednou. Když si toho totiž rozděláte až příliš mnoho, nebudete se moct pořádně soustředit na nic - a to by byla škoda!

Rok Opice bude Drakům velmi přát hlavně v lásce a vztazích. S vaším milým protějškem i s vašimi nejbližšími si budete užívat krásné a harmonické období souladu a spolupatřičnosti. Váš partner vám bude častěji než jindy dávat najevo, jak moc mu na vás záleží. Pro nezadané Draky je tento rok ideální dobou pro navázání nové a velmi slibné známostí!

I v práci a kariéře se však máte na co těšit! Rok 2016 pro vás bude po pracovní stránce velmi rušný a prověří vaše organizační schopnosti. Nesnažte se za každou cenu zvládnout všechno sami - lepší nápad bude předat část vašich úkolů kolegům nebo podřízeným! Po finanční stránce se můžete těšit na nečekané přilepšení a na zisky, které výrazně předčí všechny vaše očekávání a výpočty!

Materiální hojnost vás bude svádět k tomu, abyste si dopřáli všechno, po čem toužíte - ale pozor, hlavně v jídle a pití se vám vyplatí mírnost a střídmost, v opačném případě se to může odrazit na vašem zdraví!

Had

(1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Rok 2016 pod vládou Opice vám dává jasný signál - je čas zpomalit své životní tempo a nehnat se za každou cenu rychle kupředu! V uplynulém roce 2015 jste měli jasné cíle, a když si srovnáte to, kde jste dnes, s tím, kde jste byli před rokem, nejspíš uvidíte jasný a výrazný postup kupředu. Opice však Hadům radí, že je čas ubrat plyn a užívat si toho, co máte!

Vliv znamení Opice způsobí, že se chvílemi budete cítit trochu zmateně a bude vás trápit, že věci ve vašem životě nejsou tak jasné a přímočaré, jako by se vám líbilo. To však nemusí být nutně nevýhoda, protože právě díky tomu máte šanci proniknout více pod povrch věcí a rozvíjet hlavně vztahy mnohem více do hloubky. Drobné komplikace se objeví hlavně v milostných vztazích, ale nemusíte mít obavy, protože jsou jen dočasné - a mají svůj smysl. Když se na svůj vztah podíváte z jiného úhlu pohledu, uvědomíte si, že to, co vypadá složitě, je ve skutečnosti velmi jednoduché - a posunete se na novou úroveň. Rok Opice mimořádně přeje těm Hadům, kteří touží po založení rodiny!

V pracovním i v rodinném životě se vám budou velmi hodit vaše komunikační schopností - s jejich pomocí hravě překonáte nejednu překážku. Nezapomínejte pomáhat ostatním - pak na oplátku pomohou i oni vám a všichni z toho budou profitovat! Dobré rady od někoho z okolí vám budou velmi užitečné hlavně v kariérním postupu, a navíc vám přinesou možnost překvapivě dobře si vydělat!

Kůň

(1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Rok 2016 pod vládou Opice vám přinese spoustu energie a činorodosti. Jako zrozenci ve znamení Koně budete v souznění s vládnoucí Opicí přímo k nezastavení a otevírá se vám jedinečná šance dosáhnout ohromných úspěchů prakticky ve všech oblastech života. Tak neváhejte a chopte se této příležitosti! Klíč k úspěchu bude pouze jeden - tvrdě a neúnavně pracovat! Všechno, co v roce 2016 uděláte, vám velmi rychle přinese plody, které budou sladké a šťavnaté!

V pracovní oblasti obdržíte nové odpovědnosti a máte velkou šanci na povýšení možná až o několik stupínků! Vaše snažení bude po zásluze oceněno a nadřízení si vás budou považovat, protože budou vědět, že jste pracanti, na které se mohou vždy spolehnout! Pokud toužíte po novém zaměstnání nebo podnikatelské dráze, pak směle do toho a nebojte se změn - když budete vědět, co chcete, a půjdete si za tím neúnavně a cílevědomě, pak nemůžete šlápnout vedle a zasloužený zisk vás nemine!

Úspěchy vás čekají i v lásce a vztazích. Pokud se snažíte zaujmout vysněnou osobu, vaše vytrvalost se vám vyplatí a brzo se dostaví kýžená odezva. Vaše charisma vám přinese obdivné pohledy opačného pohlaví a o příležitosti k navázání vztahu rozhodně nebudete mít nouzi. Pro zadané Koně znamená rok Opice šanci oživit vaši někdejší zamilovanost! Nezapomínejte proto na romantiku a dopřávejte si s protějškem nevšední společné zážitky, které prohloubí vaše vzájemné pouto!

Ovce

(1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Rok Opice bude pro vás, narozené pod vládou Ovce, mimořádně příznivý a vyrovnaný. Nadcházejících dvanáct měsíců posílí vaše životní jistoty, přinese vám stabilní finanční a domácí zázemí a jistou pracovní pozici - takže budete mít v životě pevné základy, se kterými můžete počítat!

Opice vám přináší šanci na výrazný a stabilní kariérní postup, nemusíte se obávat ani nového zaměstnání, protože to bude změna k lepšímu. Klíčové pro vás bude, aby se jednalo o dlouhodobě perspektivní pozici, díky které budete zajištěni na hodně let - ne pouze na pár měsíců! Štěstěna vám bude přát a s pomocí hvězd se vám vaše sny o spolehlivé a zajímavé práci velmi rychle a snadno naplní!

Ve vztazích bude rok Opice rokem souladu, harmonie a příjemných zážitků. Ve společnosti protějšku, ale také ve vašem rodinném kruhu se budete cítit bezpečně a budete odtud čerpat sílu a energii. Pocítíte, jak důležité je mít kolem sebe milující lidi, kteří při vás vždy stojí. Velkou oporou vám partner a rodina budou hlavně, když se objeví nějaké komplikace v pracovní oblasti. Na jednu věc však nezapomínejte - rozhovory s blízkými by se měly nést ve znamení vzájemné úcty a důstojnosti. Právě to je tajemstvím úspěchu - vyhnete se zbytečným hádkám a mnohem snáz se navzájem pochopíte!

Nezadaným Ovcím se bude v lásce dařit, ale pozor - nesmíte tlačit na pilu! Všechno má svůj čas a teď velmi přesně platí, že kdo si počká, ten se dočká!

Opice

(1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Nadcházející rok patří vám, milé Opice! Po dvanácti letech se opět dostává k vládě vaše znamení a přináší vám dobu, která bude plná výjimečných příležitostí - ale také výzev, ať neustrnete na místě a posunete se kupředu. Právě o to totiž v roce 2016 ve vašem životě půjde!

Většinu vaší pozornosti si bude v nadcházejícím roce vyžadovat vaše práce a kariéra - nové příležitosti, zajímavé projekty, silná konkurence, ale také skvělí spolupracovníci, to všechno vás v nejbližších dvanácti měsících čeká! Ale pozor, neslibujte si od své práce rychlé a snadné peníze, půjde spíš o to, abyste postoupili nahoru, upevnili si svoji pozici a zlepšili své dovednosti. Finanční odměna vás taky nemine, ale nebude to na počkání - s tím byste měli počítat!

Spolupráce, přátelství a dobré vztahy s lidmi ve vašem okolí budou zásadní nejen ve vaší kariéře, ale i v osobním životě a volném čase. S přáteli, kolegy i s vašimi příbuznými si budete skvěle rozumět a spory se vám budou vyhýbat, ale pozor - aby vaše vztahy neochladly, je nezbytné věnovat jim čas a energii, rozvíjet vzájemné vazby a snažit se dělat co nejvíce věcí společně.V lásce se vám ovšem drobné neshody nejspíš nevyhnou. Se svým protějškem budete mít na některé záležitosti velmi různé názory, a pokud jste nezadaní, budete mít ve vašich milostných ambicích silnou konkurenci. Nejlepší bude nechat si poradit od přátel - nestranný pohled na věc vám pomůže proměnit drobnou partnerskou krizi na příležitost posunout se společně kupředu a najít nové rozměry vašeho vztahu!

Kohout

(1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

V prvních měsících roku Opice se jako Kohouti nejspíš nevyhnete drobným starostem - budou se týkat především práce a financí. Nad některými věcmi budete možná až příliš mnoho přemýšlet a budete si dělat větší starosti, než by bylo nutné. Pravdou však je, že věci kolem vás se budou měnit, a pokud si chcete udržet nebo vybudovat stabilní pozici, budete se muset snažit více než jindy a bude vás to nejspíš stát celkem hodně energie a síly!

Klíčem k úspěchu bude všechno si pořádně promyslet, mít jasné plány, utřídit si priority a jednat s rozvahou Ve finanční oblasti je riziko ztráty, když budete nesprávně investovat, proto raději dvakrát měřte a jednou stříhejte, ať předejdete zbytečným chybám. Pozor na sklony k impulzivnímu utrácení, které by vám mohlo v peněžence udělat celkem slušný průvan! V lásce budete mít chvílemi pocit, že se vás váš partner snaží až příliš ovlivňovat a přesvědčovat vás o svých vlastních názorech. Zřejmě k tomu bude mít dobré důvody a měli byste se snažit pochopit, o co vlastně vaší lásce jde - ale nenechejte se u toho zatlačit do kouta!

Obecně bude ve vašem životě v roce Opice důležité mít neustále na mysli, jaké jsou vaše vlastní priority a co vy sami skutečně chcete! Na to si dávejte velký pozor - jinak vám vaše okolí snadno vsugeruje, že toužíte po něčem, co vy sami uvnitř své duše vlastně vůbec nechcete. Platí to nejen v osobních vztazích, ale také v pracovním životě, tak na to nezapomínejte a buďte sami sebou!

Pes

(1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Rok Opice přináší všem Psům skvělé období pro budování mezilidských vztahů, spokojenost a štěstí v osobním životě a citovou vyrovnanost. Váš život bude v tomto roce příjemný, harmonický a spokojený a naplní vás hlubokým a stabilním štěstím, po jakém jste již dávno toužili!

Budete si užívat, že máte konečně kolem sebe skvělé lidi, se kterými budete výborně vycházet a snadno najdete společnou řeč ve všem, kde to bude potřeba. Zlepšení se dočkají vaše vztahy s rodinou, přáteli i s kolegy na pracovišti. V průběhu roku navážete hodně kontaktů s novými zajímavými lidmi, se kterými budete naladěni na stejnou vlnu, ale zanedbávat nebudete ani své staré známé a hodně času budete trávit ve společnosti jiných lidí - samoty a osamělosti se obávat rozhodně nemusíte!

V lásce bude jasné, že s protějškem po vašem boku tvoříte dokonalý tým a že se navzájem skvěle doplňujete. Že jste zrovna sami? Nebojte se, dlouho to tak nezůstane a již brzo potkáte protějšek, se kterým vás bude spojovat nejen vzájemná přitažlivost, ale hlavně hluboký soulad v názorech a životním stylu. Jen neseďte doma, ať si zbytečně nezavíráte dveře k tomuto slibnému seznámení!

Po pracovní a finanční stránce pro vás bude rok Opice stabilní, příjemný a vyrovnaný. Budete mít své jistoty, na které se budete moct spolehnout, a všechny kariérní výzvy snadno zvládnete. Jen pozor na sklon k přílišnému utrácení a raději než si dopřávat všechno, na co si vzpomenete, si dělejte rezervu do budoucna!

Vepř

(1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Rok 2016 bude pro zrozence ve znamení Vepře bohatý na nové podněty, příležitosti a výzvy. Nuda vám nehrozí, spíš se toho kolem vás bude někdy dít až příliš mnoho! Vy však budete velmi přesně vědět, co chcete a za čím si jdete, a díky tomu budete moct ze všech nabízejících se možností vytěžit to nejlepší. V roce Opice se vám vyplatí cílevědomost a zároveň flexibilita, protože nové možnosti znamenají mimo jiné nutnost přizpůsobit se určitým změnám.

V roce Opice vás bude provázet optimismus, s nímž snadno zdoláte všechny překážky, které vám hvězdy přinesou do cesty. V některých chvílích to opravdu nebudete mít snadné a bude toho na vás hodně, ale s dobrou náladou se vám všechno povede podle vašich představ.

V pracovní oblasti bude pro vás velmi důležitá důslednost, neměli byste nic zanedbat. Dávejte si pozor na drobné chybičky, které by vás mohly zpomalit a znamenat zbytečné ztráty. Vyplatí se pracovat na sto procent a vsadit raději na stabilitu osvědčené pozice než na pověstného holuba na střeše v podobě nových nejistých příležitostí.

V lásce vám Opice přináší dobré zprávy - s partnerem vám to bude klapat, a pokud jste nezadaní, pak pro vás seznamování bude hračkou! Skvěle se vám bude dařit nejen v milostném životě, ale ve vztazích s lidmi obecně, všude budete oblíbeni díky vašemu pozitivnímu přístupu k životu, komunikativnosti a veselosti. Spolupráce s ostatními lidmi vám přinese úspěchy i ve finanční oblasti, ale pozor na nečestné lidi, kteří vás mohou častěji než jindy pomlouvat nebo využívat!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bz, www.platmobilem.cz

Související články

Další články