Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velkolepý pohřeb muže z Acapulca (†88): Dorazil Alain Delon i Pierre Richard o berlích!

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Poslední rozloučení

V pátek 10. září od jedenácti hodin dopoledne začal pohřeb legendárního Jeana-Paula Belmonda (†88), který zemřel toto pondělí. S francouzským hercem se přišli rozloučit herecké legendy i fanoušci do kostela Saint-Germain-des-Prés v centru Paříže. Nechyběli Alain Delon, Pierre Richard či Gilles Lellouche. 

Jedno státní rozloučení už nedávno zesnulý legendární herec Jean-Paul Belmondo dne 9. září zažil, ale hned další den ho čekalo další. Ke kostelu Saint-Germain-des-Prés v centru Paříže se 10. září od časných ranních hodin sjíždějí davy lidí, aby dali poslední sbohem jejich oblíbenému herci. Od jedenácti hodin má začínat pohřeb a následná soukromá kremace.

Přišly známé herecké legendy

Ke kostelu už přišly takové herecké legendy jako komik Pierre Richard (87), známý z komedií Velký blondýn s černou botou, Otec a otec či Uprchlíci. „Jsem velmi smutný z toho, co se stalo. Ale mám velkou radost z toho, jak se zachoval svět a Francouzi. Vidíte, jsou tu všichni. Je to úžasné," řekl Pierre Richard stanici BFM TV před kostelem. Přišla i herečka oceněná Césarem Catherine Jacob (64).

Stále se také mluvilo o tom, zda dorazí Belmondův přítel a kolega Alain Delon (85). Na státním pohřbu se neukázal, ale na druhém pohřbu už ano. Dorazil kolem jedenácté a fanoušci ho velmi vřele přivítali. Spolu s ním dorazil také jeho syn Anthony, který vypadá podobně, jako jeho otec za mlada. Rozloučit se přijel také francouzský herec Gilles Lellouche (49), který byl dvakrát nominovaný na Césara nebo hudební producent a DJ Bob Sinclar (52).

Dorazila i nejmladší dcerka

Kolem jedenácté na pohřeb dorazila také nejmladší dcera herecké legendy Stella (18) v doprovodu své matky a druhé manželky Belmonda Natty (56). Zatímco hosté už seděli v lavicích, z pohřebního vozu byla v jedenáct hodin vyjmuta rakev s ostatky Jeana-Paula Belmonda a ta byla za doprovodu kněžích později odnesena do kostela. Poté se za nimi zavřely dveře a začala zádušní mše.

Související články

Další články