Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

VELKÝ BŘEZNOVÝ HOROSKOP: BÝK bude nespokojený, na BLÍŽENCE čeká láska!

VELKÝ BŘEZNOVÝ HOROSKOP:  BÝK bude nespokojený, na BLÍŽENCE čeká láska!
Zdroj: unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP NA BŘEZEN
Letošní březen toho slibuje spoustu. Připadáte si velmi nezávislí a spěcháte, abyste toho co nejvíce uchopili do svých rukou. Březnové hvězdy rozhodly, že březen bude měsícem kariéry a peněz! Tedy alespoň pro většinu znamení. Měli byste se zamyslet nad tím, jak dobře využít vaši nadbytečnou energii. Odhalte včas, co vám hvězdy přichystaly na první jarní měsíc! Přečtěte si VELKÝ HOROSKOP NA MĚSÍC BŘEZEN!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, čeká vás docela příjemný měsíc, ve kterém nemusíte mít obavu ze žádných dramatických scénářů. Navíc od 21. března se Slunce přesouvá do vašeho znamení, takže vaše vitalita stoupá na maximum a budete se cítit přímo skvěle. Ani v březnovém období vás neopouští přátelská a pozitivní nálada. Opačné pohlaví se na vás zvýšeně soustředí a o neustálý přísun nápadníků nemáte nouzi. Jak to budete mít v březnu s financemi? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, březnové období je pro vás trochu náročnější, a to hlavně v oblasti vztahů. Máte pocity nespokojenosti a podrážděnosti, co se lásky týče. Nedaří se vám navazovat pevné a důvěrné vztahy. Opačné pohlaví vás také rychle vyvádí z míry, což si nechcete nechat za žádnou cenu líbit. Ačkoliv jste velmi šetřiví a snažíte se s penězi rozumně hospodařit, nyní se vám to vymyká trochu z rukou. Máte menší zábrany v utrácení, naštěstí se však snažíte přemýšlet nad důsledky, takže brzy dochází ke zmírnění problémů. Čekají vás nepříjemnosti i v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, s jarem přichází láska, Venuše si i v tomto měsíci zakládá na utváření nových a dobrých vztahů! Vaše blíženecké přednosti si v tomto období může někdo velmi zamilovat! Jste magnetem pro nové objevy a jednoduše o ně nemáte nouzi. Přitahujete typy protějšků, se kterými můžete konverzovat o čemkoliv a kteří vás chápou. Pracovní povinnosti pro vás nyní představují spíše nepříjemné záležitosti a každodenní stres. I když dokážete dělat několik věcí najednou, začínáte toho mít už dost. Práce máte nad hlavu a nevíte, čemu se věnovat dříve. O co v rodinném kruhu rozhodně nestojíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, s příchodem jara se snažíte značně posílit své sebevědomí a jde vám to moc dobře. Nadřízený vám velmi rád svěřuje úkoly, protože věří, že je do puntíku splníte. Navíc vám pochvala od šéfa dodává větší sebedůvěru a děláte to pro něj rádi. Jste komunikativní a ihned víte, jak protějška oslovit. Daří se vám zejména kolem 11. března. Soustředíte se spíše na aktivity s přáteli a na rozšiřování přátelských vazeb. Jste však také velmi rodinně založeni a nechcete se připravit ani o zážitky s nejbližšími. Kdy si budete moci vydělat více peněz? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V tomto měsíci pro mnohé z vás práce představuje místo, kterému se chcete spíše vyhýbat. Nebaví vás věčně naštvaný a uražený šéf, který se jen do všech naváží a je nespokojený. V oblasti vztahů neprožíváte moc velkou spokojenost. Můžete mít sice štěstí na nový protějšek, nicméně vás dříve nebo později začne něčím dráždit. Důvodem může být jeho přílišná pracovitost nebo například výbušná povaha. Co vás čeká kolem 25. března? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Tento měsíc je nakloněn především vztahům a nalézání nových známostí. Trochu více si věříte a je to na vás konečně znát! V tomto období působíte zejména na sebevědomé a pracovité typy opačného pohlaví. Rozhodně se snažíte více aktivně jednat a nepostávat jen tak v pozadí. Kolem 10. března jste doslova magnetem pro druhé pohlaví, vaše sebedůvěra vám dodává šmrnc. Máte maximální snahu vykonat vše do puntíku a splnit si veškeré povinnosti. Po celý měsíc máte však sklony k mentálnímu vyčerpání, protože máte laťku nasazenou hodně vysoko. A co finance? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Seznamování je pro vás nyní výborná forma zábavy. Hledáte lásku, ale nebojte se, ta si vás v tomto období najde sama! Možná chodíte kolem vašeho budoucího protějška, ale zatím o něm nemáte tušení. Poznávacím znamení je, že má velmi přátelského ducha a rád pomáhá lidem. Nedá se říct, že jste s prací úplně spokojeni. Povinností máte víc než dost a čeká vás škála dalších úkolů. Jste však odhodlaní jít do boje i přes překážky. K čemu jsou hvězdy tento měsíc ve vašem případě nakloněny? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, před sebou máte trochu obtížnější měsíc, ve kterém musíte zatnout zuby. Peníze jsou pro vás nyní spíše slabinou a potřebujete si je opravdu hlídat. Neřešíte, jak moc utrácíte, ale bohužel vás později mohou potkat potíže. Náročné pracovní dny vás čekají především kolem 12. března. Vaše energie je rychle vyčerpaná, takže není na škodu se v tyto dny soustředit i na relax. Ačkoliv si svou únavu nechcete připouštět, věřte, že odpočinek vám může neobyčejně prospět. Jak to budete mít v březnu v milostné oblasti? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Štěstí v lásce je na vaší straně! Hvězdy vám pomáhají v uskutečnění dalších kroků, které vedou k rozvoji vašeho vztahu, a to hlavně kolem 25. března. Kolem 30. března se připravte, mezi vámi a vašim idolem zjevně přeskočí jiskra! Příznivým aspektem v práci je to, že si neberete kritiku příliš osobně. Snažíte se udržet si pozitivní myšlení a nepropadat negativismu, který v práci hrozí. Všeho si totiž umíte užívat a špatné věci házíte za hlavu. A jak na tom budete v březnu s příjmy? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, při hledání stabilního svazku jste velmi vytrvalí. Máte odvahu, ale také si dáváte záležet na patřičné vážnosti. Rozhodně netoužíte po krátkodobém milostném románku. Snadným terčem jste pro osoby, které si rády užívají všech aspektů života a rozumí materiálním věcem. Vážnou známost je možné navázat také ve dnech kolem 27. března. Kariéra je pro vás nyní velkou prioritou a zasloužíte si uznání. Jste totiž velmi spolehliví a podaří se vám splnit nejeden náročný úkol. Dokážete se maximálně soustředit a tvrdě jdete za svým cílem. Co negativního vám přinese Slunce ve znamení Berana? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Opačné pohlaví vás přivádí do rozpaků a nevíte, co si o něm máte myslet. Náladu střídá jako na běžícím páse a vy dáváte najevo svou nespokojenost, která ve finále směruje ke konfliktům. Vodnáři, v tuto chvíli není vhodná doba pro moralizování protějška. Neřešte zbytečné maličkosti, partnera to může velmi podráždit. Pracovní prostředí je vám tak trochu nepříjemné, a to hlavně kvůli nadřízenému. Najednou má na vás více náročných požadavků, které chce splnit bleskově. Jestliže se chcete s nadřízeným domluvit ohledně prodloužení limitu, dejte na dny kolem 25. března. Co signalizují hvězdy v oblasti peněz? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, do 20. března se cítíte velmi energické a fyzicky odolné. Slunce se totiž nachází ve vašem znamení! S opačným pohlavím si užijete celkem zábavné období. Dokáže vás totiž od srdce rozesmát a to se vám na něm moc líbí. Můžete mít tedy velké štěstí na protějšek, jehož silnou stránkou je smysl pro humor. Nadřízený má v tomto období více nároků a občas to s nimi přehání. Můžete se z jeho strany setkat s nepříjemným jednáním, které občas hraničí s arogancí. Moc si tedy nerozumíte a zejména kolem 21. března vás může něčím rozhodit. Jaké budou vaše nejlepší březnové dny a co vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy