Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velkou Británii zasáhlo zemětřesení! Nikomu se nic nestalo a všichni si z něj nyní dělají legraci! Přinášíme vám ty nejlepší vtipy!

Británie byla „v naprostém šoku“.
Zdroj: twitter.com
+ Další 4 fotografie
Zemětřesení bývá obvykle záležitostí, která naplní lidi strachem o život. Jenže to by se nesmělo odehrát ve Velké Británii. Tam mají na všechno svůj vlastní pohled a z otřesů o síle 4,2 stupně Richterovy škály si dělají jen legraci!

Vylité pití a převržené židle! Twitter i Facebook je plný neuvěřitelně vtipných reakcí, které vypovídají o tom, jak „zdevastovanou“ po sobě zemětřesení zanechalo krajinu i společnost.

Noční otřesy na jihu Anglie nebyly nijak silné a hned se proto na sociálních sítích začaly objevovat příspěvky s ironickými hashtagy „Nikdy nezapomeneme“, „Postavíme to znovu!“ či „Modlíme se za Kent“.

To potvrzují i účty samotných vládních organizací, kdy policie z obce Trumpton na Facebook napsala: „Devastace po nočním zemětřesení v Kentu. Škody byly vyčísleny na 12 korun.“

To zdaleka není jediná vtipná reakce a další naleznete v galerii.

Na zemětřesení se samozřejmě někteří pokoušeli reagovat i seriózně, ale rychlé reakce vtipálků jejich snahu okamžitě ničily.

„Nedělejte si legraci! Já to zemětřesení cítila!!!!!!!“ napsala jedna z Britek na Twitter. Její slušně sdílený Tweet ale naprosto zastínila reakce: „Tvůj manžel je velice šťastný muž.“

Přijde vám vtipkování o zemětřesení správné?

Související články

Další články