Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velkolepý plán Jaromíra Jágra: Ve Špindlu chce v zimě hrát pod širým nebem

Velkolepý plán Jaromíra Jágra: Ve Špindlu chce v zimě hrát pod širým nebem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Jaromír Jágr
Hvězdný Jaromír Jágr (48) plánuje v zimě obrovskou událost. V krkonošském Špindlerově Mlýně chce uspořádat ne jeden, ale hned dva zápasy pod otevřeným nebem. A to hned pod sjezdovkou ve Svatém Petru! Akce se zdá být pro svou unikátnost promyšleným marketingovým tahem. Otázkou je, zda ji nepřeruší druhá vlna koronavirové pandemie, kterou odborníci předpokládají.

Takzvaný Winter Classic je masově oblíbená událost, která vždy táhne tisíce lidí. Hokej se totiž nehraje ve vnitřních prostorách stadionu, ale venku pod širým nebem. Přesně takovou akci teď podle magazínu Forbes plánuje Jaromír Jágr (48) ve Špindlu a není pochyb, že jde o velice lukrativní plán. Lákadlem bude nejen prostředí, ale i legendární hráč s číslem 68, nemluvě o zúčastněných týmech.

Na programu by měl být jak druholigový zápas Vrchlabí a Jágrova Kladna, za které minulou sezonu hrál, tak utkání prvoligových týmů Sparty s Hradcem Králové. Akce by tak měla přitáhnout fanoušky dvou měst, která leží poměrně blízko Špindlerovu Mlýnu.

Tím největším lákadlem by ale měl být právě Jágr. Otázkou ale je, za jaký tým nastoupí. O majiteli a hráči Kladna se totiž hojně spekuluje, že od příští sezony bude nastupovat v dresu Sparty. A právě její plánovaná účast tyto dohady ještě víc rozdmýchává.

Unikátní prostředí hraje do karet

Dalším atraktivním faktorem je prostředí. „Winter Classic by v takovém prostředí byl zajímavý jak pro hráče, tak samozřejmě pro fanoušky,“ řekl pro iDnes.cz kladenský trenér David Čermák. Hokejová událost by se měla uskutečnit na provizorně vybudovaném kluzišti přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru. A jelikož v té době by měla být zahájena lyžařská sezona, očekává se, že akce přitáhne do areálu kromě fanoušků i spoustu lyžařů. To hraje do karet společnosti Melida, která si areál pronajímá.

Plán vypadá na papíře přímo ideálně pro všechny zúčastněné, zhatit ho může snad jedině koronavirus. „Vidíme, jak se rozvolňují opatření, navíc se nebude hrát uvnitř, to je další věc. Už jenom to dává optimismus, že by všechno mohlo proběhnout bez problémů,“ věří kladenský marketingový manažer Jiří Kalla, který se vyjádřil pro iDnes.cz. Jak sám říká, do prosince je pořád času

dost.

Romantika ve Špindlu

Poprvé byl Jaromír Jágr s Dominikou Branišovou spatřen ve Špindlerově Mlýně. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vypadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka. Zdá se tedy, že mezi hokejistou a modelkou přeskočila velká jiskra.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy