Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velkolepý narozeninový mejdan pro Jiřinu Bohdalovou: Devadesátiny až za desítky milionů

Velkolepý narozeninový mejdan pro Jiřinu Bohdalovou: Devadesátiny až za desítky milionů
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 41 fotografií
PŘÍPRAVA
Legendární seriálová, filmová, divadelní a televizní herečka Jiřina Bohdalová (89) sice oslaví kulatiny až příští rok 3. května, již nyní ale probíhají horečné přípravy na „velký mejdlo pro Jiřinku“. Pokud se vše povede, půjde o oslavu, která nebude mít v Česku téměř obdoby.

Osm dekád hraní

Už 83 let (!) hraje a baví publikum, poprvé se před kameru postavila v roce 1937, když coby šestiletá dostala roli v komedii Pižla a Žižla na cestách. A od té doby Jiřina Bohdalová z filmového placu nebo divadelních prken prakticky neslezla. Proto a pro její herecký talent ji mají fanoušci rádi.

I pomalu blížící se devadesátiny s ní určitě bude chtít oslavit řada lidí.

Narozky v O2 areně

Redakce eXtra.cz získala informace o tom, že přípravný tým jedná například o O2 areně, která je, když vynecháme Leoše Mareše (44), doménou zpěváků. Oblíbená „Bohdalka“ má ale takové jméno, že by ji hravě vyprodala (kapacita je až 18 tisíc míst) a kolegové a kamarádi by jí přišli ochotně popřát k významnému životnímu jubileu.

„Podobná akce může stát miliony, ale i desítky milionů. Velmi hrubým odhadem nad deset milionů určitě,“ prozradil nám velmi zkušený promotér.

Plány

Na přípravách se podílí například hereččin velký životní kamarád režisér Zdeněk Zelenka

„Samozřejmě, že něco chystáme. Devadesátiny jsou významná událost a je třeba to oslavit. Moje role bude nejspíš drobná. Hlavně nyní pro ni píšu nový film. Co se týče oslav, je to v jednání. Řeší se, jestli by to bylo v O2 areně. Je to v plánech, uvidíme, jak to dopadne. Možná to nakonec bude i jinde, to je ale zatím ve hvězdách. Všechno je v úvahách. Hned po prázdninách to budeme řešit dál,“ řekl eXtra.cz Zelenka.

Peníze

Nyní je třeba jednat s potenciálními sponzory a partnery, jestli by na nákladnou produkci přispěli. Až pak bude jasno, zda bude párty velkolepá, nebo trochu komornější.

Pokud by se nakonec potvrdila nejznámější sportovní aréna, hlavním producentem by se měl stát František Janeček Přece jen už má s pořádáním megalomanských akcí včetně oslav Karla Gotta bohaté zkušenosti.

„Nyní se ale hlavně uvažuje o tom, kteří účinkující by tam vystoupili, v jakém rozsahu, jak dlouhý by byl program. Zatím není nic rozhodnuto. O tom, kde to bude, by mělo být jasno asi v říjnu,“ dodal.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy