Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velkorysá Ornellka zmírnila embargo vůči matce a sem tam jí půjčí nebohé vnouče! Jinak ale platí zpřísněný režim a těžká nevšímačka! Proč?

Ornella s matkou ještě v době, kdy byly kamarádky.
Zdroj: archiv eXtra, koláž Gabriela Partyšová

Věčná čekatelka na žádost o ruku od Josefa Kokty (56) (které se nikdy nedočká, protože Gábina si to nepřeje a Gábina v Pepových očích řídí svět) Ornella Štiková (20) se rozhodla u příležitosti Mezinárodního dne prarodičů zoufalých z otců svých vnoučat zmírnit sankce vůči své matce a otci, které za vytrvalou finanční podporu a odpuštění řady hříchů spravedlivě potrestala odnětím vnoučete. Monika Štiková, která malého Quentina, budoucího krále „Kozího plácku“ v Praze, neviděla dlouhé měsíce, si tak opět může vnoučka půjčovat, proti čemuž neměli výhrady ani Kokta ani exekutorská komora ČR.

„S mámou se ale dál moc nebavíme, časem to bude asi lepší, ale ještě pořád je mezi námi dost dusno, ale Quentinka jim už půjčuju,“ sdělila včera viditelně pohublá Ornellka autorovi článku s tím, že rodina Štikových má k pohodě ještě daleko, zejména skupiny rodiče – Ornella, Ornella – Monika – Okamura a Ornella – Charlotta mají k pohodě daleko, ale tak alespoň už vnouček není v izolaci.

Jen Gabriela Partyšová si stále odmítá k nevlastnímu synkovi vybudovat vztah.

Související články

Další články