Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Velkolepý poslední díl Ordinace v růžové zahradě: Romantická svatba s otazníkem

Velkolepý závěr Ordinace v růžové zahradě: Romantická svatba s otazníkem
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
konec

Bylo to dlouhé, bylo to krásné. Šestnáct let hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vstupovali každý týden do českých domácností a jejich příběhy z kamenické nemocnice se staly neoddělitelnou součástí životů statisíců fanoušků. Všechno ale jednou končí, a tak se tento čtvrtek 10. června ve 20:20 odehraje televizní finále nejúspěšnějšího projektu v historii TV Nova. Příznivci by si měli připravit kapesníky. Čeká je svatba jako z pohádky!

Zdravotní sestra Radka (Anna Julie Slováčková), která se stala u diváků jednou z nejoblíbenějších postav posledních sezon Ordinace v růžové zahradě, přijíždí v bílé limuzíně k průhonickému zámku.

Vystupuje a na sobě má svatební šaty. Konečně nastalo to, po čem tolik toužila. Její velký den! Po žádosti o ruku i následných peripetiích si vezme fotbalistu Rosiče (Václav Jílek).

Dav svatebčanů jásá, atmosféra už nemůže být slavnostnější, na svatbu dokonce dorazili Miro Žbirka a Iva Frühlingová, aby nevěstě a ženichovi osobně zazpívali ordinační znělku Někdy stačí dát jen dech.

Jenže pozor! Všichni totiž Radku moc dobře znají, a tak se pořád trochu obávají, aby Rosičovi své ,ano' přece jen řekla.

Diváci tak budou nejen plakat dojetím z velkolepé svatby i finále milovaného seriálu, ale do poslední chvíle budou drženi i v napětí, jak to celé dopadne…

Příznivci Ordinace od svých tvůrců dostanou ještě poslední velký dárek - na svatbu do Průhonic totiž kromě těch současných dorazí i mnoho seriálových hrdinů z minulosti.

Ve čtvrtek se můžete těšit na Lukáše Hejlíka, Janu Strykovou, Pavla Kikinčuka, Veroniku Arichtevu, Daniela Bambase a další oblíbené herečky a herce, kteří si v Ordinaci zahráli.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy