Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Velkolepé oznámení Jitky Nováčkové: Ukázala bříško v 5. měsíci těhotenství, miminko čeká s pohledným Finem

Velkolepé oznámení Jitky Nováčkové: Ukázala bříško v 5. měsíci těhotenství, miminko čeká s pohledným Finem
Zdroj: archiv Tim Sparv
+ Dalších 7 fotografií
Radostná novinka
Půvabná česká modelka Jitka Nováčková (28) se pochlubila radostnou novinkou. Je v pátém měsíci těhotenství. Miminko čeká s pohledným finským fotbalistou Timem Sparvem (33), se kterým se před nedávnem přestěhovala do Řecka.

Krásná Jitka Nováčková je samé překvapení. Dnes fanouškům prozradila, že je těhotná. Je v 5. měsíci těhotenství. Nejprve přidala video zachycující několik tváří, jak jsou v úžasu zřejmě z nějaké radostné novinky.

A bum, někteří sledující to odhadli správně. Jitka je opravdu těhotná. Přitom ještě v úterý v rozhovoru na Mercedes-Benz Prague Fashion Week tvrdila, že na miminko nemá ani pomyšlení. No zřejmě nechtěla přijít o možnost pompézního oznámení, jaké si pro fanoušky připravila.

Na svém YouTube kanále uveřejnila video plné emotivních reakcí, když svým známým oznámila, že je těhotná. Ve videu se mimo jiné objevuje také zpěvák Ben Cristovao (33), který byl z těhotenství Jitky naprosto unešený.

Jitka čeká miminko s pohledným finským fotbalistou Timem Sparvem Není tomu dlouho, co se Jitka se svým milým přestěhovala do Řecka, kvůli přítelovi práci. Jak se Jitce v Řecku líbí, se podívejte zde.

Sympatická blondýnka se na sociální síti samozřejmě nezapomněla pochlubil fotkou s těhotenským bříškem. Bříško je ještě opravdu malé, ale Jitce to už nyní neskutečně sluší. Bude z ní krásná maminka. Jak skvěle s těhotenským bříškem Jitka Nováčková vypadá, se podívejte do fotogalerie.

Radost z Jitčina těhotenství má krom fanoušků také řada známých tváří. Pod první fotkou s bříškem se ihned strhla lavina komentářů s gratulacemi. Mezi gratulanty je například Aneta Vignerová, Patricie Pagáčová, Eliška Bučková, Gabriela Lašková nebo třeba i Dagmar Havlová

Související články

Další články

Nejnovější kauzy