Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Velký a největší! Ivo Rittig si návštěvu Tysona umí vychutnat. Dorazil i Vémola se svou šťabajznou

+ Další 4 fotografie
Legendy
Slavný boxer Mike Tyson (52) je v Praze a velkou společenskou událost si nenechali ujít slavní Češi, kteří se zajímají o box. Nebo alespoň chtějí jednou vyprávět vnoučatům, že byli u toho. Na krále boxerského ringu se do pražského Sasazu dorazil podívat i kontroverzní lobbista Ivo Rittig (55).

Monacký rentiér a politický podnikatel Ivo Rittig (55) se o tvrdé hochy zajímá už hodně dlouho. Box sleduje pravidelně a drsnému sportu rozumí. Bylo jasné, že návštěvu fenomenálního Tysona si ujít nenechá. Slavný boxer v Praze vypráví svůj životní příběh.

Rittig je na setkání s Tysonem patřičně hrdý a fotku rychle ukázal na svém instagramovém profilu. Je jasné, že sklízí od fanoušků a kamarádů pochvalné komentáře. Jeden z kamarádů mu vzkazuje, že více už je jen snímek s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

„Dělal jsem zlé věci, mlátil jsem ostatní, kradl jsem věci… Ale nebyl jsem gangster. Byl jsem špatný kriminálník,“ uvedl Tyson před necelou tisícovkou diváků.

Kromě Rittiga se na hvězdu boxerského ringu zašli podívat také zpěvák Tomáš Ortek, bavič a hvězda StarDance Richard Genzer, propuštěný vězeň Jiří Kajínek nebo bojovník Karlos Vémola se žhavou partnerkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články